Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez Paranoja 11 cze 2010, 20:41
Korba, włąsnie dziś już miarka sie przebrała, wkur***wia mnie to, że sie ktoś umawia, że będzie za godzine, po czym w ogóle nie przychodzi, nawet nie wysyłając glupiego esa, że jednak nie przyjdzie. Wkurza mnie też to, że ta sama osoba, jak cos potrzebuje to potrafi dzwonić 5 razy pod rząd i i być przed czasem. Koniec, mam to gdzieś już. Olewam i nie będę sie pytac czy wpadnie, czy idzie z gdzieś czy co.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Korba 11 cze 2010, 21:01
Paranoja, no właśnie. Podobnie się czuję. Jakby nie można było uprzedzić..., głupiego telefonu wykonać... Ale jak jestem potrzebna, to wszyscy pamiętają..

Zastanawia mnie, co we mnie jest takiego, że mnie ludzie nie szanują...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 11 cze 2010, 21:09
wkurza mnie deszcz ktory leje bez przerwy,i psuje moje plany weekendowe :? lubie deszcz,ale bez przesady no...
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez C(c)złowiek 12 cze 2010, 08:15
wkurzają mnie upały!!!! :(
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Paranoja 12 cze 2010, 10:00
Korba, podobno ludzie traktują nas tak jak my sami siebie traktujemy :bezradny:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Korba 12 cze 2010, 10:10
Paranoja napisał(a):Korba, podobno ludzie traktują nas tak jak my sami siebie traktujemy :bezradny:

tak, i traktują nas, jak im na to pozwalamy... :roll:
granice.... trzeba wyznaczać granice, bo ludzie potrafią paskudnie nabałaganić...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MOCca 12 cze 2010, 11:21
Pijaki, pijane małżeństwa, pijani na ulicach, bekający jak się obok przechodzi, wygląd tej calej sytuacji jest dramatyczny, słońce a pijoki opalają się na ławkach przed sklepami, aaa kobiety tak samo, opalone na brąz a ledwo idą...to jest jakaś plaga.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Nortt 12 cze 2010, 13:58
MOCca napisał(a):Pijaki, pijane małżeństwa, pijani na ulicach, bekający jak się obok przechodzi, wygląd tej calej sytuacji jest dramatyczny, słońce a pijoki opalają się na ławkach przed sklepami, aaa kobiety tak samo, opalone na brąz a ledwo idą...to jest jakaś plaga.

Ach, ta zazdrość :P
Nortt

przez Magdaa 12 cze 2010, 15:55
Wkurza mnie jedna baba ze szkoły- wykładowca. Stwierdziła, że nie mam praw do wykorzystania w pracy szkolnej MOJEGO zdjęcia, chociaż ja byłam współtwórcą tego zdjęcia i mam do niego pełne prawa- a ona chce mi 2 wpisać, bo twierdzi że to plagiat. Tak, plagiat samej siebie :evil: Co za idiotka...
Magdaa

przez Zenonek 12 cze 2010, 15:58
Magda Lol ladna jazda :P.

Mnie wkurza ten kolosalny upal !

przez linka 12 cze 2010, 16:31
Wkurza mnie, że jak posmaruję pachy antidralem to mnie qreffsko szczypią i swędzą.....aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 12 cze 2010, 16:36
linka napisał(a):Wkurza mnie, że jak posmaruję pachy antidralem to mnie qreffsko szczypią i swędzą.....aaaaaaaaaaaaaaaaaa

To smaruj dzień po depilacji/goleniu albo używaj czegoś bez alkoholu- np Dove albo Nivea- bardzo dobre są.
Magdaa

przez Joaśka 12 cze 2010, 18:25
Dziś wkurza mnie WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!! :evil: I załamuje. :cry:
Joaśka

przez k_o82 12 cze 2010, 18:25
wkurza mnie dużo rzeczy na które nie mam wpływu
moja matka która przyjezdza do domu jak do hotelu
ludzie którzy się na mnie gapią autobusach, metrze, pracy...
kobiety które za dużo mówią i nie potrafią się z tego wywiązać...

...
k_o82

Sortuj wg