Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez slow motion 08 maja 2012, 15:52
wkurza mnie brat nierób, który w dalszym ciągu żyję sobie w najlepsze, a wszyscy w koło cierpią i wkurza mnie to, że jest tak jak było, wszystko mu idzie płazem, a my na tym cierpimy. Pewnie jak tata wróci weźmie się za niego.
wstydzę się tego, ale nienawidzę brata.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Abbey 08 maja 2012, 16:09
wkurza mnie dzieciak, który przylazł i znęca się nad moim kotem. Co gorsze, nie można nic zrobić, a on miauczy, a ta dziewczynka go ściska i ściska... A mnie serce pęka, nie umiem słuchać tych jego pomlaskań... :why:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Marsal2 08 maja 2012, 16:10
Candy14 napisał(a):No coz ma prawo nie rozumiec... ja w przypadku takich rad mowilam, ze dziekuje i doceniam starania ..przemysle to sobie. Bo przeciez doradzacze nie chca zle nawet jak nie rozumieja
d.
Twierdziła, że wie czym jest depresja, jak się człowiek wtedy czuje itd. Jej chłopak choruje na depresję, więc myślałem, że mówi prawdę. Jednak od niej co chwilę dostawałem rady i pocieszenia pokroju "weź się w garść", "wyjdź do ludzi", "przecież inni mają gorzej". Jak czułem się "znośnie" to jakoś to potrafiłem przełknąć, ale jak byłem w kompletnym dołku, to już nie wytrzymałem i powiedziałem to co napisałem wyżej. Wszystko ma swoje granice.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Mental Cat 08 maja 2012, 16:19
Marsal2, Twoja złość to reakcja obronna, Twoje *ego. Działanie spowoduje konfrontację ze strachem, urazem. Strach przed strachem.

A strach maskowany strachem da się wyprzeć przez złość. Candy14 dobrze gada, pokój więc albo się dogadajcie wreszcie :D .
Ostatnio edytowano 08 maja 2012, 16:23 przez Mental Cat, łącznie edytowano 2 razy
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

Wkurza mnie:

przez Candy14 08 maja 2012, 16:21
Abbey, dlaczego nie mozesz nic zrobic?

Marsal2, ludzie dzialaja w dobrej wierze.. nie wiedza jak pomoc wiec pomagaja jak umieja. Tez mnie wkurzalo kiedy slyszalam "przestan myslec o smierci zycie jest piekne" .. trzeba po prostu ignorowac zamiast sie wkurzac. Uciac tekstem ktory pisalam wyzej. Nie ma sensu obrazac ludzi, ktorzy chca dobrze

-- 08 maja 2012, 16:22 --

aaa a wkurza mnie, ze forum muli i strony wgrywaja sie poooooooooowoli :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Marsal2 08 maja 2012, 16:27
Ellis, nie rozumiem. Stwierdzenie "nie rozumiesz tego jak się czuję" jest oznaką złości czy gniewu? Nie byłem wobec niej wulgarny, nie byłem wkurzony, byłem zrozpaczony, w kompletnym dole.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Mental Cat 08 maja 2012, 16:41
Marsal2 napisał(a):Ellis,(..) nie byłem wkurzony, byłem zrozpaczony, w kompletnym dole.
a mimo piszesz w dziale pt: "Wkurza mnie". :mrgreen:
Przepraszam za offtopic.
Wkurza mnie, że jest tak mało polskich dobrych filmów.
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

Wkurza mnie:

przez Marsal2 08 maja 2012, 16:45
Ellis, to było tylko wyjaśnienie jedynej sytuacji w której byłem wobec niej "niemiły". ;) To co mnie wkurzyło, to jej dzisiejsze uwagi na mój temat.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Laima 08 maja 2012, 16:54
Abbey napisał(a):wkurza mnie dzieciak, który przylazł i znęca się nad moim kotem. Co gorsze, nie można nic zrobić, a on miauczy, a ta dziewczynka go ściska i ściska... A mnie serce pęka, nie umiem słuchać tych jego pomlaskań... :why:

nie pozwól na to! choć nie wiem co masz zrobić
moja siostrzenica tez swojego czasu męczyła psiaki,ale to ze złości na mnie,nie wiedziałam co zrobić w końcu poszłam na skargę do Jej matki
siostrzenica kocha psiaki,ale jak na mnie była zła to je ściskała,one warczały i oczekiwała ode mnie że je uderzę a nie będę miała do Niej pretensje,tak jest przyzwyczajona,że gdy starsza siostra Jej odda to siostra obrywa a nie Ona,że zaczęła.
Laima

Wkurza mnie:

przez dar 09 maja 2012, 00:36
życie
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez Kiya 09 maja 2012, 01:59
Candy14 napisał(a):(...) ja w przypadku takich rad mowilam, ze dziekuje i doceniam starania ..przemysle to sobie. Bo przeciez doradzacze nie chca zle nawet jak nie rozumieja

Candy, w większości przypadków się z Tobą zgadzam... Tu niby też, ale po części... Owszem, trzeba się starać docenić "pomoc" takiej osoby, ale słowa "przemyślę to sobie" gdy ktoś mówi coś typu "weź się w garść"? Równie dobrze mogłabym odpowiedzieć, "o, dzięki, sama na to nie wpadłam!" :roll: (co zresztą czasami robię, znajomi wiedzą, że bywam wredną suką :P )
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez carmen1988 09 maja 2012, 07:38
Wkurza mnie to, że przez studia i fakt, że chce je dokończyć nie mogę iść do szpitala czyli miejsca, które najbardziej teraz potrzebuję.
nerwica wegetatywna

Wkurza mnie:

przez ladywind 09 maja 2012, 08:57
Czuje się tak strasznie, że myśle o tym najgorszym
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 09 maja 2012, 09:15
Przeklęty kaszel .

Sortuj wg