Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez aperecium 29 lip 2012, 20:59
Wkurza mnie, że ten dzień się nie chce skończyć, sirjusli dopiero 21? :/ Wkurza mnie to i oburza, że co spojrzę na zegarek to jest wcześniej niż się spodziewam. Chciałabym żeby już wszyscy w domu poszli spać i żeby mogła pobyć trochę w ciszy i we własnym towarzystwie.
aperecium

Wkurza mnie:

przez Denial 30 lip 2012, 00:18
TO.
Idzie to jak zaraza!

Ot, np: ... ktoś kiedyś w dzieciństwie skrzywdził dziadka. Dziadek molestuje syna. Syn popada w alkoholizm. Jego córka ma syndrom DDA. Córka córki ma problem z niedostępnością emocjonalną...

Kiedy to się skończy, pytam... Całe pokolenia pracują na to!

Taki mnie wziął wściek na cały świat!
I sing the body electric...

Wkurza mnie:

przez amelia83 30 lip 2012, 00:57
zebranie jutro w pracy kiedy to mam wolne :evil:
tzn. juz dzisiaj
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Guzik 30 lip 2012, 05:01
Wkurza mnie że jestem gruba, że muszę jeść fluanxol aby jakoś normalnie funkcjonować.

Wkurza mnie:

przez aperecium 30 lip 2012, 06:55
Wkurza mnie, że nie mogłam w nocy spać, śniły mi się tornada i budziłam się co chwilę. O szóstej się poddałam i przestałam próbować zasnąć, chociaż jestem bardzo zmęczona, a w domu nie ma kawy. Poza tym nie chcę zaczynać dnia tak wcześnie bo znowu będzie się wlekł jak posiedzenie sejmu. :/
aperecium

Wkurza mnie:

przez be_strong 30 lip 2012, 09:38
że kurcze ostatecznie nie jestem taka zła, nieba bym uchyliła Komuś..
a tu Ktoś .. hmm..
no właśnie..

nic
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Wkurza mnie:

przez Guzik 30 lip 2012, 09:39
A ja lubię wcześnie wstawać, ale tylko wtedy gdy mam moc do działania, wtedy mogę dużo zrobić!! Nie wyobrażam sobie jednak braku kawy w domu, zawsze po przebudzeniu robię sobie wielki kubek kawy!

Wkurza mnie:

przez monk.2000 30 lip 2012, 09:53
Mnie wkurza pogorszenie pamięci, przez co mam poczucie straconego czasu po tym jak coś czytam np. Wszystko się zlewa w jedną plamę.

Obrazek
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez be_strong 30 lip 2012, 09:56
ja PIER*OLE!!!

SZKODA, ŻE NIE MOGE NAPISAĆ CO SIĘ WYDARZYŁO WŁAŚNIE :?
NO NORMALNIE, DOBRZE, ŻE SĄ NOGI KTÓRE MOŻNA SCHOWAC POD SPODNIAMI :evil: :why: :why: :why:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Wkurza mnie:

przez Keji 30 lip 2012, 10:14
moja rodzina, która wiecznie robi sobie ze mnie jaja i nie traktuje poważnie ani moich przedsięwzięć ani samopoczucia, czuję się przy nich jak jakiś pier*dolony wypierdek świata. Potrafią przemilczeć ważne dla mnie kwestie, zabrać mi plany, po czym przyjść i dowalić się o jakieś pierdoły, jakby się nagle zainteresowali, bądź traktować jak małą dziewczynkę, co by tematu nie poruszać, co innego mówią, co innego robią...
Ja te wakacje zakończę w psychiatryku, przysięgam
Keji

Wkurza mnie:

przez Candy14 30 lip 2012, 13:52
Niektorzy ludzie :roll: W pokoju numer 2 trwala calonocna awantura z rekoczynami :shock: Podziekowalam dzis panstwu i kazalam opuscic posesje..pani wydarla sie na mnie, ze mam sie nie wtracac do ich malzenskich spraw :shock: Zmusilo mnie to, zeby podniesc glos i poinformowac, ze mam gdzies ich malzenskie problemy ale niech zalatwiaja je sobie w domu a nie u mnie i w trosce o spokoj innych gosci maja w ciagu 5 minut wypierdalac albo wywale ich w asyscie policji. :evil: Rece opadaja jak niektorzy potrafia sie zachowywac :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez jasaw 30 lip 2012, 18:42
Candy14, :great: Dzielna Kobietka z Ciebie :lol: Masz rację, z chamstwem trzeba walczyć :!:

-- 30 lip 2012, 18:44 --

Moja blokada, związana z dolegliwościami fizycznymi. Niby wszystko wiem, rozumiem, ale nie potrafię sobie z tym poradzić. W środę spotkanie z moją p. Psycho - porozmawiam z Nią o tym...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Alienated 30 lip 2012, 22:14
Że czasu już coraz mniej, a mi się poczta nie otwiera jak na złość :evil: :evil: :evil:

-- 30 lip 2012, 21:17 --

Fuck :?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Wkurza mnie:

przez bittersweet 30 lip 2012, 22:23
Totalny wkurw, że najprostsze rzeczy ciągną się miesiącami, latami. Niczego nie można załatwic, skończyć, dokończyć - Polska :arrow: kraj ogólnej niemożności. Mam dość, znowu chce wszystko pierdolnąć :evil: :evil: :evil:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg