Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Monar 19 kwi 2013, 22:39
Candy14, czy ja wiem.........

-- 19 kwi 2013, 22:40 --

przed maturą każdy odpuszcza, to w ciągu roku szkolnego się człowiek uczy, przed maturą trzeba się wyszumieć.

-- 19 kwi 2013, 22:40 --

dobra... ile ludzi tyle pogladów zresztą, nieważne

Wkurza mnie:

przez Abbey 19 kwi 2013, 22:41
przed maturą każdy odpuszcza, to w ciągu roku szkolnego się człowiek uczy, przed maturą trzeba się wyszumieć.

serio?! :shock: jakoś inaczej to widzę

-- 19 kwi 2013, 22:41 --

chociaż fakt, zależy od człowieka i jego podejścia, każdy jest inny, niektórzy zakuwają do godziny M, inni muszą odreagować przed :mrgreen:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Candy14 19 kwi 2013, 22:43
Nie wiem... nie to, ze sie nie interesowalam ale nie ingerowalam raczej w to jak organizuje sobie nauke bo przeciez dzieckiem juz nie byla a glupia tez nie i wiedziala ze zdac musi bo bez matury ma zamkniete drzwi na studia.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez finalriot 19 kwi 2013, 22:46
Candy14 napisał(a):Nie wiem... nie to, ze sie nie interesowalam ale nie ingerowalam raczej w to jak organizuje sobie nauke bo przeciez dzieckiem juz nie byla a glupia tez nie i wiedziala ze zdac musi bo bez matury ma zamkniete drzwi na studia.

I tak powinno być, przecież wiem co robię. Jakoś argument: "pójdziesz na imprezę i nie zdasz matury" do mnie nie dociera bo raczej przez jedno wyjście nie zawalę matury, litości. Dziś wystawili nam wszystkie oceny, a ja mam siedzieć w domu?
Co do nauki to nie widzę sensu wkuwania czegokolwiek teraz, skoro i tak do tych matur wszystko zapomnę (szczególnie lektury z języka polskiego), więc dla mnie jest to strata czasu. I jeszcze mamusia denerwuje się, że zajmuję się tylko matematyką którą już umiem, ale chyba zapomniała że mam zamiar zdać najlepiej z całej szkoły.
Na imprezę mogę iść po maturach, czyli do 21 maja mam siedzieć z tyłkiem w domu bo na pewno zmobilizuje mnie to do nauki! ;)
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

Wkurza mnie:

przez Monar 19 kwi 2013, 22:52
finalriot, właśnie... szkoły już nie masz praktycznie, to mogłabyś chociaż 2 razy w tygodniu sobie wyjść... Bez przesady. Od nauki też trzeba się oderwać, odpocząć.

-- 19 kwi 2013, 22:53 --

Co do nauki to nie widzę sensu wkuwania czegokolwiek teraz, skoro i tak do tych matur wszystko zapomnę (szczególnie lektury z języka polskiego)

Uwierz mi, nie musisz lektur sobie przypominać, bo Ci się wszystko pomyli. Musisz zaufać temu, co masz w głowie. Zresztą... Są fragmenty tekstu. Polski jest naprawdę łatwy...

Wkurza mnie:

przez koszykova 19 kwi 2013, 22:54
finalriot, tez tylko matmy sie uczylam :D a matura z polskiego... phi... na ustna prace skonczylam PISAC rano przed obrona, a przygotowania do pisemnej maturki z polskiego zaczely sie 2 dni przed samym egzaminem [czytanie streszczen].

Wkurza mnie lenistwo wykladowców! I ból kregoslupa...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Monar 19 kwi 2013, 22:55
Na imprezę mogę iść po maturach, czyli do 21 maja mam siedzieć z tyłkiem w domu bo na pewno zmobilizuje mnie to do nauki!

Ojej, to ja bym nie zdała, bo myślałabym tylko o tych maturach i zestresowałabym się jeszcze bardziej.
Ja mam tak, że muszę jak najmniej myśleć o stresującej sytuacji, bo inaczej się nakręcam.

Wkurza mnie:

przez mark123 19 kwi 2013, 22:59
Ja się do matury uczyłem stopniowo przez cały rok klasy maturalnej, za wyjątkiem matematyki, jej się uczyć nie musiałem. Najwięcej czasu spędziłem przy polskim i zdałem go z ledwością, zarówno ustny jak i pisemny.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez finalriot 19 kwi 2013, 23:01
Jakoś moja mama uważa, że wszyscy się uczą do matury, tylko nie ja. :D
A co tam, będę się z nią kłócić, gdzieś muszę rozładować przedmaturalny stres. :mrgreen:
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 19 kwi 2013, 23:02
Ja się do matury też nie uczyłam za wiele ;) biologię czytałam, geografię zaczęłam dzień przed maturą :mrgreen:
prezentacji tylko zaczęłam się uczyć z tydzień wcześniej.
Maturę zdałam, na studia też się dostałam bez problemu ;)

finalriot, rozumiem Cię, bo u mnie było bardzo podobne podejście jak u Ciebie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez mark123 19 kwi 2013, 23:31
leaslie napisał(a):prezentacji tylko zaczęłam się uczyć z tydzień wcześniej.

Prezentację to musiałem ostro zakuwać, by chociaż trochę mieć w głowie na egzaminie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez jestę_redaktorę 20 kwi 2013, 08:04
ja do matury uczyłam się jak szalona (nie można powiedzieć, że zakuwałam - uczyłam się po prostu)

zdawałam ją w najgłębszym stadium anoreksji

wszystko było zdane perfekcyjnie, a pamiętam ten czas jako największy koszmar swojego życia - i jak przez mgłę. Oby nikt nigdy nie musiał przechodzić tak trudnego czasu w takim stanie.

Wkurza mnie:

przez *Monika* 20 kwi 2013, 09:09
pogoda mnie denerwuje :evil:
Obrazek
Główny Moderator

Wkurza mnie:

przez Lukrecja. 20 kwi 2013, 09:30
że nie moge spać :(
Lukrecja.

Sortuj wg