Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez madridistka 05 lut 2011, 18:56
wkurza mnie, że brat nie może sobie sam zrobić herbaty czy nalać soku do obiadu, a siadając do stołu nie bierze sobie sztućcy z szuflady, choć koło niej przechodzi. :evil: może dla niektórych banał, ale wierzcie, w praktyce to taki drobiazg nie jest.
when you lose small mind you free your life.

Wkurza mnie:

przez lakuda 05 lut 2011, 19:12
no to niech nie je
a Ty/ i Rodzice bierzcie tylko dla siebie

w końcu załapie
lakuda

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 05 lut 2011, 19:27
Że się boję , jechać autobusem , so Mordów z Łosic .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez madridistka 05 lut 2011, 19:29
lakuda, właśnie problem w tym, że wg rodziców, ja, jako dziewczyna, powinnam bratu usłużyć. takie zacofane poglądy.

Wkurza mnie:

przez shelby 05 lut 2011, 20:21
koszatniczka zeżarła mi kawałek scroll'a w myszce .. wiem, brzmi dziwnie, ale Logitech zrobił scroll'a pokrytego czymś takim "gumowo-zamszowym" Obrazek i ta mała gnida rozprawiła się z tym w chwilę.. teraz jak myziam po tym scroll'u palcem, to co chwile przejeżdżam po tym wygryzionym fragmencie.. najlepsze, że miałam obie kośki puszczone na biurku i z pozycji leżącej na łóżku widziałam, że jedna broi coś przy tej myszce, ale pomyślałam, że nie ma o co zahaczyć zębami, żeby mogła odgryzać kolejne fragmenty, więc niech się bawi, w końcu jej się znudzi. widząc, że nie daje za wygraną wstałam w końcu i zobaczyłam scroll'a w strzępach.. :evil:
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Wkurza mnie:

przez lakuda 05 lut 2011, 20:47
madridistka, że tak powiem - walcz z tym... może użyj argumentu, że w przyszłości żony sobie nie znajdzie, bo w dzisiejszych czasach kobiety tak chętnie nie usługują mężczyznom jak kiedyś.. :?

jeszcze jedna sprawa... ile macie lat, Ty i Twój brat? :mrgreen:
lakuda

Wkurza mnie:

przez madridistka 05 lut 2011, 21:06
lakuda, ależ ja tym argumentem jadę co niedziela.
ja mam 17, brat 19 lat, jest jedynym facetem u nas w domu (oprócz taty), do tego jeszcze mam dwie starsze siostry (są one starsze również od brata, a i tak muszą pełnić przy nim "służbę", jak ja). rozumiem, gdyby chociaż poprosił, żeby mu podać ten widelec, ale on po prostu zaczął to uważać za oczywiste- zresztą trudno mu się dziwić, skoro od zawsze razem z siostrami musiałyśmy mu pomagać, bo tak kazała mama, argumentując, że jest mężczyzną. by nie było wątpliwości- jest całkiem sprawny zarówno umysłowo, jak i fizycznie. ;d

Wkurza mnie:

przez Brid 05 lut 2011, 21:08
madridistka, a jak byś raz tak się zbuntowała i nic nie podawała bratu, to co by się stało :mrgreen: ?
Brid

Wkurza mnie:

przez madridistka 05 lut 2011, 21:25
Brid, jeśli bylibyśmy tylko we dwoje, to by może spojrzał na mnie jak na idiotkę, a potem ostentacyjnie ruszył dupę i sam sobie zrobił, czego potrzebował. gdyby przy rodzicach, to najpierw wymowne spojrzenia w stylu "chyba o czymś zapomniałaś", potem w końcu ktoś by powiedział, że mam coś (np. picie) zrobić, a gdybym się postawiła, dostałabym kazanie, najpewniej od taty, że nawet czegoś (np. tego picia) nie mogę własnemu bratu zrobić, jak tak można, przecież to chłopak itd. itp., a brat z miną biednego pieska mówiłby, że przecież on sam może- ale bądźmy realistami- i tak by się nie ruszył. ale ostatecznie, może by mnie siłą nie zmusili- nie wiem, bo najczęściej w połowie przemowy na temat tego, jaki ze mnie leń śmierdzący, w końcu robię, co muszę, by mieć spokój.

Wkurza mnie:

przez lakuda 05 lut 2011, 21:29
madridistka, jak poczuję się lepiej, to poznajduję jakieś artykuły o "starych kawalerach", albo o panach, co to sobie nawet koszuli nie potrafią wyprasować.. to sobie wydrukujesz, skserujesz i możesz i matce i bratu co jakiś czas podtykać..
a na jakieś urodziny, imieniny, pod choinkę, to weź mu kup raz jakiś płyn do mycia naczyń, raz jakiś cif z gąbeczką do czyszczenia.. i weźcie się z siostrami zbuntuje... niech każda z Was da mu coś w tym stylu..
coś niesamowitego..

o.. albo pastę do butów możecie mu kupić..
bo domyślam się że butów też sobie nie pastuje...
swoją drogą, wszystkie powinnyście mu nawet swoje buty podłożyć, żeby sobie chłopak poćwiczył...

a jak przyjdzie do niego dziewczyna, to pół żartem powiedz głośno, że te jego majtki, co mu wyprała Wasza mama to już wyschły i położyłaś je tu i tu.. :evil:
lakuda

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 07 lut 2011, 22:19
BÓL ZĘBA; DZIĄSŁA, GŁOWY... pomimo popicia ketonalu zimnym ( dla ochlody dziąsła) piwem :evil:
lakuda_reaktywacja

Wkurza mnie:

przez acetyloCoA 07 lut 2011, 23:04
lakuda_reaktywacja napisał(a):BÓL ZĘBA; DZIĄSŁA, GŁOWY... pomimo popicia ketonalu zimnym ( dla ochlody dziąsła) piwem :evil:

Ketonal +alkohol?? :nono:
Dla ochłody dziąsła - zimna woda???
Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.
Karl Kraus

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 07 lut 2011, 23:06
acetyloCoA, ale ja już próbowałam wszystkiego.. na prawde!!

i po 6 ibupromów, i po 3 ketonale.. i NIC

a teraz... dokłądnie w tym momencie przestał mnie boleć.
no coś w tym połączeniu musi być, co działa.. :oops:
lakuda_reaktywacja

Wkurza mnie:

przez Brid 07 lut 2011, 23:27
wkur.wia mnie, że wszędzie się fb wpier.dala :evil: :evil:
Brid

Sortuj wg