Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 21:13
Transfuse, ale za co przepraszasz? Przecież to nie twoja wina:) Dzięki.
kafka

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 21:17
dlatego nie idę na studia :lol:
Monar

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 21:20
Monar, bo? wedle założen Kiyi to i tak ci nic nie da policealna
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 21:22
kafka, dokładnie... ale przynajmniej nadal będę ubezpieczona i jak człowiek się uczy, to ma łatwiej... legitka i inne takie :lol:
póki się uczę, rodzice muszą mnie utrzymywać. do 25, czy tam 26 roku życia
Monar

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 21:24
ale przynajmniej nadal będę ubezpieczona

No dokładnie.
kafka

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 21:30
kafka napisał(a):Monar, bo? wedle założen Kiyi to i tak ci nic nie da policealna

Czyli naprawdę nigdy wcześniej o tym nie słyszałaś? :shock: Skoro zakładasz, że to moje założenie... Wiesz, ja tego nie wymyśliłam...

Monar, jeśli tylko jest jakiś kierunek, który choć trochę Cię interesuje - leć czym prędzej! Mam tu na myśli studia, bo szkoły policealne nie dadzą Ci ani jakiegoś szczególnie przydatnego papierka, ani nie zapewnią godziwego poziomu nauczania... (jednak przy wyborze między brakiem szkoły, a policealną - zawsze polecam policealną i to nie tylko ze względu na legitymację i ubezpieczenie ;) )
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 21:33
Kiya, niestety to nie mój okres... nie czuję się na siłach, by isc na studia. poza tym musiałabym za swoje studia płacić, a kasy nie mam.

-- 31 sie 2012, 21:33 --

lepsza ta szkoła policealna niż nic, jak wspomniałaś...
Monar

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 21:36
Monar, owszem, staraj się wynieść z niej jak najwięcej :D (i nie chodzi o przybory szkolne :twisted: ). A dlaczego musiałabyś płacić za studia, co z dziennymi?

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 21:40
Kiya, mam zamiar pracować. jeśli mam się wyprowadzić, to muszę zacząć coś robić. na początku raczej idę do firmy matki i na miesiąc zarabiać będę 500zł, ale zawsze będę mogła sobie już coś odłożyc. a potem jakaś normalna praca, wyprowadzka i nowe życie... a przynajmniej takie mam plany, jeśli wyjdzie. bo już trochę wątpię w to moje życie. ale... póki co, muszę chociaż próbowac miec nadzieję. na lepsze życie. chociaż zawsze jak pomyślę "będzie dobrze" to jest jeszcze gorzej :mrgreen: wcale się nie zdziwię, jak tak znów będzie. ;) nie zdam egzaminów albo coś. bardzo prawdopodobne, ale nie ma co myśleć i się zamartwiać już na zapas.
Monar

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 21:44
Monar, normalnie młoda ja :pirate: Tylko ja nie miałam nawet tych 500 zł na start. A to ogromna przewaga...

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 31 sie 2012, 21:44
studia są przereklamowane i poza niektórymi kierunkami nic nie dają a jak jakiś introwertyk taki jak ja np. idzie na studia o profilu społecznym to już czysta głupota.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 21:47
Kiya, no na razie nic nie mam... ale zobaczymy. jak na razie to starzy mi jeszcze wiszą 1500zł więc nie wiem, jak zapłacą mi za pracę
Monar

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 21:49
carlosbueno, :lol:

Monar, eee, to Ty bogaczka jesteś, jak Ci rodzice wiszą 1500. :o Ja w Twoim wieku nawet nie potrafiłam wyobrazić sobie ile to może być 1500.

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 21:51
Kiya, na 18-stkę dostałam od rodziny, to sobie zaoszczędzić chciałam. na lokatę chciałam dac, ale potrzebowali kasy pilnie i dałam i tak kasy już rok nie widzę na oczy... :bezradny:
Monar

Sortuj wg