Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez mojanati 07 maja 2012, 13:33
Dziś mnie wkurza, że w tej cholernej przychodni nikt nie odbiera telefonu. Trzeba iść rano żeby się zapisać, a ja wtedy nie mam jak, bo przychodzi do mnie moja "praca". Samo dzwonienie tam powoduje u mnie białą gorączkę, a jeszcze trzeba się zmagać z innymi sprawami.
I tak już cały tydzień straciłam, bo mój lekarz był na urlopie.
Stwierdziłam więc, że pójdę prywatnie, ale tu za to nie wiem gdzie zadzwonić. Nie umiem się zdecydować, ze strachu, że wybiorę źle, więc nie dzwonię nigdzie.
I tak kółko się zamyka:(

Wkurza mnie:

przez Kiya 07 maja 2012, 13:36
Wkurza mnie, że zrobienie głupiego śniadania zajęło mi prawie godzinę :evil:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez dar 07 maja 2012, 13:40
wkurza mnie znikająca motywacja do działania. Nastawienie potrafi się zmienić z godziny na godzinę a ja non-stop muszę w sobie szukać jakiś myśli, argumentów motywujących. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez bittersweet 07 maja 2012, 13:40
mojanati,
A nie możesz przepisac się do innego ośrodka ? Ja tak kiedys zrobiłam, jak nie mogłam się dostać do lekarza. Zabrałam papiery i przeniosłam do bardziej "ludzkiej" przychodni.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Wkurza mnie:

przez mojanati 07 maja 2012, 13:48
cudak - ja mam wrażenie, że wszystkie przychodnie są takie same. Tu przynajmniej jest lekarz, którego znam, więc i strach ciut mniejszy przed wizytą.
Jak już wrócę do normalnej pracy, mam nadzieję, że niedługo, to mam nadzieję na ubezpieczenie w prywatnej przychodni. Aż chce się wtedy chorować. Zapisy przez internet, wyniki badan przez internet, wszystko punktualnie. Ech, rozmarzyłam się...

Wkurza mnie:

przez Snejana 08 maja 2012, 13:57
wkurza mnie, że zawsze znajdzie się ktoś, kto mi zepsuje humor, albo jeszcze bardziej pogrąży
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Wkurza mnie:

przez Candy14 08 maja 2012, 14:37
Snejana, nie dawaj sobie psuc humoru...
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 08 maja 2012, 14:52
Nie ma u mnie od rana wody, bez żadnego ostrzeżenia :evil:
Moderator

Wkurza mnie:

przez Laima 08 maja 2012, 14:53
*Wiola*, znam ten ból,u mnie nigdy nie ostrzegają bo to prywatny wodociąg
Laima

Wkurza mnie:

przez Marsal2 08 maja 2012, 14:56
Snejana, mam tak samo. Dwa dni na uczelni, dwa razy wracałem do domu przybity. Dzisiaj nasłuchałem się o sobie kilku bardzo chamskich uwag i to od osoby dla której niemal zawsze byłem miły (jedyny wyjątek - dawała mi rady typu "weź się w garść", powiedziałem, że kompletnie nie rozumie mojego stanu - obraziła się za to, a wie, że mam depresję).
Marsal2

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 08 maja 2012, 14:58
Laima, :evil: U nas coś kopią na ulicy, ale zawsze jakieś ogłoszenia były, a dzisiaj od rana nie ma i nikt nie raczył poinformować. Bez wody nic sie nie da zrobić, dobrze ,że nie muszę chociaż z domu wychodzić.
Moderator

Wkurza mnie:

przez Laima 08 maja 2012, 15:02
*Wiola*, ja mam chociaż studnię w razie czego.Współczuję.Bez wody ani rusz.
Laima

Wkurza mnie:

przez Candy14 08 maja 2012, 15:32
Dzisiaj nasłuchałem się o sobie kilku bardzo chamskich uwag i to od osoby dla której niemal zawsze byłem miły (jedyny wyjątek - dawała mi rady typu "weź się w garść", powiedziałem, że kompletnie nie rozumie mojego stanu - obraziła się za to, a wie, że mam depresję).

No coz ma prawo nie rozumiec... ja w przypadku takich rad mowilam, ze dziekuje i doceniam starania ..przemysle to sobie. Bo przeciez doradzacze nie chca zle nawet jak nie rozumieja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 08 maja 2012, 15:44
Laima, Na szczęście mam beczkę deszczówki no i mineralną do picia, ale nie da się nic zrobić w domu :evil:
Moderator

Sortuj wg