Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Kiya 20 mar 2012, 16:30
idle, :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez idle 20 mar 2012, 16:32
Czuję się potwornie z myślą, że ten cały syf we mnie osiada, że nie dostarczam żadnych wartościowych substancji organizmowi :(
idle

Wkurza mnie:

przez Kiya 20 mar 2012, 16:36
idle, oj tam, zobacz ile zdrowych rzeczy ma w sobie nutella!

-- 20 mar 2012, 16:37 --

Aczkolwiek sugerowałabym wypić teraz jakaś ziołową herbatkę ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez shinobi 20 mar 2012, 16:38
idle, zuchwale sobie z jedzonkiem poczynasz, ja czasem miałem napady jedzenie przy stosowaniu Lerivonu, teraz mi się to nie zdarza, choć czasem lubię np. w nocy coś podjeść, ale w sposób kontrolowany.

Wkurza mnie:

przez idle 20 mar 2012, 16:39
Kiya, tłuszcz - miliard mg :pirate: smak - trylion :oops:

-- 20 mar 2012, 15:39 --

shinobi, poczynam ... ja nawet nie pamiętam co i ile zjadłam w takich momentach :(
idle

Wkurza mnie:

przez Kiya 20 mar 2012, 16:40
Ale to i tak wszystko idzie w cyrki :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez shinobi 20 mar 2012, 16:42
Kiya, a tak, na zdjęciach widać, że idzie. ;)

-- 20 mar 2012, 16:52 --

Coś się cicho zrobiło. To był komplement. :roll:

Wkurza mnie:

przez slow motion 20 mar 2012, 18:06
to, ze 2 h prądu nie było, a ja leżałam jak kłoda i gapiłam się w sufit. źle dziś ze mną.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Kiya 20 mar 2012, 18:38
Wkurza mnie moja psychika. Mój charakter. Mój brak sił, chęci i zainteresowania. Moje wysokie czoło, małe oczy, pryszczata gęba, krzywe zęby i cienkie brzydkie włosy. Wkurza mnie, że nie mam rano siły wstać i jakoś się ogarnąć. Wkurza mnie, że oczy mnie bolą od tuszu, uszy od kolczyków (mam alergię nawet na srebro, ja jebię), a szyja od wszystkiego, co choćby lekko ją smyrnie (pieprzona nerwica?). Wkurza mnie moja alergia na chemię, nadwrażliwość na zmiany temperatury i stopy w które zawsze jest mi jednocześnie za zimno i za ciepło. Wkurza mnie mój organizm, moje ohydne ciało. Wkurza mnie moja praca i mój czas wolny. Wkurza mnie, że nie potrafię już kochać. Wkurza mnie, że jestem agresywna. Wkurza mnie, że nie przyswajam nowych informacji, a stare pozapominałam. Wkurza mnie, że nie radzę sobie materialnie. Wkurza mnie, że ludzie mnie drażnią. Wkurza mnie hałas. Wkurza mnie, że nie panuję nad sobą. Wkurza mnie, że boli mnie głowa. Wkurza mnie, że nie widzę dla siebie nadziei.

-- 20 mar 2012, 18:58 --

Ach, zapomniałabym. Wkurzają mnie moje wielkie wory pod oczami, które mam od kiedy pamiętam i długość snu nie ma na nie żadnego wpływu i wkurza mnie, że często tęchnie mi pranie...

Wkurza mnie:

przez slow motion 20 mar 2012, 19:21
Kiya napisał(a):Wkurza mnie moja psychika. Mój charakter. Mój brak sił, chęci i zainteresowania. Moje wysokie czoło, małe oczy, pryszczata gęba, krzywe zęby i cienkie brzydkie włosy. Wkurza mnie, że nie mam rano siły wstać i jakoś się ogarnąć. Wkurza mnie, że oczy mnie bolą od tuszu, uszy od kolczyków (mam alergię nawet na srebro, ja jebię), a szyja od wszystkiego, co choćby lekko ją smyrnie (pieprzona nerwica?). Wkurza mnie moja alergia na chemię, nadwrażliwość na zmiany temperatury i stopy w które zawsze jest mi jednocześnie za zimno i za ciepło. Wkurza mnie mój organizm, moje ohydne ciało. Wkurza mnie moja praca i mój czas wolny. Wkurza mnie, że nie potrafię już kochać. Wkurza mnie, że jestem agresywna. Wkurza mnie, że nie przyswajam nowych informacji, a stare pozapominałam. Wkurza mnie, że nie radzę sobie materialnie. Wkurza mnie, że ludzie mnie drażnią. Wkurza mnie hałas. Wkurza mnie, że nie panuję nad sobą. Wkurza mnie, że boli mnie głowa. Wkurza mnie, że nie widzę dla siebie nadziei.

-- 20 mar 2012, 18:58 --

Ach, zapomniałabym. Wkurzają mnie moje wielkie wory pod oczami, które mam od kiedy pamiętam i długość snu nie ma na nie żadnego wpływu i wkurza mnie, że często tęchnie mi pranie...

Reasumując dupa dupa dupa cyrki :(

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez paradoksy 20 mar 2012, 19:23
że jestem brzydka i głowa mnie boli
paradoksy

Wkurza mnie:

przez coma 20 mar 2012, 19:29
wkurzają mnie ludzie :-|
Ostatnio edytowano 20 mar 2012, 19:42 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma

Wkurza mnie:

przez wiola249 20 mar 2012, 19:33
Kiya napisał(a):Ach, zapomniałabym. Wkurzają mnie moje wielkie wory pod oczami, które mam od kiedy pamiętam i długość snu nie ma na nie żadnego wpływu

Ja mam tak samo z tymi worami pod oczami. Mam je od zawsze. Też mnie to wkurza. Do tego powieki mam często opuchnięte, małe oczy i wyglądam jak wiecznie niewyspana, naćpana albo nie wiem co jeszcze. Jak zombie :evil:
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

Wkurza mnie:

przez paradoksy 20 mar 2012, 19:34
ja mam takie wory też, ale to od krążenia i ciśnienia
paradoksy

Sortuj wg