Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 15 cze 2013, 14:14
Vett, no tak, one dobrze się bawią, bo lubię swoje towarzystwo, a Ty je lubisz? Chcesz dołączyć do ich grona? Problem tkwi tylko w ich niechęci do Twojej osoby? Może żadna z nich Tobie też nie pasuje? Nie wiem, jak Ci pomóc, a wiesz, żebym chciała. Co Ci mogę powiedzieć, może tylko to, żebyś się nie poddawała, szukała rozwiązań i robiła to, co sprawia Ci przyjemność. Idą wakacje... to chyba dobrze, prawda?

Dobra, idę się trochę dotlenić. ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez Abbey 15 cze 2013, 14:29
kornelia_lilia, ja się z nimi trzymałam na początku liceum. ;) Dziewczyn jest tylko 1/4 całej klasy, więc trzymałyśmy się w jednej zwartej grupie. Z trzema trzymałam bliższy kontakt, ale nagle coś pękło. Wracały już same ze szkoły (zachodząc do sklepów, na loda, a to przecież łączy), jedna jeździła do drugiej, spędziły razem sylwestra. Ja dowiadywałam się po fakcie musząc słuchać 'jak było fajnie'.
A gdy one coraz bardziej zaczęły mnie olewać, postanowiłam nie wpychać się jako piąte koło u wozu. Nieważne co bym zrobiła, i tak nie byłabym ich prawdziwą kumpelą.
Nie wiem dlaczego.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Monar 15 cze 2013, 21:59
opryszczka mi wyskoczyła, wgl dziś jestem jakaś taka słaba...

-- 15 cze 2013, 22:00 --

Vett,
Nie wiem dlaczego.

Tak to już jest, że wspólne chwile łączą, a Ty nie chodziłaś na loda, na spacer, na sylwka i tak w ten o to sposób się "odcięłaś"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Abbey 15 cze 2013, 23:12
Tak to już jest, że wspólne chwile łączą, a Ty nie chodziłaś na loda, na spacer, na sylwka i tak w ten o to sposób się "odcięłaś"

raczej one mnie odcięły - tak dla ścisłości. Nagle zaczęły szybko 'wyparowywać' z szatni czy w ogóle ze szkoły...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Asmo 15 cze 2013, 23:56
Nie pamiętam dnia w którym bym jakiegoś kretyna nie spotkał na swojej drodze.

Mnie wku**ia jak w ciasnej biedronce między regałami stanie ona i on na całą szerokość i oglądają ciastka, mogli by wziąć i spie***lać a nie tarasować mi przejście, może jeszcze mam ich przepraszać? Dlaczego ludzie wogóle nie myślą? Co mam po regale przejść żeby ich minąć?

A najbardziej mnie wku***a jak wyłożę towar na taśmę a jakaś idiotka nie poczeka chwili aż zrobi się luka tylko wpieprza się ze swoimi produktami tuż opodal moich bo myśli, że szybciej wyjdzie ze sklepu a przeważnie się to kończy tak że kasjerka nabije mi idiotki towar na paragon i trzeba wołać kierowniczkę i wszystko cofać.

Ale idioci to idioci.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Wkurza mnie:

przez Monar 16 cze 2013, 08:13
Moja matka nie pila w niedziele, NIGDY! Dzis się napila, ba, naje ala, o 7 rano :/ Juz nawet dzien wypoczynku mi odebrała. Widać, ze terapia :/skutkuje! wrr

-- 16 cze 2013, 08:13 --

Moja matka nie pila w niedziele, NIGDY! Dzis się napila, ba, naje ala, o 7 rano :/ Juz nawet dzien wypoczynku mi odebrała. Widać, ze terapia :/skutkuje! wrr

Wkurza mnie:

przez monk.2000 16 cze 2013, 09:22
Wkurza mnie zaspanie, moja dysklawiaturia, że jest duszno na dworze. No i chyba jestem podziębiony. :hide:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez coma 16 cze 2013, 20:43
wkurzyło mnie to że mój były dzisiaj do mnie napisał, z zapytaniem czy mu nie załatwie klonów albo xanaxu, no nienawidzę c huja :hide:
coma

Wkurza mnie:

przez Artemizja 16 cze 2013, 20:46
coma, :? Masakra :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez coma 16 cze 2013, 20:55
Lilith, dowiedziałam się, że jest w ciągu kodeinowo-tramalowym, i że nie może iść na detoks bo ma fajną pracę i wogóle, tylko benzo mu jest potrzebne....my razem ćpaliśmy, ja mu kiedyś dawałam klony, i widzisz... :bezradny: i w ogóle wszystko mi się przypomniało :why: jestem załamana a zarazem wkurwiona :why:
coma

Wkurza mnie:

przez mark123 17 cze 2013, 10:38
Wkurzają mnie ludzie, którzy rano i w godzinach przedpołudniowych tryskają energią.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez coma 17 cze 2013, 14:49
mark123 napisał(a):Wkurzają mnie ludzie, którzy rano i w godzinach przedpołudniowych tryskają energią.

a mnie wkurzają ludzie którzy cały czas tryskają energią, dostają jakieś bardzo dobre antydepy najwyrazniej :pirate: :mrgreen:
coma

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 17 cze 2013, 14:55
Ja? coma :mrgreen: :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez Merridell 17 cze 2013, 18:28
Wkurza mnie ogromna ilość uciążliwych komarów.
Wszystko można zmienić.

Sortuj wg