Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 25 maja 2013, 20:36
Dlaczego,mój ręcznik taki mokry jest ?

Wkurza mnie:

przez Pieprz 26 maja 2013, 12:32
no ale jak się ma taką słabą reprezentację jak Polska to trzeba się dowartościować

Lepsza i tak nie będzie przez najbliższe 100 lat dopóki nasza ekonomia nie dogoni niemieckiej itp. bo jak mamy dobrego zawodnika to go zachodni klub od razu kupuje.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez Rafka 26 maja 2013, 12:41
gardło mnie boli
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 maja 2013, 12:43
Mushroom, jeśli chodzi o piłkę klubową to tak, ale reprezentacyjną to nie koniecznie kasa jest najważniejsza, 600 tysieczna biedniejsza od nas Czarnogóra ma reprezentację lepszą od nas, nie mówiąc już o 2 klasy lepszych od nas i 10 razy mniejszej liczebnie Urugwaju czy Chorwacji które też od nas bogatsze nie są.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 26 maja 2013, 12:46
Fizli napisał(a):Pijaki które sikają mi na bramie....... :evil: :evil: :evil: :evil:

podłącz bramę do prądu , myślę ,że to załatwi sprawę szybko i skutecznie :lol:
Moderator

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 maja 2013, 12:52
że wszędzie widzę jakieś skróty Xd i nie wiem co to znaczy, ktoś mi to kiedyś tłumaczył ale skleroza. :twisted:

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 26 maja 2013, 12:55
Mushroom, nigdy nie dogonimy gospodarki niemieckiej, przynajmniej z takimi politykami jakimi mamy. Niemcy planują w przyszłość, a my wyznajemy zasadę jakoś to będzie.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 maja 2013, 13:01
luk_dig napisał(a):Mushroom, nigdy nie dogonimy gospodarki niemieckiej, przynajmniej z takimi politykami jakimi mamy. Niemcy planują w przyszłość, a my wyznajemy zasadę jakoś to będzie.

Akurat zapóźnienie względem Niemiec ma wielowiekową historię, oczywiście nasi politycy też nie pomagają niwelować różnić ale zacofani w stosunku do nich byliśmy chyba już od wczesnego średniowiecza albo i wcześniej, a gdy u nich zaczynała się rewolucja przemysłowa to my mieliśmy feudalizm, w czasie II wojny światowej to koniami nacieraliśmy na ich czołgi i tak już zostało i zmian nie widać.

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 26 maja 2013, 13:20
że wszędzie widzę jakieś skróty Xd i nie wiem co to znaczy,

Ja też nie wiem co to znaczy .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Wkurza mnie:

przez Arhol 26 maja 2013, 13:26
carlosbueno napisał(a):że wszędzie widzę jakieś skróty Xd i nie wiem co to znaczy, ktoś mi to kiedyś tłumaczył ale skleroza. :twisted:

http://www.miejski.pl/slowo-xD
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 maja 2013, 13:32
Kestrel, juz wczesniej sprawdziłem, ale mozilwe że znowu zapomnę. Czasami czuje się jak stary dziad nie ogarniam tego młodziezowe slangu, zwłaszcza wywodzącego się z angielskiego, albo świata informatyki, gier. Dziś prawie wszyscy młodzi po angielsku śmigają, oglądają filmy bez tłumaczeń, rozumieja teskty piosenek po angielsku a ja mimo paroletniego pobytu w UK tego nie potrafie i juz tak pewnie zostanie. Trzeba mnie zuutylizować bo sie już do tego świata nie nadaje. :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez Arhol 26 maja 2013, 13:34
carlosbueno napisał(a):Kestrel, juz wczesniej sprawdziłem, ale mozilwe że znowu zapomnę. Czasami czuje się jak stary dziad nie ogarniam tego młodziezowe slangu, zwłaszcza wywodzącego się z angielskiego, albo świata informatyki, gier. Dziś prawie wszyscy młodzi po angielsku śmigają, oglądają filmy bez tłumaczeń, rozumieja teskty piosenek po angielsku a ja mimo paroletniego pobytu w UK tego nie potrafie i juz tak pewnie zostanie. Trzeba mnie zuutylizować bo sie już do tego świata nie nadaje. :mrgreen:

Zawsze okazja by sobie dojebać...proponuje dawać ci przy każdym poście znaczek ™ :mrgreen: :mrgreen:
Ja nie oglądam filmów bez tłumaczenia,piosenek też tak do końca nie rozumiem i choj z tym :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 26 maja 2013, 13:35
carlosbueno napisał(a):że wszędzie widzę jakieś skróty Xd i nie wiem co to znaczy, ktoś mi to kiedyś tłumaczył ale skleroza. :twisted:

:lol: :lol: :lol:

w sumie te skróty też mnie wkurzają.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 26 maja 2013, 14:08
luk_dig napisał(a):Mushroom, nigdy nie dogonimy gospodarki niemieckiej, przynajmniej z takimi politykami jakimi mamy. Niemcy planują w przyszłość, a my wyznajemy zasadę jakoś to będzie.

Bo Niemce patrzą w przyszłość, a my patrzy tylko,jak to za Gierka było.

Sortuj wg