Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 14 wrz 2012, 21:05
może przytoczę taka mądrość ludową: "Z wróbla nie zrobisz wrony, z kur.. nie zrobisz żony"

cholera, nie znałam tego :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 14 wrz 2012, 21:05
Transfuse napisał(a):carlosbueno, mnie też denerwuje ta społeczność. Ropa już jest bardzo droga, a zanosi się, że cena za baryłkę jeszcze wrośnie. Dziś na Orlenie 6.09 zł za Vervę :twisted: :roll:

ja niezmotoryzowany no ale ceny benzyny wpływają też na inne ceny w końcu a jakieś rozruchy na bliskim wschodzie to okazja do podwyżki cen na rynkach światowych. I o co te rozruchy o jakiś niskobudżetowy film w którym powiedziano prawdę o mahomecie bo to rzezimieszek i pedofil był ale święte islamskie krowy zawsze znajdą powód do wszczynania rozrób i później jeszcze w ich mediach bronią, a oni mordują chrześcijan i innowierców i nikt się do nich nie przyczepia.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Transfuse 14 wrz 2012, 21:09
carlosbueno, Zgadzam się z Tobą. Islam to stara kultura, bardzo dziwna z punktu widzenia przeciętnego mieszkańca Europy. Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. Rosnące ceny transportu w końcu obniżą popyt na rynku i ceny będą musiały spaść... albo i nie ? :roll:
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 14 wrz 2012, 21:18
Rosnące ceny transportu w końcu obniżą popyt na rynku i ceny będą musiały spaść... albo i nie ? :roll:
no chyba nie konieczne ostatnie lata to przecież rozwój transportu samochodowego jak i lotniczego a ceny ciągle rosną a najb. bogaci sie na tym świat arabski, Rosja no i koncerny paliwowe. Z punktu widzenia geopolityki a także zwykłych zmotoryzowanych powinni jakieś inne paliwo, napęd wymyślić no ale koncernom paliwowym z tym nie po drodze.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Michuj 14 wrz 2012, 21:21
Dziś na Orlenie 6.09 zł za Vervę

dlatego, nie ma to jak routex :yeah:
Loża szyderców

Wkurza mnie:

przez frytka 14 wrz 2012, 22:10
Transfuse napisał(a):2Proof, a ja dziwię się chłopakom, że obcują z takimi "Kobietami", może przytoczę taka mądrość ludową: "Z wróbla nie zrobisz wrony, z kur.. nie zrobisz żony" :mrgreen:

ano właśnie... mam tą nieprzyjemność żyć obok takiej sytuacji i naprawdę nie wiem co czuć w związku z tym chłopakiem, który śmieje się z tej laski, wyraża się o niej niepochlebnie, określą ja wymyślnymi epitetami, wstydzi się jej, ALE jej najwyraźniej pozwala myśleć, że ma go owiniętego wokół palca bo on 'przynajmniej użyje' i 'co ma biedak zrobić, jak sama mu się do rozporka pcha'... ale dziewczyna ma interes w takim postępowaniu. teraz pytanie czy laska jest taka głupia i pochłonięta sobą, że tego nie widzi, czy jej to nie przeszkadza bo jest tak bezwzględną su.ą. :roll:
Anioły są wśród Nas

Wkurza mnie:

przez Candy14 14 wrz 2012, 22:17
szmaty wykorzystujące uczciwych ludzi "na dziecko"

kornelia_lilia, nie rozumiem? Uczciwy czlowiek jak umoczy bez zabezpieczenia i wpadnie to raczej nie czuje sie wykorzystany tylko odpowiedzialny za to co splodzil
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Poinformowany 14 wrz 2012, 22:20
Candy14 napisał(a):
szmaty wykorzystujące uczciwych ludzi "na dziecko"

kornelia_lilia, nie rozumiem? Uczciwy czlowiek jak umoczy bez zabezpieczenia i wpadnie to raczej nie czuje sie wykorzystany tylko odpowiedzialny za to co splodzil

Brawo
Poinformowany

Wkurza mnie:

przez Artemizja 15 wrz 2012, 09:17
Wybudzenie się o czwartej nad ranem :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 15 wrz 2012, 09:46
Candy14, nie chodzi o ojców tych dzieci.. W sumie niestety jest wielu takich facetów, którzy mają gdzieś fakt, że zostali rodzicami. To też mnie strasznie wkurza. Gdzie ich poczucie odpowiedzialności za to małą niewinną istotę :roll:

I pogoda, zimno mnie wkurzają :evil:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez kafka 15 wrz 2012, 11:10
Candy14, nie chodzi o ojców tych dzieci..

Rozumiem, że chodzi o sytuację jak laska zachodzi w ciążę i wmawia ojcostwo komuś kto nie jest ojcem?
Bo tak zrozumiałam.
W dzisiejszych czasach przecież łatwo to sprawdzić można, są testy DNA.
Z tym, że je sie robi raczej po urodzeniu.
kafka

Wkurza mnie:

przez ala1983 15 wrz 2012, 14:22
Chciwość i cwaniactwo niektórych ludzi.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Wkurza mnie:

przez Candy14 15 wrz 2012, 14:53
ala1983, warto sie tym wkurzac? Ich nie zmienisz..wazne ze Ty jestes w porzadku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez bigfish 15 wrz 2012, 15:20
wszystko mnie wkurza, noradrenalina rządzi :evil:

Sortuj wg