Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 26 lut 2011, 22:10
dobra, pewnie znów nadinterpretuje, ale czuję, że chodzi o mnie i że to ja znów cos nawaliłam... :-|
lakuda_reaktywacja

Wkurza mnie:

przez Thazek 26 lut 2011, 22:12
Panna_Modliszka, Kto tak robi? Znów jakieś kłopoty?
Thazek

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 26 lut 2011, 22:13
no teraz to jużnie wiem czy wstrzeliłam się między T a P_M czy Oni tak o mnie :-|
lakuda_reaktywacja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Thazek 26 lut 2011, 22:14
lakuda_reaktywacja, Nie chodzi o Ciebie :P
Thazek

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 26 lut 2011, 22:17
ok, przepraszam :oops: w takim razie :oops:

faktycznie L_M ma rację .. nadinterpretuję i biorę wszystko do siebie... :bezradny:
lakuda_reaktywacja

Wkurza mnie:

przez acepromazyna 27 lut 2011, 03:27
domi
acepromazyna

Wkurza mnie:

przez dogomaniaczka 27 lut 2011, 05:16
acepromazyna, :shock: bo?
dogomaniaczka

Wkurza mnie:

przez _asia_ 27 lut 2011, 09:05
Wkurza mnie, że nie mogę wysłać PW do lakudy_reaktywacji :evil: Więc tu napiszę. No więc byłam wczoraj u tego lekarza od b. Powiedział, że mogę mieć ją faktycznie wrodzoną, że czeka mnie kilkunastomiesięczne leczenie kombinacjami antybiotyków wg ILADS, uświadomił, że jest to wyniszczające i... się trochę załamałam. :/ Dostałam zalecenia dodatkowe co trzeba zażywać jeszcze przy boreliozie i jej leczeniu: probiotyki, witaminy z grupy B, omega3, sok z Noni, witamina C, A, E, D, magnez. Trzeba przy leczeniu antybiotykami co miesiąc monitorować stan organizmu przez badania krwi (zwłaszcza morfologię, ALAT, ASPAT, kreatyninę). Kazał zrobić badania na babeszjozę i bartonellę, które najczęściej występują wraz z boreliozą. Pokazałam mu wyniki przeciwciał na mycoplasmę pneumoniae – zakażenie przewlekłe.
Normalnie jestem podłamana. Na razie wciąż nie decyduję się na tą antybiotykoterapię, bo po prostu jakiś głos wewnętrzny mi mówi, że to byłby w moim przypadku największy błąd i że to mi zrobi jeszcze większą krzywdę, chcę choć raz posłuchać siebie, spróbuję z ziołami Buhnera, które wg niego też ponoć są skuteczne, tylko nie tak łatwo jest sprowadzić ze Stanów, mi się wciąż nie udało. :/ Zamierzam kupić książkę Buhnera o leczeniu boreliozy. Tak w ogóle to chyba zapiszę się do stowarzyszenia chorych na boreliozę. Póki co łykam chociaż Vilcacorę w papsułkach dostępną w Polsce, która jest jednym z podstawowych ziół w protokole B.
Ten lekarz dał mi na płycie fajne artykuły o boreliozie, m. in. o boreliozie w psychiatrii, jeśli chcesz to mogę Ci przesłać na maila.
A Ty jak się trzymasz na tych antybiotykach?
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Wkurza mnie:

przez Korba 27 lut 2011, 10:22
JA ja ja
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Wkurza mnie:

przez małaMI25 27 lut 2011, 12:05
że musze wydawać pieniądze!!!!
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Wkurza mnie:

przez depresyjny86 27 lut 2011, 12:15
:OO

Mnie wkurzam ja sam. :twisted:
:)

Wkurza mnie:

przez Thazek 27 lut 2011, 12:16
Panna_Modliszka, Stres,nerwy.pogrzeb dziadka... o wpływa na spóźniający się okres...
nie martw się dostaniesz :roll:
Thazek

Wkurza mnie:

przez Thazek 27 lut 2011, 12:18
Panna_Modliszka,
A jak nie?
to będziemy mieć ślicznego bobaska :twisted:
Thazek

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 27 lut 2011, 14:37
"Lekarze" u nas w Łosicach zmarł chłopak -22 lata . Bo lekarz nie stwierdził ,że ma wyrostek . Kolega nie był,lecz szkoda człowieka . :cry:

Sortuj wg