Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez Korba 12 cze 2010, 18:54
Joaśka napisał(a):Dziś wkurza mnie WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!

właśnie miałam to napisać...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez brokenwing 12 cze 2010, 19:17
To,że mogę stracić prawo jazdy ...ewentualnie dostać punkty i mandat za prowadzenie roweru po piwie (prowadzenie znaczy ja obok roweru) pojebane prawo jak 50% przepisów w tym dziwnym "europejskim"kraju
brokenwing

przez Magdaa 12 cze 2010, 19:22
Wkurza mnie mój chłop :evil: O wszystkim zapomina! Teraz na przykład zapomniał zabrać moją książkę ze szkoły, i byłoby ok... gdyby nie to, że jutro mam z tego egzamin (ostateczny termin!) i nic nie umiem (a książki nie mam dzięki niemu).
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 12 cze 2010, 20:17
KOMARY!!!!!! :evil: :evil: :evil: Dzisiejszy upał, to jest jakas porażka totalna, szału dostaje!!!!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez fobia 12 cze 2010, 20:27
ALEKS*OLO, wypsikałam się offem na działce i od komarów miałam spokój (wczoraj na grillu też). Wkurza mnie natomiast moja teściowa ,która stwierdziła ,że te spraye zawierają jakieś substancje szkodliwe ,które się przenoszą do krwiobiegu - a palenie papierosów kurna to zdrowe jest :?: :!: (teściowa jest palaczką)

przez ALEKS*OLO 12 cze 2010, 20:36
fobia, ja właśnie nie kupiłam offa, na grillu wczoraj szału dostawałam, nie mialam nic na komary to cebulą sie wyjebalam cała, zapalilam lawendowe kadzidła, obok woda z kropelkami eukaliptusowymi, odganialam sie wachlowałam i nic!! Te komary to ze wściekiem dupy kurfa są. Jutro wykupię kurde cała połke w sklepie offa raida i innych na komary.

Do tego drapię sie, mam jakies dziwne odczucia , że jakies inne robactwa łazą po mnie, po głowie we włosach, od wczoraj popadłam w paranoje :why: Co godzine prysznic biore bo czuje ze to łązi po mnie, jak świr w amoku !
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez fobia 12 cze 2010, 20:40
ALEKS*OLO, no off działał bez zarzutu- ani pół ukąszenia nie mam a psiapsióła ,która niczego nie użyła została prawie zjedzona żywcem ;) a w domu mam luuuz bo mam moskitiery w oknach 8) ale współczuję Ci - ja mam wogóle strach przed wszelkim robactwem :roll:

przez Magdaa 12 cze 2010, 21:28
Wkurza mnie to, że są Dni Morza- blisko mojego domu- i wszyscy od piątku chleją i imprezują, a ja siedzę i kuję na sesji :/ Pozatym wkurza mnie to, że muza od nich tak łupie, że nie mogę się skoncentrować na nauce :evil:
Magdaa

przez brokenwing 13 cze 2010, 12:03
wkurza mnie ,moje dzisiejsze samopoczucie .Czuje się jak bym wypił kilka litrów rtęci .Rtęć spłynęła do nóg i tyłka ...nie mogę się ruszyć ,wszystko jest dziś strasznie trudne
To chyba syndrom odstawienia ,trzeci dzień bez gorzałki
brokenwing

przez kasja 13 cze 2010, 12:19
wkurza mnie to że dziś poddałam sie i musiałam wziaśc afobam :( :(

przez Joaśka 13 cze 2010, 12:27
wkurza mnie, że znowu mnie napie*dzielają wszystkie stawy i znów nie mogę nawet gryźć. :cry: :evil:
Joaśka

przez soulfly89 13 cze 2010, 22:44
Wkurza mnie że za dużo gadam (i piszę) :evil: do nauki soulfly! Ty głupolu!

przez Lucyferka 13 cze 2010, 22:50
wkurza mnie, że sie opierdalem od 3 dni a za kolejne 3 mam 2 ważne egzaminy :/ i wkurzamnie boląca rozwalona noga
"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."

przez brokenwing 13 cze 2010, 23:30
cholerne komary
brokenwing

Sortuj wg