Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Ołóweks 02 kwi 2013, 15:28
Tylko osoby nienaturalnie uzdolnione dostrzegą ducha. Ja tym złym duchem jestem, więc tym bardziej mnie nie widać. Zwykle jak ktoś się do mnie odzywa, lub wywołuje, później tego żałuje.
Ołóweks

Wkurza mnie:

przez jasaw 02 kwi 2013, 15:43
Ołóweks, eh, nie wierzę :D, w duchy, a mimo to dostrzegłam Cię :lol:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Ołóweks 02 kwi 2013, 15:58
Dzięki ;)
Ołóweks

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Artemizja 03 kwi 2013, 21:41
Zima, która już dawno powinna zdechnąć :evil: Wywiało mnie na wszystkie strony :evil: Brrrrrrrrrr
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez halenore 03 kwi 2013, 21:42
Pani Administrator może na zlocik przyjadziesz co :?: :pirate:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Wkurza mnie:

przez Artemizja 03 kwi 2013, 21:48
halenore, chciałabym, ale nie mogę :why: 26.04 mam pierwszy egzamin, a później już tylko gorzej :( 11.05 dwa następne, 13.05 jeszcze jeden. W dodatku projekt badań rynkowych na zaliczenie semestru. Muszę siedzieć w książkach. No i kasy brak :( Masakrycznie za Wami tęsknię, ale przed końcem roku akademickiego nie dam rady się nigdzie ruszyć :(

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez halenore 03 kwi 2013, 21:52
:why: :why: :why: :why:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Wkurza mnie:

przez Artemizja 03 kwi 2013, 21:58
halenore, nie płacz Martuś :( Może w wakacje jakoś da rady :cry: Też tęsknię :why: :why: :why:
Teraz jestem tak totalnie zawalona robotą, że nie wiem, w co ręce włożyć. Właśnie dlatego na forum jest mnie mniej, bo mam masę do zrobienia na uczelnię. W tym semestrze dają Nam w kość. I jeszcze muszę zrobić trzy tygodnie praktyk :hide:

Administrator

Wkurza mnie:

przez jasaw 03 kwi 2013, 22:42
Muszę zmienić lekarza rodzinnego, bo nasza p.Doktor została dyrektorką placówki, więc będzie przyjmowała sporadycznie - Ona jest taka miła, taka empatyczna, a przede wszystkim jest dobrym lekarzem...jestem wściekła :bezradny:
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Snejana 04 kwi 2013, 18:58
mój przypierdzielający się o wszystko ojciec, mówiący do mnie, jakby mnie nienawidził, żyć się odechciewa :evil:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Wkurza mnie:

przez jasaw 04 kwi 2013, 19:32
Ciągle mam problemy z kręgosłupem, czy też z mięśniami, układem nerwowym - nie wiem.
Może ja jestem po prostu hipochondryczką??? Sama już nie wiem... ;)
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez KonradGorak 04 kwi 2013, 19:36
Wiecie co mnie wkurza?

Wkurza mnie to że światem zaczął rządzić strach, z którym coraz mniej osób potrafi sobie radzić.

Wkurza mnie to, że widzę rezygnację w Waszych oczach.

Wkurza mnie to, że dla wielu osób tak ciężko jest stanąć przed lustrem i powiedzieć "kocham Cię"

Wkurza mnie to, że tak wielu boi się wziąć życie w swoje ręce, uciąć kontakty z toksycznymi ludźmi i sytuacjami

Wkurza mnie to, że nieświadomość wielu rzeczy odbiera nadzieję wielu osobom

Wkurza mnie to, że jedyną drogą, którą widzą ludzie gdy mają problemy to leki i analizująca dzieciństwo terapia

Wkurza mnie to, że pomimo że daję Wam szansę na zrozumienie struktury lęku i nerwicy, tak wielu nie chce z tego skorzystać

Wkurza mnie to, że jest tak mało osób poszukujących nowych dróg w terapii i rozwoju

Wkurza mnie to, że używa się coraz mniej mózgu a ludzie idą jeden za drugim jak owieczki

Wkurza mnie to, że wkłada się ludziom takie głupoty do głowy już od małego

Wkurza mnie to, że tak wiele osób uzależniło się od swoich rodziców, przyjaciół, nauczycieli - a Ci manipulują nimi kiedy chcą

Wkurza mnie to, że ludzie bardziej ufają psychologom kończącym 5 letnie studia, niż komuś kto doświadczeniem i skutecznością bije na głowę ich profesorów

Wkurza mnie to, że tak mało czasu poświęca się na mówienie o tym wszystkim w radiu, telewizji, itd.

Wkurza mnie to, że większość osób które to przeczytają nie będą chciały tego nawet zrozumieć

Wkurza mnie to, że się wkurzacie bo chciałbym żeby mnie nie nie wkurzało to że się nie wkurzacie

-- 04 kwi 2013, 17:43 --

jasaw,

Odpowiedź na swoje problemy z kręgosłupem masz w swoim podpisie:

Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat I dźwigać będę!

Nasz mózg uwielbia metafory, lubi być tym co myślimy. Jeśli coś dźwigasz, opierasz ciężar na kręgosłupie, szczególnie jeśli jest to cały świat. Kręgosłup przechodzi przez 2 fazy "chorobowe". Fazę stresu i fazę regeneracji. Ta pierwsza następuje gdy myślisz sobie, że nie udźwigniesz już więcej, przytłacza Cię wszystko. Nie udźwigniesz więc kręgosłup czuje się niepotrzebny. Dochodzi do redukcji tkanki kostnej. To faza stresu. Gdy jednak podejmujesz po chwili decyzję i wraca Ci trochę motywacji i mówisz " Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę" wtedy mózg wysyła informacje, że trzeba zregenerować kręgosłup bo jasaw, zmieniła zdanie i jednak będzie dźwigać. Następuje biologiczny proces regeneracji i odbudowy tkanki kostnej. Stąd problemy i ból kręgosłupa i mięśni. Doceniaj siłę swoich myśli i tego w jaki sposób Twój mózg i Twoje ciało reagują na to co mówisz i myślisz :)
Konrad Gorak
Podróżnik, Trener, Terapeuta, Tata,
Dawacz, Słuchacz, Mąż, Człowiek, Psycholog,
Odkrywca, Poszukiwacz, Rewolucjonista

Trener Sukcesu i Inteligencji Emocjonalnej
www.sukcescoach.pl

Wkurza mnie:

przez jasaw 04 kwi 2013, 20:15
KonradGorak, ja należę do ludzi walczących z przeciwnościami losu, a takie chwilowe załamania czasem mnie dopadają...to normalne, ludzkie.
Znakomicie rozumiem zależność myśl - reakcja, jednak czasem można sobie pozwolić na chwilkę słabości, po to choćby, by docenić siłę woli, potęgę mysli :D
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Candy14 04 kwi 2013, 20:37
Wkurza mnie to, że ludzie bardziej ufają psychologom kończącym 5 letnie studia, niż komuś kto doświadczeniem i skutecznością bije na głowę ich profesorów

Jak rozumiem Ty studiow nie skonczyles i jestes takim samozwanczym pomagaczem?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg