Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez idle 13 mar 2012, 19:40
Kiya, tak, bo skoro one mogą czuć się lepsze ode mnie i śmiać się z "bananów", to ja mogę się śmiać z kretynek słuchających swoich chłopaków-dilerów i marnujących sobie przyszłość. Nie śmieję się z ludzi pracujących, tylko spierdalających sobie przyszłość na własne życzenie i czerpiących z tego nieopisaną dumę :roll: Albo jeszcze lepiej, siedzących w domu z gromadką bachorów na zasiłku.

A w ogóle moim celem nie było wywołanie shitstormu, tylko wyżycie się tu :P Takie chuje zdemolowały mi raz działkę :evil:
idle

Wkurza mnie:

przez Kiya 13 mar 2012, 19:42
Midas, pod wygląd podchodzi też mowa ciała :P Ale już, już, nie wkurzaj się, choć się przytul :P

carlosbueno, ostatnio naukowcy stwierdzili, że ubiór kobiety zależy od jej nastroju. Naprawdę potrzeba badań, żeby stwierdzić taką oczywistość? :roll: I pewnie zapłacono za to z podatków :evil:

-- 13 mar 2012, 19:43 --

idle, jakich bananów? :shock: I co za chuje? :evil:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez idle 13 mar 2012, 19:46
Kiya, no dla tych dziewczyn, które opisałam, i ich jakże wspaniałych mężczyzn, każdy, kto ma jakiekolwiek ambicje, nawet te zawodowe, jest bananem (tak tak, chłopak uczący się, żeby zostać mechanikiem, co jest jego marzeniem, też jest bananem). Każdy, kto nie chodzi w bluzie adidasa jest bananem. Każdy, kto nie słucha rapu jest bananem. Każdy, kto umie czytać jest bananem :lol: No, wiesz o co mi chodzi.

A, kiedyś robiłam imprezę dla znajomych i jakieś plebsy mi wparowały na teren i zaczęli rzucać butelkami w domek :? wybili dwie szyby :evil:
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Kiya 13 mar 2012, 19:50
idle, skomplikowana sprawa, ale powiedzmy, że jarzę ;)

Współczuję co do tej imprezy :(
Ostatnio edytowano 13 mar 2012, 19:54 przez Kiya, łącznie edytowano 1 raz

Wkurza mnie:

przez idle 13 mar 2012, 19:50
Pees. Nie bierz tego do siebie, ja naprawdę nie mam nic do ludzi pracujących fizycznie, czy to sprzedawczyń, czy kierowców, czy kogo tam jeszcze, a do fryzjerek, o których była mowa, to już absolutnie, chwała pani Monice za to, co robi na mojej głowie :uklon: Tylko chodzi o to, że te laski mogły by się wybić, mogły by być sto razy lepsze, a im się nie chce nawet zawodówki skończyć :? I mają z tego powód do radości, bo Misiek cieszy japę :roll:

-- 13 mar 2012, 18:51 --

Kiya, co uciekałam w błocie po pijaku, to moje :lol: a tak poza tym to stary tam rezydował, więc nie mój problem, pewnie jakieś jego ziomki :twisted:
idle

Wkurza mnie:

przez Midas 13 mar 2012, 19:54
Kiya, Obrazek

Kiya, no dla tych dziewczyn, które opisałam, i ich jakże wspaniałych mężczyzn, każdy, kto ma jakiekolwiek ambicje, nawet te zawodowe, jest bananem (tak tak, chłopak uczący się, żeby zostać mechanikiem, co jest jego marzeniem, też jest bananem). Każdy, kto nie chodzi w bluzie adidasa jest bananem. Każdy, kto nie słucha rapu jest bananem. Każdy, kto umie czytać jest bananem :lol: No, wiesz o co mi chodzi.
Wkurza mnie ten wątek...ale już nic nie gadam, bo mnie to wkurza :pirate:

Tak w ogóle to z jakiej paki wątek "wkurza mnie" jest w "krokach ku wolności" sam optymizm itd :P
Padłeś?! Powstań!!

Wkurza mnie:

przez Kiya 13 mar 2012, 19:55
Bo teraz jak już się wszyscy wyżyliśmy, to chwycimy się za ręcę i będziemy się radować!
A potem urządzimy orgię!

Wkurza mnie:

przez idle 13 mar 2012, 19:58
Yay! Jestem za :mrgreen: Dla mnie wkurzenie się to jest swojego rodzaju krok do wolności, przynajmniej to się we mnie nie kotłuje ;)
idle

Wkurza mnie:

przez Midas 13 mar 2012, 20:00
haha to podchodzi pod taki masochistyczny fetysz :mrgreen:
Padłeś?! Powstań!!

Wkurza mnie:

przez Kiya 13 mar 2012, 20:02
Niech mnie ktoś przytuli!
(powinien być osobny temat o takiej nazwie :mrgreen: )

Wkurza mnie:

przez shinobi 13 mar 2012, 20:08
Kiya, tulę!
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Midas 13 mar 2012, 20:08
Powinny być tematy: "przytul mnie", "pocałuj mnie", "kto Cię dziś przytulił", "kto Cię dziś pocałował", "dlaczego mnie nikt nie przytulił" itd. itd :P
Padłeś?! Powstań!!

Wkurza mnie:

przez idle 13 mar 2012, 20:10
Lubię, jak dobrze boli 8) Kiya, zgadzam się! :( Wtedy każda zbolała dusza dostałaby emotkę *tuli* i od razu byłoby lepiej :mrgreen:
idle

Wkurza mnie:

przez Kiya 13 mar 2012, 20:10
shinobi, kradzione przytulenie!

Midas, tak, tak, jestem za :P

Sortuj wg