Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Adam Smith 13 gru 2012, 01:13
Ja polecam proszek do prania i miskę z wodą :D więcej roboty , ale przynajmniej człowiek ma zajęcie na dłuższy czas i spokój , bo lepiej polegać na sobie niż na pralce :P a tak na poważnie to mam electrolux od 2 lat i będzie działać dopóki ja się nie wezmę za pranie :D
Adam Smith

Wkurza mnie:

przez Monar 13 gru 2012, 01:14
Candy14, też zbierałam wodę, normalnie było jej tyle, że mogłam się w tej kałuży wykąpać. :lol:
Te Beko jakieś słabe są widocznie. :?
Mój ojciec wydał już 250zł za naprawę, a Monika mówiła, że bardziej się opłaca nową kupić, ale NIE. Co taka gówniara będzie mu dyktować, co ma robić. :?

-- 13 gru 2012, 00:15 --

Tomcio Nerwica, właśnie przez caly czas awarii tak piorę. Dobrze, że mam na to czas, jakbym nie miała, to nie wiem, co bym zrobiła. (pranie ręczne)
Monar

Wkurza mnie:

przez Candy14 13 gru 2012, 01:17
Monar, to mowisz, ze nie warto naprawiac? bo w desperacji chcialam jutro dzwonic po speca
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Snejana 13 gru 2012, 01:17
no co Wy pierzecie rzeczy? ja raz założe u wyrzucam :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Wkurza mnie:

przez Monar 13 gru 2012, 01:19
Candy14, no jak ma Ci naprawić za taką cenę, jak nam naprawili, to się wcale nie opłaca. 250zł tata zapłacił, a jeszcze pralka nie chodzi, więc pewnie kolejną jakąś stówę dopłaci... Wolałabym już kupić nową pralkę. Tylko kwestia tego, czy Cię stać. Jak tak, to kupuj i się nie krępuj.
Monar

Wkurza mnie:

przez mark123 13 gru 2012, 01:19
U mnie w domu najpierw była pralka Polar, działała sprawnie z jakieś niecałe 15 lat, potem poszedł dymek z programatora. Od kilku lat jest Samsung, która już od nowości była "uparta" i "nie chce jej się" wypompowywać wody, trzeba często ruszać wężem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Snejana 13 gru 2012, 01:19
Tomcio Nerwica napisał(a): jestem chodzącą samodestrukcją

chyba ja,
zaczynam znow podpalać ostatnio :brawo: baardzo mnie to wkurza :evil:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Wkurza mnie:

przez Monar 13 gru 2012, 01:20
Snejana napisał(a):no co Wy pierzecie rzeczy? ja raz założe u wyrzucam :mrgreen:

Moi rodzice mówią, że były czasy takie, że prało się na dworze, ręcznie i wgl było strasznie
Teraz są pralki
To jak będę miec własne dzieci, to tak się to wszystko posunie, że ubrania będą właśnie jednorazowe :P
Ciekawe...
Będziemy aż tak bogaci?
:P

-- 13 gru 2012, 00:21 --

acha Candy - a Tobie też warczy ta pralka? Moja chyba mnie nie lubi, bo wydaje takie odgłosy jak mój pies :?
Monar

Wkurza mnie:

przez Adam Smith 13 gru 2012, 01:32
aczynam znow podpalać ostatnio :brawo: baardzo mnie to wkurza :evil:

Jak można palić to świnistwo ? :evil: :P
no co Wy pierzecie rzeczy? ja raz założe u wyrzucam :mrgreen:

W sumie podobno faceci też rzadko piorą , ale dlatego , że jak raz coś na siebie założą , to noszą to przez rok :P
Adam Smith

Wkurza mnie:

przez Monar 13 gru 2012, 01:33
jak raz coś na siebie założą , to noszą to przez rok

fuuu :P
Monar

Wkurza mnie:

przez Snejana 13 gru 2012, 01:36
Monar napisał(a):
jak raz coś na siebie założą , to noszą to przez rok

fuuu :P

to sie przykleja chyba w koncu i nowa skóra powstaje :D

Wkurza mnie:

przez Adam Smith 13 gru 2012, 01:36
Monar, Może jest to obrzydliwe , ale przynajmniej oszczędne :P
Adam Smith

Wkurza mnie:

przez Snejana 13 gru 2012, 01:37
Tomcio Nerwica napisał(a):Jak można palić to świnistwo ? :evil: :P

to przez brata! brat kurzy przy mnie to mi się udzieliło :evil:

Wkurza mnie:

przez Candy14 13 gru 2012, 01:38
acha Candy - a Tobie też warczy ta pralka? Moja chyba mnie nie lubi, bo wydaje takie odgłosy jak mój pies :?

no wlasnie dzis warczala :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg