Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 02 lut 2013, 11:48
Brat mnie obudził bo gadał do siebie :evil:
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez mark123 02 lut 2013, 13:32
Czasami to, że często nie odróżniam "bynajmniej" od "przynajmniej".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Candy14 02 lut 2013, 13:36
mark123, mnie to nie wkurza nawet ale dziwi... te slowa maja kompletnie inne znaczenia przeciez
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 02 lut 2013, 13:45
Candy14 napisał(a):mark123, mnie to nie wkurza nawet ale dziwi... te slowa maja kompletnie inne znaczenia przeciez

Dokładnie to mam tak, że są zdania, gdzie wiem, że należy użyć "przynajmniej" i są zdania, gdzie nie wiem, czego użyć.
Może test IQ który sobie robiłem kiedyś miał rację, że jestem na pograniczu ociężałości umysłowej, skoro te słowa mają znaczenie zupełnie inne.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Candy14 02 lut 2013, 16:16
mark123, mysle, ze Twoje IQ jest w porzadku... czesto spotykam sie z tym , ze ludzie uzywaja bynajmniej tam gdzie powinni przynajmniej... kwestia zle wpojonego wzorca
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Artemizja 02 lut 2013, 17:53
chojrakowa napisał(a):Wkurza mnie to forum, mam deficyt uwagi.
Chojrakowa zawsze do rany przyłóż, tuli mocno i nie martwcie się, zbawię cały świat bo i tak przeżywam wszystko razem z wami i smucę się i cieszę i współczuję.
I co z tego mam?
Jedno wielkie GÓWNO.
Olewka totalna i bezwstydna, poziom wsparcia zero.
Jestem rozżalona i wściekła.

Ja Cię cały czas czytam tylko czasami po prostu nie mam kiedy się odezwać.Bywa też,że po prostu nie mam siły,bo sama nie najlepiej się czuję.Śledzę jednak to,co się u Ciebie dzieje odkąd wróciłaś na forum.Nie zawsze się odzywam,ale to nie znaczy,że nie obchodzi mnie co się z Tobą dzieje...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez monk.2000 02 lut 2013, 18:27
Mnie wkurzają wszelcy "mistycy" i ich wyimaginowana uprzywilejowana pozycja do wyjaśniana rzeczywistości. Jako osoba, poszukująca swojego miejsca w świecie nie jestem w stanie pogodzić się, że gdzieś mogą istnieć ludzie którym odpowiedź na trudne pytania nie przynosi trudności, bo nijako znają je z doświadczenia. Oczywiście nie chodzi o to że jestem zazdrosny, a jedynie zły na to w jakim stopniu tworzy to podział na wtajemniczonych/oświeconych itd. a zwykły plebs, który żyje jak to określił Słowacki w sposób na "wyjadaczy chleba". Obrazek
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 03 lut 2013, 10:48
Wkurza mnie śnieg za oknem :evil: Miałam jechać na szutry dziś!!
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Saraid 03 lut 2013, 10:51
Bezmyślonosc ludzka.
Saraid

Wkurza mnie:

przez black swan 03 lut 2013, 15:26
Wkurza mnie mój facet i to, że nie pisze do mnie w ogóle "hej, wejdź na skype, chcę cię zobaczyć w moim monitorze na żywo i usłyszeć twój głos"... :evil: Wkurza mnie to, że jest niedostępny, pojechał gdzieś pewnie z tymi łepkami od niego i nawet nie raczył dać mi znać gdzie... Czy on nie rozumie, że ja się martwię o niego i nie ma to nic wspólnego z tłumaczeniem się i kontrolowaniem? :( Dlaczego pisze mi żebym nie odstawiła znowu takiego numeru, że nie będę się do niego prawie odzywać przez kilka miesięcy i jednocześnie zachowuje się tak jak powyżej? :( Dlaczego ciągle TYLKO JA proponuję tego skypa, a jemu najwyraźniej wystarczy kontakt TEKSTOWY? Dlaczego!? :evil:
No risk - no fun, no pain - no gain.

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 03 lut 2013, 18:03
Wkurzyła mnie Mama.Jestem napakowana złością na Nią.
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez black swan 03 lut 2013, 18:14
Wkurza mnie to, że jest niedostępny, pojechał gdzieś pewnie z tymi łepkami od niego i nawet nie raczył dać mi znać gdzie... Czy on nie rozumie, że ja się martwię o niego i nie ma to nic wspólnego z tłumaczeniem się i kontrolowaniem?

Przyznaję się do przesady, spał cały czas. :?
No risk - no fun, no pain - no gain.

Wkurza mnie:

przez mark123 08 lut 2013, 01:04
To że natrętna muzyka grająca w mojej głowie niekiedy rozprasza mnie przy próbie uczenia się.

Wkurza mnie:

przez Abbey 08 lut 2013, 15:53
moje momenty ekscytacji i późniejszy zjazd.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg