Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez jasaw 17 paź 2012, 19:41
slow motion, to przyjdzie z czasem. Kiedy pozałatwiasz wszystkie swoje zdrowotne sprawy, psychika też uspokoi się. Ja mam to szczęście, że oboje z Mężem mamy podobne potrzeby, cele, rozumiemy się. To jest niezbędna baza, by uzyskać harmonię i przyzwoity poziom emocji.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez niewiemocokaman 17 paź 2012, 19:51
wiolu. Ma problem, ale czy ty go nie masz????. Każdy ma jakiś problem i forum powinno się liczyć z każdym użytkownikiem.... Dlaczego odrazu na niego najeżdzacie?? Nie wiecie co to są natręctwa? czy jakoś tak to sie pisze

-- 17 paź 2012, 19:52 --

jak przed czymś uciekasz to będziesz potrafil/a nie patrzeć na to co widzisz??? ja tak nie potrafie..... Nie miejcie do niego pretensjii...
Ostatnio edytowano 17 paź 2012, 23:12 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono ort.

Wkurza mnie:

przez Uciekinier 18 paź 2012, 12:38
Plaga biedronek :evil: doprowadzają do szewskiej pasji, okna nie można otworzyć bo wlatują gnojki dziesiątkami :twisted: :twisted: :twisted:
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez coma 18 paź 2012, 13:00
to, że boję się dosłownie wszystkiego i że stan mojego zdrowia pogarsza się zamiast się polepszać :-|
coma

Wkurza mnie:

przez Artemizja 18 paź 2012, 13:15
niewiemocokaman, nie można zabronić ludziom pisania na pewne tematy.To jest awykonalne.Erotyka,seks i tak dalej,to są tematy powszechne i naturalne.Ludzie chcą na ten temat pisać.A że czasami są to głupie komentarze...to już inna para kaloszy.Tak było jest i będzie.Jeśli ktoś wchodzi na forum,to niestety musi się liczyć z tym,że trafi na coś,co może mu nie odpowiadać i nie może wymagać zablokowania tematów,ponieważ któryś mu nie pasuje.Jedyna rada,to po prostu omijać te wątki.Rozumiem czym są natręctwa,ale też nie można wymagać od ludzi,żeby nie pisali o pewnych rzeczach,jeżeli mają z tym problem,ponieważ Nam to przeszkadza i Nas napędza.To działa również w odwrotną stronę.Nie ma co się denerwować i unosić,bo szkoda zdrowia i życia na takie rzeczy.Forum jest dla wszystkich i rozmawiamy tutaj o wszystkim.Nie ma "sfer tabu".Kiedyś taką sferą było leczenie u psychiatry,nerwica,wszelkiego rodzaju zaburzenia.To był "powód do wstydu".Powoli jednak wychodzimy z tego Ciemnogrodu.I to nie ma nic wspólnego z najeżdżaniem na kogoś i z nieliczeniem się z poszczególnymi Użytkownikami.Po prostu takie są realia.I przykro mi bardzo,ale na forum,to się nie zmieni.Dążymy do tego,żeby obalić "sferę tabu" z każdej możliwej strony.Cenzury nie wprowadzimy,ponieważ mijałoby się to z celem istnienia tego forum...

Mnie nic nie wkurza ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 18 paź 2012, 13:26
niewiemocokaman, Chyba nie zrozumiałeś. Oczywiście ,że każdy z nas ma problemy i po to między innymi tu jesteśmy. Tylko jak sobie to wyobrażasz? Mamy zmienić całe forum, bo ktoś nie akceptuje pewnych tematów? Czy właśnie ta osoba powinna zrobić coś ze sobą i dostosować się do ogółu? A moje odpowiedzi na pewno nie były najeżdżaniem na nikogo. Wręcz przeciwnie, chciałam mu coś uzmysłowić.

-- 18 paź 2012, 13:29 --

niewiemocokaman napisał(a):
jak przed czymś uciekasz to będziesz potrafil/a nie patrzeć na to co widzisz??? ja tak nie potrafie..... Nie miejcie do niego pretensjii...

myślisz ,że od wszystkiego da się uciekać? Nie lepiej stawić czoła wrogowi i go oswoić, albo pokonać?
Moderator

Wkurza mnie:

przez bittersweet 18 paź 2012, 13:35
niewiemocokaman, mnie niektóre tematy stresują tak, że jak je widzę serce zaczyna walić jak oszalałe. Ale to znaczy, że ze mną jest coś nie w porządku a nie z forum. To znak, ze z pewnymi rzeczami sobie nie radzę i należałoby coś z tym zrobić. Przecież nie da się nałożyć cenzury, bo musiałaby dotyczyć całej naszej rzeczywistości, nie tylko forum. Zewsząd atakują nas niechciane bodźce.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Wkurza mnie:

przez Abbey 18 paź 2012, 13:49
THJ_nw napisał(a):Plaga biedronek :evil: doprowadzają do szewskiej pasji, okna nie można otworzyć bo wlatują gnojki dziesiątkami :twisted: :twisted: :twisted:

ja ostatnimi czasy znalazłam robaka w środku nocy... na monitorze... :hide:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez sleepwalker 18 paź 2012, 14:59
Jeśli plaga biedronek ma oznaczać taką pogodę to nie mam nic przeciwko :P
Saying all I know is I gotta get away from me.

Wkurza mnie:

przez mojanati 18 paź 2012, 15:04
Wkurzam się ja sama. Nie mogę już ze sobą wytrzymać, ale nic nie można z tym zrobić.

Co do robali to ja ostatnio chciałam schować nieużywaną od dłuższego czasu huśtawkę córki z balkonu, ale zrezygnowałam, bo okazało się, że zgromadziło się tam kilka pająków.

Wkurza mnie:

przez a_l_e_x 18 paź 2012, 15:11
biedronki zjadaną mszyce.
stąd śmiały wniosek: gdyby nie ta zauważalna plaga biedronek (którą i ja dostrzegam), to by nas wkurzały mszyce.

nie wiem czemu biedronki kojarzą mi się z dowcipem:
pani na lekcji
patrzcie dzieci, pająk je biedronki (...) Jasiu masz jakieś pytanie? - tak, co to są "dronki"?
Obrazek nigdy nie trać z oczu własnego celu życiowego.
Chcę zobaczyć jak walczysz o to, co (naprawdę!) ważne jest dla ciebie.

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 18 paź 2012, 15:20
Mojanati masz coś do pająków? :nono: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
są pożyteczne i nie gryzą (przynajmniej nasze polskie) mi do domu ciągle włażą nasoszniki i krzyżaki a ja im daje spokój są one nie ma innych
robali :D :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez mojanati 18 paź 2012, 17:51
Wykończony - nie wiem czy dziecięca huśtawka to najlepsze miejsce dla pająków. Niby nie zabiłam żadnego, ale zdecydowanie nie są to moje ulubione stworzenia.
To już wolę biedronki, ale plagi nie zauważyłam. Może dlatego, że ostatnio nic poza swoimi problemami nie widzę.

Wkurza mnie:

przez Uciekinier 18 paź 2012, 19:37
sleepwalker napisał(a):Jeśli plaga biedronek ma oznaczać taką pogodę to nie mam nic przeciwko :P

Ja odwrotnie. Jest w końcu jesień, a tu jeszcze ciepło, słońce czyli moje alergiczne przekleństwa. Ale wyszedłem pobiegać, pograć w piłkę i po początkowym stresie czułem się świetnie. Tylko żebym tak częściej miał chęci.. A biedronki zassałem odkurzaczem haha :yeah:
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Sortuj wg