Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez Korba 27 gru 2010, 22:15
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Przymus schlania się w trupa na sylwek i dobrej zabawy.

A wiesz gdzie ja mam ten przymus? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 27 gru 2010, 22:17
Wkurza mnie, że jak się dobrze czuję to się nie układa....wkurza mnie, że nie mam gdzie iść na party sylwestrowe.... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Agnieszka_1988 27 gru 2010, 22:31
wkurza mnie ostro mój kręgosłup, który mnie napieprza od kilku dni i zbliżająca się @ :evil:
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śnieżka* 27 gru 2010, 22:38
Wkurza mnie mój stan. chce by się to w końcu skończyło i było lepiej.

ehh jak długo przyjdzie mi na to czekać?? :bezradny:
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez fobia 27 gru 2010, 23:50
linka, ja tez nie mam gdzie isć i też mnie to wkurza :evil:

przez julia6000 28 gru 2010, 00:02
wkurza mnie że czas tak szybko płynie a ja od jakiegoś czasu stoję w miejscu!!
P.s. sylwestrowa noc pierwszy raz od.....nie pamiętam kiedy w domu,też mnie wkurza...mojego faceta chyba cieszy...i to jeszcze bardziej mnie wkurza!!!
Mamo, nie myśl że się skarżę, żal mi tylko marzeń
z dziecięcych dni, moich dni...

przez sebak 30 gru 2010, 15:18
Wkurza mnie, że dla 'normalnych' ludzi wyznacznikiem osiągnięć w życiu jest dyplom i kasa :roll:

przez wiejskifilozof 10 sty 2011, 21:20
Posłuchajcie tego :twisted: Moja mama poszła do oddziału ZUS w Łosicach by załatwić mi papiery do komisji . Mnie przy tym nie było, więc mówię co słyszałem . Pani urzędnik -40-parę lat , pyta się "on umie czytać i pisać? " , No to mnie wkurzyło, teraz już wiem co cześć ludzi myśli o 33 latkach na rentach . :hide:

przez Anna Maria 13 sty 2011, 19:54
wkurza mnie gdy idę ulicą i ktoś się na mnie natrętnie gapi i kiedy ktoś trąbi jakbym była panią która wykonuje najstarszy zawód świata
:x

Wkurza mnie to gdy mówie "po polsku" a ktoś nie rozumie,albo,co gorsze,nawet nie próbuje :x :x

[Dodane po edycji:]

i to gdy ktoś wpycha we mnie jedzenie
sama wiem najlepiej czy mam ochotę a nie na siłe
Anna Maria

przez shelby 14 sty 2011, 19:39
kurwaaObrazekaaa.. wpierw od 7 do 14 wymieniali sąsiadowi drzwi ..już myślałam, że tą wiertarką to mi się w mózg wwiercą, a w życiu tego nie skończą. a teraz, jakby tego było mało, sąsiad wziął się za kontynuację remontu kuchni i napierdala młotkiem za ścianą .. mam dość Obrazek tego hałasu ...
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez Anna Maria 16 sty 2011, 01:45
detektywmonk napisał(a):Posłuchajcie tego :twisted: Moja mama poszła do oddziału ZUS w Łosicach by załatwić mi papiery do komisji . Mnie przy tym nie było, więc mówię co słyszałem . Pani urzędnik -40-parę lat , pyta się "on umie czytać i pisać? " , No to mnie wkurzyło, teraz już wiem co cześć ludzi myśli o 33 latkach na rentach . :hide:

no takie właśnie jest podejście do ludzi z zaburzeniami na tle psychicznym
większość ludzi nie odróżnia zaburzeń od upośledzienia umysłowego
i to się nazywa ograniczenie albo brak jakiego kolwiek pojęcia o chorobach :hide:
wkurza mnie spychanie chorych psychicznie na marginez
nie mam zbiórek pieniędzy,brakuje sponsorów dla szpitali
większość szpitali jest w opłakanym stanie
w mediach to się słyszy tylko o anoreksji czy uzależnieniach i co tu się dziwić że ludzią brakuje wiedzy i boją się chorych
Anna Maria

przez dogomaniaczka 16 sty 2011, 01:46
ostatnio wszystko mnie wkurza. a najbardziej ja sama.
dogomaniaczka

przez lakuda 16 sty 2011, 13:07
detektywmonk napisał(a):. Pani urzędnik -40-parę lat , pyta się "on umie czytać i pisać? " , No to mnie wkurzyło, teraz już wiem co cześć ludzi myśli o 33 latkach na rentach . :hide:

a ja tam bym była zadowolona..
przynajmniej nikt by się mnie nie czepiał, nie pierd oli ł że nudów mi się poprzestawiało, ze mi za dobrze itd..
jak tu sobie rente załatwić.. :/
lakuda

przez zlasu 16 sty 2011, 17:03
Ostatnio wkurzyło mnie, jak w SKMce gówniarz głośno puszczał sobie jakieś tekno, ale choć ludziom to przeszkadzało, to nikt nie zwrócił mu uwagi. Siedziałem w pewnej odległości, ale żałuję, że nie podszedłem i mu czegoś ciepłego nie powiedziałem.

Sortuj wg