Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:47
Candy14, nie zamierzam wydawać tysięcy złotych na totka bo szanse wygranej są za niskie. Na imprezy masowe SAM nie pojadę, bo szanse na to, że ktoś tam do mnie zagada są niemal zerowe, a jedynie jeszcze gorzej się będę czuł.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:48
Marsal2, pędź na zlot. :yeah:
Stylow

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:52
Mirabeleee, nie ma opcji. Jadą tam dwie osoby których nie chcę znać. Jakby one nie jechały, to pewnie bym pojechał. Poza tym, pojadę na zlot, poznam ludzi i co? Przecież oni wszyscy są w drugiego końca Polski.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:56
Marsal2, kogo nie lubisz? ;>
Ja też nie jadę, koko spoko.
Stylow

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:58
Mirabeleee, jakbyś jechała to by były trzy osoby. :P Żartuje. Nie chcę poznać ani taheli, ani Verony.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:59
Marsal2, mm, spoczko.
Stylow

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 18 maja 2012, 01:04
Marsal2, Ale zapowiada się ,że będzie dużo innych osób. Nie wszystkich musisz lubić, możesz po prostu ignorować. A co z tego ,że z drugiego końca Polski. W tych czasach podtrzymanie kontaktu to żaden problem. A tutaj chyba też milej pisać z ludźmi których się poznało osobiście. Zapewniam Cię ,że miałam o wiele większy konflikt niż Twój z kimś kto tam będzie i mam to głęboko w nosie. Nie jadę tam dla niej tylko dla siebie i innych.
Moderator

Wkurza mnie:

przez Candy14 18 maja 2012, 01:07
Candy14, nie zamierzam wydawać tysięcy złotych na totka bo szanse wygranej są za niskie.

ale samo oczekiwanie jest fajne :D Pewnie, ze nikla szansa :) ale co tam.... przynajmniej probowalam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 01:15
*Wiola*, zobaczysz, sporo się wykruszy. Tak wiem, znowu pesymizm, ale wspomnisz moje słowa. Ja jednak jak mam możliwość, to unikam ludzi którzy doprowadzają mnie do wściekłości/przygnębienia. I nie potrafię ignorować innych. Jak ktoś do mnie coś gada, to muszę odpowiedzieć, tak zostałem wychowany. Zresztą hipokryzją by było, jakbym innych ignorował, a sam się wściekał na tych co mnie ignorują.
Utrzymywanie kontaktów z ludźmi których nie mam później jak spotkać przez następnych parę miesięcy, nie różni się dla mnie niczym, od znajomości internetowej, a te niewiele mi pomagają. Mnie jak diabli brakuje znajomych z którymi mógłbym gdzieś wyjść czy posiedzieć przy kawie i dzięki którym mógłbym poznawać nowych ludzi z okolicy.

-- 18 maja 2012, 01:17 --

Candy14, to umówimy się tak. Ty mi będziesz co losowanie dawać te 3 złote i skreślone 6 liczb, a ja wypłacę Ci ewentualną wygraną. Uwierz mi, byłbym do przodu.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 18 maja 2012, 01:23
Marsal2, Że się część wykruszy to wiadome. Zawsze tak jest, chociaż większość na pewno dopisze. Ja nie mówię ,że masz się nie odzywać jeśli zagadają. Ale o nie wchodzeniu sobie w drogę i nie zaczepianiu. Można tak i wcale nie jest to takie trudne. Wg mnie to jednak nie to samo, co tylko znajomość wirtualna. Mówię z własnego doświadczenia, zupełnie inaczej odbieram teraz osoby , które poznałam osobiście i podtrzymuję te kontakty. To w problemach z nawiązywanie znajomości dobry trening no i dobra zabawa ;)
Moderator

Wkurza mnie:

przez Lady Em. 18 maja 2012, 01:26
Heh największa moja wygrana w totka to 5 zł przy czym wydałam 20 :lol:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 01:58
*Wiola*, taki wyjazd ma się raczej wiele wspólnego z nawiązywanie znajomości, bo na takich wyjazdach sam nie muszę zagadywać, bo inni zaczną rozmowę. Pozostaje jeszcze kwestia dojazdu. W piątek mam zajęcia, w poniedziałek także muszę być na zajęciach, a do przejechania mam 3/4 Polski i nie mam samochodu, więc pozostaje PKP. Coś takiego bardzo mnie zniechęca. :?

Lady Em., ja wysłałem w życiu 5 może 6 kuponów i wygrałem 40zł w multi. :P
Marsal2

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 18 maja 2012, 02:02
Marsal2, Ja mam tyle samo :P . Są tacy co jadą ze Śląska i mógłbyś się podpiąć ;)
Moderator

Wkurza mnie:

przez Adam Smith 18 maja 2012, 02:03
Marsal2, Ja płynne kajakiem z Warszawy , wiec jak będę przepływał przez Śląsk to mogę cie zabrać :mrgreen:
Adam Smith

Sortuj wg