Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:16
Na imprezach masowych, ludzie nie zauważają innych, a tym bardziej pojedynczych osób.

A to norma.
Ale skoro wiesz to możesz się ukierunkować. Wybór należy do Ciebie.

Wybacz, nie rozumiem co chcesz mi powiedzieć. Jaśniej proszę.

reagujesz agresją i perswadujesz jak to nikt Cię nie rozumie w gronie osób, które stają na głowie, żeby Ci pomóc. nie jesteś nowym przypadkiem. takie rzeczy ciągną się tu pielgrzymkami.
Stylow

Wkurza mnie:

przez rafka 18 maja 2012, 00:18
a próbowałeś zalogować się na jakąś stronę dla samotnych???
rafka

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:19
Lady Em., lubię zwracać na siebie uwagę. ;)
Stylow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:22
Mirabeleee napisał(a):Ale skoro wiesz to możesz się ukierunkować. Wybór należy do Ciebie.

Znowu proszę o wyjaśnienie.

Mirabeleee napisał(a):reagujesz agresją i perswadujesz jak to nikt Cię nie rozumie w gronie osób, które stają na głowie, żeby Ci pomóc. nie jesteś nowym przypadkiem. takie rzeczy ciągną się tu pielgrzymkami.

Reaguję agresją jak ktoś mnie wkurzy albo zirytuje. Doskonale wiesz, że jak mam ogromne problemy z zagadanie do obcej osoby, i wiesz, że na imprezach masowych nie zauważa się pojedynczych osób, to jak mam kogoś poznać na takiej imprezie idąc tam SAM. Nie twierdzę, że mnie nie rozumiecie. Jednak Candy14 cały czas mi próbowała wmówić, że jest szansa poznać kogoś na takiej imprezie przy wymienionych wyżej warunkach. Jasne, szansa jest, jednak nie większa niż wygrać w totka. W jednym i drugiem przypadku szanse są tak małe, a przy ewentualnej porażce (która jest WIELCE prawdopodobna) straty są zbyt wielkie.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:25
Marsal2, dobrze wiesz, ze te imprezy odpadają więc po co drążyć temat.
I tu wyjaśnienie się łączy. Impreza nie jest okay. Okay jest np. obóz przetrwania, jakaś wycieczka. Coś w te stronę.
U mnie jest prościej. Jestem młoda, non stop zmieniam środowiska, szukam ich.
Stylow

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:25
rafka, tak, od pół roku mam konta na kilku takich serwisach. I powiem jedno, te serwisy to porażka. Kobiety tam, same nie napiszę, a jak ja do nich pisałem to urywały rozmowę po paru zdaniach, albo każdy temat, który w wielkim trudem udało mi się wymyślić (nie potrafię prowadzić rozmowy, dużo lepiej czuję się jak ktoś inny wymyśla temat, a ja się do niego ustosunkowuje) urywały po 1-2 zdaniach i NIC nie wnosiły do rozmowy. Żadnego pytania, żadnego tematu nie zaproponowały, więc rezygnowałem. Od 2 miesięcy już w ogóle nie piszę na tych portalach do nikogo.

-- 18 maja 2012, 00:28 --

Mirabeleee, nie wiem gdzie szukać takich "atrakcji", zresztą nie mam jak teraz wyjechać. Obecnie studia, potem terapia, potem może dalej studia, więc najwcześniej na święta bożonarodzeniowe, ale wtedy pewnie nic takiego się nie znajdzie.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:33
Marsal2, jak wygląda Twoja sytuacja na studiach?
Stylow

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:35
Mirabeleee, wygląda tak, że mam je gdzieś, kompletnie się nie uczę, i nie wiem jak będzie wyglądać ta sesja. Pewnie znowu wszystko zaliczę i tyle z tego będzie.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez rafka 18 maja 2012, 00:37
ulegasz takiej beznadziejności. Sam w sobie pielęgnujesz takie uczucia. I w ten sposób zniechęcasz innych do siebie. Tak jakbyś bał się kontaktów.
A na studiach? przeciąż tam tez jest dużo ludzi.
Widzę, że dziewczyny chcą Ci szczerze pomóc :D
Ale to co zrobisz należny do ciebie.
Nie ma ci się zmuszać bo to może jeszcze bardziej zakleszczać.
Musisz w sobie to wyczuć. To musi w sposób naturalny ''wypłynąć''.
Jeśli ktoś się skupia na źródle swojego problemu to się może ''zaklinować''.
A chodzi o dojście do problemu. Zaakceptowanie siebie.
rafka

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:37
Marsal2, a Twoja egzystencja? Co studiujesz?
Stylow

Wkurza mnie:

przez Candy14 18 maja 2012, 00:43
Jasne, szansa jest, jednak nie większa niż wygrać w totka.

Zeby wygrac trzeba grac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:44
rafka, jakże metaforycznie, aż w gardle mi zaschnąwszy. :mrgreen:
Stylow

Wkurza mnie:

przez Marsal2 18 maja 2012, 00:44
rafka, tak, dużo ludzi którzy mają mnie w dupie. Zanim zachorowałem na depresję, to mieli ochotę zagadać. Teraz wszyscy mnie olewają i omijają szerokim łukiem, często nawet "cześć" już nie usłyszę.
To jedyne co zrozumiałem z Twojego posta. Gadasz trochę jak nawiedzona. :P

Mirabeleee, ehh... serio po raz drugi mam pisać co studiuję? Matematyka na politechnice. A egzystencja... uczelnia-dom, nie mam znajomych, więc po powrocie siedzę cały czas w domu.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Stylow 18 maja 2012, 00:47
Marsal2, mm.. matma.. umysł ścisły. nie moja działka. ;p
Stylow

Sortuj wg