Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez szczypiorek86 01 sty 2013, 22:06
Ten syf w okół po wczorajszej "zabawie" nie ma gdzie nogi postawić na ulicy .A podobno Polacy to...
Zapalenie mięśnie w biodrze...;/
szczypiorek86

Wkurza mnie:

przez Candy14 02 sty 2013, 00:35
Monar, mysle, ze zbyt pochopnie nazywasz znajomych przyjaciolmi. W Twoim wieku robilam dokladnie to samo. Teraz nikogo nie moge tak nazwac. Jedyna, sprawdzona, prawdziwa przyjaciolka od szkoly sredniej zmarla na raka w tamtym roku. Cala reszta to blizsi lub dalsi znajomi.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez szczypiorek86 02 sty 2013, 00:42
Candy14 napisał(a):Monar, mysle, ze zbyt pochopnie nazywasz znajomych przyjaciolmi. W Twoim wieku robilam dokladnie to samo. Teraz nikogo nie moge tak nazwac. Jedyna, sprawdzona, prawdziwa przyjaciolka od szkoly sredniej zmarla na raka w tamtym roku. Cala reszta to blizsi lub dalsi znajomi.

Dokładnie ja nawet o swoich problemach nie mówiłam przyjaciółką tylko dobrej znajomej teraz już nawet Jej nie mówie (bo i Jej się znudziło) ...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark77 02 sty 2013, 01:10
mnie wkurza też moja matka, ojciec dał jej alkohol, zostało im coś, to jak on poszedł do kibla, to opróżniła butelkę.
wróciłam o 1.00 do domu i na starcie walnęłam matce w twarz, aż pozycję siedzącą, zmieniła na leżącą. :why:
zamieniam się w ojca. :hide: jest mi wstyd. ale też mam zal do ojca,

Też mam żal do ojca i wkurza mnie, że pozwala matce, aby miała dostęp do pieniędzy (i co z tego, że jej renta), żeby mogła sobie kupić wódkę...

wkurza mnie też to, że nastąpiły po tym wszystkim myśli samobójcze, miałam ochotę sobie coś zrobić... przez ten widok w domu, to ja się po prostu załamałam, bo już prędzej byłam podłamana przez straszny Sylwester.

Mnie też dołuje taka atmosfera, ale jak spojrzałem ostatnio na swoje "kartki" pożegnalne, to aż mnie zatrzęsło i odrzuciło, podarłem. Nie będzie lekko, ale się nie poddam tak łatwo...

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 02 sty 2013, 10:23
Moję stany lękowe .

Wkurza mnie:

przez Monar 02 sty 2013, 11:18
Candy14 napisał(a):Monar, mysle, ze zbyt pochopnie nazywasz znajomych przyjaciolmi. W Twoim wieku robilam dokladnie to samo. Teraz nikogo nie moge tak nazwac. Jedyna, sprawdzona, prawdziwa przyjaciolka od szkoly sredniej zmarla na raka w tamtym roku. Cala reszta to blizsi lub dalsi znajomi.

Właśnie chyba masz rację. Zastanawiałam się nad tym od dawna, czy aby na pewno oni przyjaciele. Za każdym razem, gdy przychodziłam smutna, to oni mnie olewali, wręcz aż czułam się zmuszana, bym się uśmiechała, bo wtedy jestem fajna.

-- 02 sty 2013, 10:20 --

Nie będzie lekko, ale się nie poddam tak łatwo...

I tak trzymaj.
Ja tak samo się nie poddam tak łatwo :smile: Miałam chwile zwątpienia, ale już jest lepiej.
Monar

Wkurza mnie:

przez Dariusz_wawa 02 sty 2013, 13:18
Pierwszy dzień w pracy w Nowym Roku.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Wkurza mnie:

przez L.E. 02 sty 2013, 13:30
Wkurza mnie mój internet, który powinien mieć 25 mega, a pewnie nie ma nawet 2.
Mój plusowy w telefonie chodzi szybciej niż to cholerstwo :evil: :evil: :evil:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 02 sty 2013, 15:57
Wkurzyłam się.Po prostu.
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 02 sty 2013, 16:19
To, że po sylwestrze mam plamy od wina na dywanie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Saraid 02 sty 2013, 16:31
wszystko :evil: :evil: :evil:
Saraid

Wkurza mnie:

przez Lukrecja. 02 sty 2013, 16:32
bezczynnosc
Lukrecja.

Wkurza mnie:

przez Monar 02 sty 2013, 18:51
kasiątko napisał(a):Wkurzyłam się.Po prostu.

czasami jest to zdrowe. ale mam wrażenie, że my (większość chyba forum) wyrobiliśmy normę mając już z 5 lat.
Monar

Wkurza mnie:

przez głosnykrzyk 02 sty 2013, 21:15
moja osoba ;/

Sortuj wg