Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez linka 19 lis 2010, 11:28
Nie ma to jak duma z tego, ze jest się leniwym i nie szanuje innych użytkowników forum :great:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 19 lis 2010, 11:39
linka, na jakiej podstawie stwierdzasz że nie szanuję użytkowników?
:smile:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez linka 19 lis 2010, 11:46
Na takiej, ze nie robisz nic żeby poprawić pisownię.....

7. Każdy użytkownik jest zobowiązany dbać o kulturę własnych wypowiedzi - treści publikowane za pośrednictwem forum powinny być zredagowane poprawnie, w stopniu umożliwiającym jasny i czytelny przekaz zawartych w nich informacji. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do poprawiania, bądź kasowania wiadomości, które nie są czytelne.

Ja ładnie proszę, czy możesz zrobić z tym coś a Ty mi piszesz - cmoknij się...wiec ....no cóż..
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 19 lis 2010, 11:52
linka, nie przesadzaj nie pisze Ci " cmoknij się w ....", po prostu zwracasz mi uwagę w sposób złośliwy, więc i ja odpisuję w podobny sposób.
Staram sie pisać poprawnie, i pracuję nad tym, ale Ty chcesz żebym zrobił to z dnia na dzień.
Poza tym to że napisze góra przez u-otwarte, nie powoduje że moje wypowiedzi są nie czytelne. :)
To wymaga pełnego angażu

przez chojrakowa 19 lis 2010, 15:01
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez harpagan83 19 lis 2010, 16:47
Tym co usuneli to dziecko a potem z niego zupe ugotowali należało by jaja uciąć bez znieczulenia i poczekać aż się wykrwawią.
To mnie wkurzyło. Pojebany świat!!!!
To wymaga pełnego angażu

przez Shadowmere 22 lis 2010, 00:36
...powtarzanie po mnie.Moich słów,zwrotów i przemyslen.Przypomniala mi się koleżanka z liceum,ktora powtarzala wszystko po mnie-moje slowa,moja fryzurę,nawet kolor szminki i preferencje kulinarne.Pewnego dnia ukradla zeszyt z moimi dramami i chodzila je odczytywac jako wlasne.
Myslalam,że wyroslam,ale nie-wciąż mnie to drażni.
Shadowmere

przez Krzysiek1234 22 lis 2010, 01:59
Wkurza mnie Panna Modliszka, która skasowała mojego posta z w pełni konstruktywną krytyką, bez śladu bluzgów czy jakiejkolwiek uszczypliwości.
Skasowała tego posta ponieważ, jak napisała, dyskutuje on z decyzją administracji. I zagroziła ostrzeżeniem, jeśli będę dalej takie zamieszczał. Nie trzeba tutaj chyba żadnego komentarza... żałosne. Jutro pewnie coś więcej popiszę w tym temacie, a teraz dziękuję, dobranoc.

przez nerwicaman 22 lis 2010, 06:41
chojrakowa napisał(a):http://www.papilot.pl/zycie/10646/Zupa-na-wywarze-z-ludzkiego-plodu-chinski-przeboj-kulinarny.html

boże, to mnie nawet nie wkurza
dzieciątka...

:shock: o k.uurwa czy im sie juz calkiem po.jebalo we lbach
co za kanibale, 1000 lat za murzynami, ta cala azja jakas chora,
co za swiat, dla mnie abocja to juz morderstwo a to cu sie dzieje, brak slow... :evil:
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 09:54
Wkurza mnie Agata, jest napuszoną pizda, nie docieraja do niej opinie innych, nadgorliwość i niechęć zrozumienia drugiej osoby - to mnie wkurza"
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, 11:40 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 3 razy
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 22 lis 2010, 09:55
ach tak.
mnie również :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

...i w dalszym ciągu-malpowanie :why:
kurfa czy tak trudno byc swoim wlasnym?
Shadowmere

przez linka 22 lis 2010, 10:19
Jak wam się tak tutaj nie podoba...to po co tu jesteście? :(
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 22 lis 2010, 10:27
To do mnie pytanie?

Myslalam,że wystarczająco dużo razy dalam dowód,że lubię tu być i nigdy nie napisalam,że jest inaczej,więc..?
linka,nie sadzilam,że kiedys powiem to do Ciebie,ale może tak-dystansu?nie wiem co gorszacego jest w tym,że nie lubię osob,ktore nie maja wlasnej osobowosci,notabene nawet nie z tego forum?

Multum osob pisalo wczesniej,że nie lubi dziwek,kolesiostwa itp,a akurat do mnie pytanie po co tu jestem?Jak ktos nie lubi pomidorów,to też mu zwrocisz uwagę?Sama zlozylas ten temat :-|
Shadowmere

przez Rambo123 22 lis 2010, 10:31
Nie rozumię po co te kłótnie. Piszę na kilku forach i panuje tam atmosfera życzliwości. Na to forum wszedłem aby spędzać czas z ludżmi dotkniętymi tą samą chorobą co ja. Mamy się wspierać a nie wykłócać.

Za zbyt dużą ilość błędów na innych forach użytkownicy są niestety usuwani po ostrzeżeniach. Mnie też rażą nagminne błędy ortograficzne niektórych forumowiczów.
Pozdrawiam.
Ech życie.

Sortuj wg