Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez tahela 08 kwi 2012, 20:23
Ja od wczoraj sie wkurzam na siebie , na moj lęk ....
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Wkurza mnie:

przez Laima 09 kwi 2012, 15:04
Warszawiacy przyjechali z dwoma malamutami i moje psy drugi dzień przesiadują w oknie i szczekają.Nie przeszkadza mi z reguły ich dziamolenie,ale ile to można :roll:
Laima

Wkurza mnie:

przez NextMatii 09 kwi 2012, 17:04
obietnice bez pokrycia.....
NextMatii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Abbey 09 kwi 2012, 17:29
Niechęć do wszystkiego mnie bierze, gdy widzę puste lalunie w moim wieku, które wyjechały ch*j wie gdzie i teraz mają wszystko podane na tacy... Wielkie miasta, Ameryka i te sprawy :evil: I niech ktoś mi powie, że mam po co się uczyć.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez NextMatii 09 kwi 2012, 17:32
Abbey, masz po to by wyjechać :P
NextMatii

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 09 kwi 2012, 17:33
Abbey Tylko ty będziesz mogła utrzymać się sama a one są skazane na życie na czyiś koszt a jak się znudzą facetom i zestarzeją trudno im będzie.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Abbey 09 kwi 2012, 17:34
NextMatii, oni mają wszystko podane na tacy: od razu mieszkanie, czasem język obcy, KASĘ. Ja jestem plebsem, który nawet, jeśli będzie miał potencjał, to się nie utrzyma w dużym mieście :roll:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez SadSlav 09 kwi 2012, 17:43
Abbey, masz jakieś dziwne wyobrażenie o życiu. Wierz mi, że jeśli będziesz cały czas tak ciężko pracowała jak teraz to dojdziesz w życiu do wszystkiego. Pochodzenie nie ma tutaj absolutnie nic do rzeczy. Nie martw się na zapas, rób swoje, najlepiej jak tylko potrafisz a zdziałasz wiele bo masz w sobie tyle ambicji, że nawet ja jako 30-letni gość chciałbym mieć w sobie chociaż połowę z niej. Mówię to szczerze i z pełną powagą.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Wkurza mnie:

przez Abbey 09 kwi 2012, 17:46
Może i dziwne wyobrażenie, ale co poradzę wychowana całe życie na nienawiści do mojej osoby, bo brzydka, bo na nic się nie nadaje. Mam dosyć wszystkiego, bo to ja teraz poświęcam całe swoje życie, a taki lamer ze szkoły dostanie firmę od rodziców i hulaj dusza.
I mogę być uznawana za zazdrosną materialną świnię.
Bo taka jestem. Bo chcę coś mieć z tego durnego życia. :roll:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 09 kwi 2012, 17:52
Niewielu jest takich co dostaje firmę od ojca za to kupę takich co ma rodziców alkoholików albo bardzo biednych i im nic rodzice nie dają. Znam parę takich osób i niektórym bardzo dobrze się wiedzie dzięki pracy i samozaparciu.

Wkurza mnie:

przez Abbey 09 kwi 2012, 17:56
Ja już nie mam sił na walkę. Wypaliłam się po prostu. Miałam być dobra ze wszystkiego, więc teraz rzygam na widok ukochanego podręcznika od matmy czy fizy, który chciałabym znać niemal na blachę :roll:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 09 kwi 2012, 18:02
Za granicą a przynajmniej w krajach anglosaskich nie można być dobrym że wszystkiego tam liczy się specjalizacja. Akurat obracałem się tam w środowisku budowlańców i tam elektryk zajmuje się elektryka, murarz murowaniem itd a tacy polscy budowlańcy którzy umieją wszystko po trochu nie są cenieni przez prawdziwych anglików czy profesjonalne firmy. Ma to też swoje wady ja pracując jako robotnik,pomocnik najniższy w hierarchii typu przynieś zanieś pozamiataj niczego się z budowlanki nie nauczyłem bo nie od tego byłem tylko od sprzątania i noszenia materiałów.

Wkurza mnie:

przez wiola249 09 kwi 2012, 23:00
..to, że nie mogę zacząć brać tego Arketisu wreszcie :evil: Najpierw, po wykupieniu leku, wmawiałam sobie, że nie jest tak źle i może wcale nie muszę brać. Potem, kiedy stwierdziłam że jednak tak nie jest, nadal nie brałam bo się bałam skutków ubocznych. Ale stwierdziłam, że zaczynam w tą sobotę co będzie, żeby na początku w razie jakichś tych skutków być w domu, a nie w pracy. No ale w kwietniu jeszcze, czekają mnie dwie imprezy urodzinowe, koleżanka mówi żebym może poczekała z tym, żebym się mogła napić u niej na urodzinach, no ale dziś się jeszcze okazało, że w połowie maja impreza-grill, bo koleżanka z Poznania znów będzie tu i robi. Ja nie wiem, czy sobie kurde alkoholu odmówić nie mogę? No bo co, wszyscy bedą się bawić, pić, a ja nic bo leki od psychiatry. No do kitu, taka wyalienowana będę. Może to i głupie myślenie, porąbana jestem chyba. A 30 kwietnia już kontrola u lekarza. Kurde no! :evil:
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

Wkurza mnie:

przez Kiya 09 kwi 2012, 23:17
Wkurza mnie, że mój organizm próbuje na mnie wymusić tryb życia 12/12:
12h snu, 12h na "życie". :?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg