Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez szczypiorek86 31 gru 2012, 22:33
Ten hałas,łomot bez ustanny już od prawie doby(nap...petardami,racami) szału idzie dostać...
szczypiorek86

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 31 gru 2012, 22:53
Najlepiej bawi się mój pijany brat :evil:
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 31 gru 2012, 22:57
kasiątko, nie przejmuj się Nim. Dzisiaj prawie każdy pije.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Artemizja 31 gru 2012, 22:59
kasiątko, olej go Kasieńko i chodź do Nas :*
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 31 gru 2012, 23:15
Mama poszła na chlanie do sąsiadów.Zamknęłam drzwi na klucz i nie wyjdę z stąd choćby mieli podpalić czy wysadzić chałupę,nie wychodzę :why:
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez mark77 31 gru 2012, 23:24
kasiątko, <tulę mocno>

Wkurza mnie:

przez lofenna 01 sty 2013, 00:39
Fajerwerki doprowadzaja mnie do szalu!!!!!!!!!!!!

Wkurza mnie:

przez Product 01 sty 2013, 01:35
Wkur... mnie niesamowicie panująca wkoło wesołość i radość z imprezowania.

Wkurza mnie:

przez szczypiorek86 01 sty 2013, 02:00
lofenna a co ja mam powiedzieć...
szczypiorek86

Wkurza mnie:

przez Monar 01 sty 2013, 11:24
kasiątko, i jak???

mnie wkurza też moja matka, ojciec dał jej alkohol, zostało im coś, to jak on poszedł do kibla, to opróżniła butelkę.
wróciłam o 1.00 do domu i na starcie walnęłam matce w twarz, aż pozycję siedzącą, zmieniła na leżącą. :why:
zamieniam się w ojca. :hide: jest mi wstyd. ale też mam zal do ojca, jestem na niego tak wkurzona, że dał jej się napic, jakby nie wiedział, że alkoholik nie zna umiaru
najgorsze jest to, że ona nadal jest pijana. a jest prawie 11.00 :why: :why: :why:

ponadto na domówce było strasznie, płakałam przez przyjaciela, poszłam do łazienki, całe szczęście drugi przyjaciel przyszedł... wypłakałam mu się w rękaw. trochę mi wstyd. :hide: ale to mi pomogło. po raz pierwszy przytuliłam się... tak naturalnie, tak po prostu - bo potrzebowałam.
(prócz tulenia chłopaków, z kt kręciłam... dawno temu)
wkurza mnie to towrzystwo, trzeci przyjaciel zapomniał wgl złożyc zyczenia w Nowy Rok choc stał obok nas wszystkich. miał nas w dupie... ani słowa nie zamienił ze mną na imprezie. czułam się taka wyobcowana O.o zrozumiałam, że to towarzystwo nie jest dla mnie. gdy mnie wszyscy odprowadzili pod dom, ta dwójka przyjaciół, która zachowała się MAKABRYCZNIE, chciała dac całusa na pożegnanie. spojrzałam krzywo pożegnałam się z pozostałymi, nie oglądając się za siebie, poszłam do domu.

wkurza mnie też to, że nastąpiły po tym wszystkim myśli samobójcze, miałam ochotę sobie coś zrobić... przez ten widok w domu, to ja się po prostu załamałam, bo już prędzej byłam podłamana przez straszny Sylwester.
Monar

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 01 sty 2013, 16:08
Monar, współczuję.Trzymaj się.
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 01 sty 2013, 19:32
Mnie wkurza , to,że jak się śpię to tak się kopię że prześcieradło się mi podwija pod szyję .

Wkurza mnie:

przez Monar 01 sty 2013, 19:40
to, że dowiedziałam się, iż to "przeze mnie była stypa"
zawsze czułam, że przy nich nie mogę pokazywać smutku, zawsze musiałam na siłę się uśmiechać, wtedy byłam fajna...
a jak zaczęłam pokazywać, kiedy mam dobry a kiedy zły humor, to wszystko legło w gruzach.
przyjaciół poznaje się w biedzie
nie mam przyjaciół?! :shock:
kiedy to się wszystko stało...
kiedyś miałam tak wielu znajomych, a tu jeden dzień i wszystko jest do dupy.
jest fatalnie.

-- 01 sty 2013, 18:40 --

przyjaciele mnie ratowali... a okazało się, że ich nie mam.
nigdy nie czułam się tak samotna!
Monar

Wkurza mnie:

przez głosnykrzyk 01 sty 2013, 19:50
Ja dzisiaj też mam doła... jest mi przykro, że sprawiam ból mamie i chłopakowi :(

Sortuj wg