Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez tahela 06 maja 2012, 19:53
W sumie o nic oprócz ostatnio chłopca Marsal2, boje sie cokolwek mu napisac bo mnie zatakuje odrazu , ze go obrazam, to człowiek niebliczalny i bardzo agresywny jezeli idzie o walsne ego, płakac mi sie che ,ze zeimia nosi takich ludzi, mam strasznego doła przez tego chlopca, który wszystko bierzez zbyt do siebie , ja sie go boje budzi moj strach spróbujcie mu cos napisac wprost i zarzucic to zacznie was obrazac i zalic sie na PW innym na wsz temat, jestem bardzo nieszczęsliwa przez niego i płacze cały dzien.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Wkurza mnie:

przez Kiya 06 maja 2012, 21:24
tahela, :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 07 maja 2012, 09:12
zwycięstwo Hollanda komucha i miłośnika arabów i kolorowych. Francją za kilka lat niechybnie będzie drugą Grecją a może bardziej Iranem bo ilość muzułmanów jeszcze bardziej wzrośnie.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez KillBill 07 maja 2012, 09:25
carlosbueno napisał(a):zwycięstwo Hollanda komucha i miłośnika arabów i kolorowych. Francją za kilka lat niechybnie będzie drugą Grecją a może bardziej Iranem bo ilość muzułmanów jeszcze bardziej wzrośnie.

to Ty nie jesteś lewicowcem?myślałem że Twój avatar ma oznajmiać lewicowe poglądy.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 07 maja 2012, 11:42
hehe przecież ten Che ma trupią czaszkę zamiast głowy bo ukochany przez lewicową hołotę Che zabił parę tysięcy ludzi sporą cześć własnoręcznie i był gotów zabić miliony w imię rewolucji.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Candy14 07 maja 2012, 11:58
wodociagi mnie wkurzyly :evil: wlaczylam rano pranie...wyciagam a ono jakos rudo- żółte :shock: Chwile mi zajelo zeby odkrecic zimna wode i sprawdzic co sie dzieje... chyba czyscili rury bo z kranu sama rdza sie leje :evil:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez bittersweet 07 maja 2012, 12:27
tahela napisał(a):W sumie o nic oprócz ostatnio chłopca Marsal2, boje sie cokolwek mu napisac bo mnie zatakuje odrazu , ze go obrazam, to człowiek niebliczalny i bardzo agresywny jezeli idzie o walsne ego, płakac mi sie che ,ze zeimia nosi takich ludzi, mam strasznego doła przez tego chlopca, który wszystko bierzez zbyt do siebie , ja sie go boje budzi moj strach spróbujcie mu cos napisac wprost i zarzucic to zacznie was obrazac i zalic sie na PW innym na wsz temat, jestem bardzo nieszczęsliwa przez niego i płacze cały dzien.

przesyłam Ci :angel: , niech Cię wspiera .... czasami sie trzeba ćwiczyć w cierpliwości...... jak mnie ktoś wkurza na forum, to sobie powtarzam, że ja tez pewnie czasami kogoś wkurzam i trzeba być wyrozumiałym .....poza tym masz fajny ten wierszyk, o tym ze każdy ma wiele twarzy, bardzo życiowy ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Wkurza mnie:

przez Kiya 07 maja 2012, 12:33
cudak, no właśnie, to jest to - każdy kogoś wkurza ;) Na mnie też raz oburzyła się tu jedna dziewczyna, a przynajmniej o tym jednym razie wiem, może było ich więcej ;) Podoba mi się Twój podpis!
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez Artemizja 07 maja 2012, 12:34
A mnie wkurza to,że ludzie niepotrzebnie ciągną niektóre tematy,powodując tym niepotrzebne kłótnie i spory.Jakby nie można było użyć opcji "ignoruj" i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje,psując atmosferę na forum i humor wszystkim dookoła :evil: :evil: :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez slow motion 07 maja 2012, 12:40
a mnie wkurza moje rozdrażnienie, senność i ból piersi :(

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez bittersweet 07 maja 2012, 13:04
slow motion, może to ten syndrom napięcia przedokresowego ? Ja wtedy zmieniam sie jak wilkołak w czasie pełni :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Wkurza mnie:

przez dogomaniaczka 07 maja 2012, 13:06
Bellatrix, o tak..

a mnie że ciągle bym tylko jadła i muszę walczyć ze sobą..

Wkurza mnie:

przez slow motion 07 maja 2012, 13:21
cudak, duże prawdopodobieństwo, że to właśnie to. Trzeba przetrzymać. Już na brata warknęłam. :evil:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez coma 07 maja 2012, 13:27
wszystko mnie wkurwia, chyba coś rozpierdole zaraz :oops:
coma

Sortuj wg