Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kafka 22 sie 2012, 17:46
Candy14, no jak ja leciałam to miałam podręczny i zwykły dodatkowo bagaż, nic za niego nie płaciłam, ztym że nie można było jakiegoś tam limitu przekroczyć (to zależy od linii, tak samo jak podręćzny)
kafka

Wkurza mnie:

przez Stark 22 sie 2012, 17:47
Monar, ok,wierzę -_- .
Będzie lepiej.
Stark

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 22 sie 2012, 17:54
kafka napisał(a):Candy14, no jak ja leciałam to miałam podręczny i zwykły dodatkowo bagaż, nic za niego nie płaciłam, ztym że nie można było jakiegoś tam limitu przekroczyć (to zależy od linii, tak samo jak podręćzny)

a ja leciałem wiele razy i za bagaż trzeba było płacić dodatkowo a nawet czasem był droższy od samego lotu, dlatego zwykle nie brałem bagażu nie licząc podręcznego.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez slow motion 22 sie 2012, 17:57
w wizzair można mieć do 30 kg. (chyba, że się coś zmieniło)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 22 sie 2012, 18:00
ja latałem zwykle ryanairem a tam sam lot był tani raz chyba kilkanaście funtów zapłaciłem za przelot tam i z powrotem z Anglii do Polski ale mieli mnóstwo opłat dodatkowych i czasami wcale aż tak nie było tanio zwłaszcza z bagażem.

Wkurza mnie:

przez slow motion 22 sie 2012, 18:01
WIZZAIR
Każdy pasażer może przewieźć:

Bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg

oraz

Do 6 sztuk bagażu rejestrowanego, przy czym waga pojedynczej sztuki nie może przekraczać 32 kg.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Candy14 22 sie 2012, 18:04
No ja wlasnie ryanairem lece i zaczelam sie gubic. Corka latala wizzairdem i miala normalna duza torbe w cenie oprocz podrecznego.. a czytam ten mail od nich i juz nie wiem o co chodzi :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 22 sie 2012, 18:06
jak ryanairem to napewno za bagaż się płaci wątpię żeby przez ostatni rok zmienili politykę działania która polegała na śmiesznie niskim cenach początkowych które rosły jak się przechodziło do wszystkich opłat dodatkowych, podatków, bagaży itd. No ale i tak wychodziło to taniej choć nie zawsze niż inni.

Wkurza mnie:

przez Lukrecja. 22 sie 2012, 18:10
Ja lecialam ryanairem i oprocz bagazu podrecznego moglam miec do 20kg bagazu w walizce i za to nie placilam.Nie wiem jak jest teraz.Do Irlandii w obie strony zaplacilam 400 pare zlotych
Lukrecja.

Wkurza mnie:

przez Candy14 22 sie 2012, 18:19
Kurde ..nie chcialabym sie zdziwic na lotnisku i wykupywac bagazu bo wtedy oplata jest znacznie wyzsza niz przy rezerwacji :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Wkurza mnie:

przez slow motion 22 sie 2012, 18:23
Candy14, Pisałaś, że wysłali Ci maila. Co jest w nim niezrozumiałego?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Candy14 22 sie 2012, 18:39
zrobilam rezerwacje biletow i dostalam maila potwierdzajacego
I mam takie cos
BAGAŻ REJESTROWANY

Każdy pasażer można rezerwować dwie sztuki bagażu pod warunkiem uiszczenia odpowiednich opłat za bagaż rejestrowany. Możliwe jest wybranie odpowiedniej wagi bagażu nadawanego 15 kg lub 20 kg w czasie dokonywania rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji możliwe będzie dodanie sztuki bagażu rejestrowanego na stronie internetowej wybierając opcję ‘Zarządzaj Rezerwacją’ do 4 godzin przed planowaną godziną odlotu. Opłaty za odprawiany bagaż pobierane są za osobę/za jeden lot w jedną stronę i są niższe, jeśli dokonane były podczas dokonywania rezerwacji online. Wyższe opłaty za bagaż nadawany będą obwiązywać, jeśli ten, wykupywany jest na lotnisku lub za pośrednictwem telefonicznego centrum obsługi firmy Ryanair, w szczycie sezonu i na wybranych kierunkach. Opłaty mogą się różnić w dowolnych okresach, aczkolwiek opłata jaka będzie obowiązywać to ta, która była w mocy w dniu dokonywania rezerwacji.

Szczegóły dotyczące opłat za Bagaż Rejestrowany: Tabela Opłat (link).

Wkurza mnie:

przez slow motion 22 sie 2012, 18:46
jakby nie mogli tego jaśniej napisać :roll:
czyli za bagaż trzeba zapłacić zgodnie z tabelą opłat.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Candy14 22 sie 2012, 18:48
Na to wyglada... musze sobie przeliczyc jak na tym wyjde.. w sumie Grzyb oprocz bielizny i paru koszulek nic wiecej nie potrzebuje :mrgreen: moze dopakuje sie do jego podrecznego :P

Sortuj wg