Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Monar 31 sie 2012, 19:55
Jeszcze mnie wkurza, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :evil:

to mnie rozwaliło... :lol:
Monar

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 19:58
Monar, kiedy to prawda:D
kafka

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 20:27
kafka napisał(a):Mnie wkurzają ludzie, którzy swoim wiecznym zmęczeniem i zbolałą miną odbierają mi radość życia

O, wkurzam Cię.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 20:30
Kiya, nie, bo nie przebywam z tobą na co dzien pod jednym dachem;)
kafka

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 20:32
kafka, no to musisz wyrażać się konkretniej w postach ;)

Mnie wkurza życie. Nawet nie jako istnienie, ale jako seria czynności...

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 20:34
Kiya, wystarczająco moim zdaniem konkretnie się wyraziłam, bo zobacz, na logikę nie możesz mnie wkurzać, a dlaczego?
bo nie widzę twojej zbolałej miny, nawet jeśli takową masz;)
kafka

Wkurza mnie:

przez Transfuse 31 sie 2012, 20:46
Wkurza mnie brak pracy po studiach :( czuję się zbędny ! Od niedzieli zaczynam pracę na magazynie na nocne zmiany. Porażka :roll: :cry:
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 20:51
Transfuse, też mnie to wkurza.
kafka

Wkurza mnie:

przez Transfuse 31 sie 2012, 20:53
kafka, jak mam zapewnić bezpieczną przyszłość swojej rodzinie ? Przecież nie zdecyduję się na związek bez dobrego statusu społecznego :( Nie chcę, żeby Kobiecie brakowało czegokolwiek...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 20:56
Nie chcę, żeby Kobiecie brakowało czegokolwiek...

:uklon:
No wiesz, w dzisiejszych czasem oboje partnerów musi pracować, by miec jako-taki byt, niestety.
Mój partner tez chciałby miec taką pensję, żeby móc utrzymac mnie i przyszłe dziecko, ale to poki co niemozliwe
kafka

Wkurza mnie:

przez Transfuse 31 sie 2012, 21:03
kafka, masz rację, ale nie chciałbym żyć tak, żeby ledwo starczało do pierwszego. Podły nastrój mnie dopadł...

Wkurza mnie:

przez kafka 31 sie 2012, 21:06
Transfuse, daj spokój. U nas tez nie za ciekawie. Tak to w miare nam starcza, ale mój facet idzie na studia zaocznie, więc kasa na to pojsc musi, ja nie moge znaleźć pracy, a dodatkowo przyszło pismo z zus że wstrzymuja mi rente :evil: , dodam że niesłusznie, ale do nich to nic nie dociera. Mam nadzieje tylko ze się sprawa wyjasni, wyslalam im pismo, jak sie nie dostane na studia, to bede im musiala zwrocic kase za 2 miesiace, kase ktora idzie na jedzenie.
kafka

Wkurza mnie:

przez Transfuse 31 sie 2012, 21:09
kafka, przepraszam, nie wiedziałem. Życzę Tobie, aby wszystko rozwiązało się po Twojej myśli.

Wkurza mnie:

przez Kiya 31 sie 2012, 21:09
kafka, Transfuse, nie mówcie, że nikt Was nie uprzedził, że po studiach możecie znaleźć dokładnie tę samą pracę, co bez nich? :roll:

Sortuj wg