Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Artemizja 04 lis 2012, 15:27
PoznacSiebie, :hide: "szufladki" :mrgreen: Uwielbiam to określenie :mrgreen: Dla przypomnienia-nie napisałam "zrób to czy tamto-nie rozmawiaj z Nią"tylko,że ludzie bywają różni i tego się nie zmieni.Gdzie masz tutaj konkretne odniesienie do tej osoby?Jakbyś później poczytał ze zrozumieniem,to co napisałam,to byś wiedział,że stwierdziłam,iż można próbować rozmawiać,ale nie zawsze to coś daje :roll: Bo przecież może nic nie dać,prawda?Nie zakładałam z góry,że nie można porozmawiać.Można,ale skutków raczej nie da się przewidzieć.Nie znam tej osoby,ani dokladnego kontekstu sytuacji.Dodam,że Ty też nie,więc obydwoje możemy sobie jedynie gdybać i zarówno Ty jak i ja możemy mieć rację.Nie wciskaj mi czegoś,czego nie napisałam,bo mnie to wkurza :roll: Poza tym,to i tak koleżanka zrobi,co uzna za słuszne.
Ponadto,napisałam,że wszystko zależy od sytuacji.A sytuacja ulega zmianie,jeśli kontakt z daną osobą się przedłuża,prawda?Zatem i reakcja wtedy będzie inna :roll:
Nie rozumiem w ogóle,dlaczego mnie zaatakowałeś.Zarzucasz mi szufladkowanie,a sam napisałeś,że "moja postawa jest zła".To według Ciebie nie jest ocena? :roll: Jakim prawem twierdzisz,że moja "postawa jest zła"?Jesteś wyrocznią ? :mrgreen: Hmmmm...ciekawe 8) Nie,nie jesteś.Ja też nie.I mogę się mylić podobnie jak i Ty.Każdy robi to,co uważa za słuszne i ma do tego prawo.Masz prawo do własnego zdania podobnie jak i ja do własnego ;)Lubię Cię,rozumiem,że możesz mieć inne zdanie w tej kwestii,ale to nie powód,żebyś próbował mi wpierać rzeczy,które nawet mi do głowy nie przyszły i na mnie za to naskakiwać :? Sorry,ale na to sobie nie pozwolę :? Mam nadzieję,że napisałam to dostatecznie jasno.

Tyle,jeśli chodzi o ciągnięcie tej dyskusji.Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać,ani tego ciągnąć,bo po pierwsze-to nie ten temat i robi się off-top,a po drugie i tak zrobię swoje.Podobnie jak i Ty ;)
Peace and love Piter :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 04 lis 2012, 17:11
zwracałam tej osobie uwagę nie raz, skutku żadnego, jak grochem o ścianę :? teraz na razie się odzywam na ten temat dopóki dziewczyna nie przegina, a jej gadanie w stylu że powinni mnie wyrzucić ze studiów ze względu na moje dolegliwości nie ruszają już nikogo :mrgreen: zresztą po takim czasie laska powinna być już świadoma tego, że jej gadanie na nic, bo szkoła jest po mojej stronie, a przynajmniej większość wykładowców i nikt mnie na pół roku przed końcem ze szkoły z niej nie wyrzuci :mrgreen:
a z samą dziewczyną jest chyba nie do końca wszystko w porządku, bo ściemnia wszystkim na prawo i lewo, ciągle ją ktoś przyłapuje na tym a ona sobie nic z tego nie robi tylko dalej brnie w kłamstwa :P jednym słowem Brzechwa wysiada przy niej :mrgreen:
mi ona jako osoba jest totalnie obojętna, jak nie musze to z nią nie rozmawiam, mam ważniejsze sprawy niż przejmowanie się tą dziewczyną :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez PoznacSiebie 04 lis 2012, 17:38
Dla przypomnienia-nie napisałam "zrób to czy tamto-nie rozmawiaj z Nią"

chyba nie do końca...
leaslie, no to nie pozostaje nic innego jak tylko to przetrzymać

Lilith, ja też uważam że każde z nas będzie miało w tym temacie własne zdanie :blabla: ale i tak Cię lubię :mrgreen:

Peace and love Kasiu 8)
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Artemizja 04 lis 2012, 17:50
PoznacSiebie, :mrgreen: Dobra,już nic nie mówię :angel:

Wkurza mnie to,że nie umiem jeździć w gierce samochodzikami i ciągle trafiam w jakiegoś kaktusa albo słup,który jakiś bałwan śnieżny postawił na środku trasy :evil: :mrgreen: Swoją drogą...kto stawia na torze wyścigowym kaktus albo choinkę i to na samym środku drogi? :pirate: :lol:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lis 2012, 18:09
że ludzie oceniają mnie z góry ze względu na wiek i traktują jak byle gó*no :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Absinthe 04 lis 2012, 18:17
Abbey, jak kto jaki do Ciebie,taka Ty do niego.I zobaczysz,jak sytuacja się zmieni.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lis 2012, 18:21
Absinthe, tyle, że ja tak nie umiem. Nie umiem napisać 'masz inne zdanie, więc jesteś idiotką' albo 'masz tyle i tyle lat, więc pewnie siedzisz po nocach i słuchasz Biebera albo robisz słit focie w toalecie'. A takiego pokroju dyskusje są cały czas :evil:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Siddhi 04 lis 2012, 18:23
A takiego pokroju dyskusje są cały czas
Gdzie?
Siddhi

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lis 2012, 18:32
Siddhi, na jakiejkolwiek stronie poświęconej pewnej dziedzinie... Po prostu nie kibicuję jak trzeba :pirate:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Absinthe 04 lis 2012, 18:46
Abbey, ależ nie trzeba od razu obrażać,tylko wykazać swoje zdanie nawet jeśli jest przeciwne co do zdania innych.Bo po pierwsze masz do niego prawo,nawet jeśli jest mylne,czy głupie,co w Twoim przypadku mało prawdopodobne bo inteligentny z Ciebie ludź(sorry for paskudne wazeliniarstwo,ale ma ono inny cel niż wchodzenie do d*upy.),bardziej niż niejeden "dorosły".Można mieć wielki zasób wiedzy czy słownictwa,za to gówniany intelekt.A co do ludzi myślących lajk dys:
'masz tyle i tyle lat, więc pewnie siedzisz po nocach i słuchasz Biebera albo robisz słit focie w toalecie'.

No coż,to świadczy tylko o nich.Stereotypowe myślenie(zazwyczaj) domeną osób:wszystko wiem (naj)lepiej,wszystkim muszę jakąś łat przyczepić.Takie osoby prędzej czy później przejadą się na swoim wszystko-wiedzeniu.A nawet jak się pomylisz czy nie masz racji-nie przejmuj się!to nie koniec świata.Fakt przyznawanie się do błędu cięzka sprawa,ale do wyrobienia.Ja dałam rady to Ty też!:)
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Wkurza mnie:

przez Siddhi 04 lis 2012, 18:48
Wniosek taki, że dziedziną tą interesują się głównie małolaty, które nie potrafią inaczej niż: "masz inne zdanie, jesteś 'gupia'". Większość kiedyś z tego wyrośnie.
Siddhi

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 lis 2012, 18:50
Siddhi, mają nawet dwa-trzy razy więcej lat ode mnie, stąd moja irytacja. Na serio deprymuje mnie fakt, że nawet w jednej pasji nie mogę być sobą, bo 'zachowuję się antypolsko i szczeniacko' :pirate:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Siddhi 04 lis 2012, 18:59
mają nawet dwa-trzy razy więcej lat ode mnie, stąd moja irytacja.
Nie przejmuj się, to gówniarze. :pirate:
zachowuję się antypolsko i szczeniacko
To jest argument jak ktoś nie ma argumentów.
Siddhi

Wkurza mnie:

przez Absinthe 04 lis 2012, 18:59
Abbey, trudno.Jak ich to boli,ich sprawa.Kiedyś pewnien muzyk powiedział:"wolę żeby nienawidzili mnie za to kim jestem,niż kochali za to kim nie jestem".Najważniejsze to żyć w zgodzie z samym soba.Wszystkim nie dogodzisz,no coż bywa,trzeba żyć dalej.
before you can really
live.

Sortuj wg