Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez coma 24 sty 2012, 12:09
wkurwia mnie gdy ktoś robi problem z niczego, i uwielbia komplikować sobie życie :? no pierdolca można dostać :hide:
coma

Wkurza mnie:

przez tomek25125 24 sty 2012, 12:20
Denerwuje się tym że się denerwuje… poważnie. Dużo ludzi tak ma. Naturalnym stanem jest jakt że coś nam się nie podoba i mamy prawo wyrażać tą niechęć czy niezadowolenie. Lecz ludzie w tym i ja najpierw się złoszczą np. że się ktoś na nas krzywa patrzy potem złość jest silna w nas i złościmy się na samą wizje a potem nie pamiętamy o złości lecz nasza podświadomość tak i gotowe. Kolo zamknięte. Moim zdaniem złość jest potrzebna i zdrowo przeżywana nie zatruje nam życia …. A wiec ludzie jeśli jesteście źli piszcie niech złość z was wyjdzie.
Dołącz się do nas… Warto. http://terapia.frix.pl/forum

Wkurza mnie:

przez NewYork 24 sty 2012, 19:20
nieudolność mojej szkoły i głupota, oraz to, ze mój pomysł nie wypali:(
NewYork

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez idle 24 sty 2012, 22:13
Wszystko, jeny, jak mnie wszystko wku*wia, moja czara goryczy ma wymiary zakrętki od butelki.
idle

Wkurza mnie:

przez Aria 24 sty 2012, 22:44
Piosenki puszczane na full przez sąsiada. Większość przypomina mi wspomnienia, których nie chce znać.
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Wkurza mnie:

przez Midas 24 sty 2012, 23:06
http://wiadomosci.wp.pl/title,Polski-eu ... caid=1dcc6
w zasadzie to żadna nowość, ale i tak mnie to wkurza :x
Padłeś?! Powstań!!

Wkurza mnie:

przez Sorrow 24 sty 2012, 23:35
Nie, to przekracza już wszelkie granice. Czyli wystarczy kupić jednego posła a reszta pójdzie za nim jak osły :-| .

Wkurza mnie:

przez Midas 24 sty 2012, 23:55
Oprócz tego można wywnioskować, że tak naprawdę 90% z nich tam jest niepotrzebne.
Kur*wy tam jadą dostają pensję 35 000 zl "Nie mając - co raz jeszcze podkreślam - bladego pojęcia za czym, bądź przeciwko czemu, się opowiada" - ujawnia Migalski." :-|

Znam jednego polskiego posła, gość mnie uczył w-f-u, nie znał się na niczym poza skokiem wzwyż i robieniu pompek, ale czego sam nie ukrywał wiedział z kim pić wódkę. Te umiejętności wprowadziły go do elitarnego grona 460. A jak się dobrze piję w sejmie to i do europarlamentu można się wkręcić. Potem się dziwimy, że głosują nad tym czy ślimak jest rybą czy nie :shock:
Padłeś?! Powstań!!

Wkurza mnie:

przez Anielica 25 sty 2012, 01:05
moja bezsilność w niektórych sprawach :evil:
Anielica

Wkurza mnie:

przez jasaw 25 sty 2012, 01:14
Po każdym ataku, czy stresie, mam zaostrzenie łuszczycy, która obok cukrzycy, nerwicy rozwija się "imponująco"...czy ktoś z Was, moi drodzy, zetknął się, albo sam zna tę dolegliwość i jakieś skuteczne środki łagodzące objawy???
Czasem już nie mam siły...swędzenie całego ciała doprowadza mnie do "szału"....co z łącznie z bezsennością nie jest miłe :(
Leki dermatologiczne, głównie sterydowe nie są skuteczne, czasem zdarza się, że komuś uda się znaleźć coś mało znanego, a skutecznego...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez *Monika* 25 sty 2012, 01:44
jasaw, może wyjazd na gorące źródła? Pomyśl o tym. Słyszałam, że ludzie sobie chwalą te kąpiele.
Obrazek
Główny Moderator

Wkurza mnie:

przez jasaw 25 sty 2012, 01:57
*Monika*, ponieważ chorowałam na chorobę n....ą układową, nie mogę korzystać z kąpieli, naświetlań itp. zabiegów, pozostaje mi jedynie natłuszczanie, nawilżanie skóry przy użyciu maści, kremów, balsamów. Jednak w okresie zimowym, gdy kaloryfery ogrzewają nasze mieszkania i powietrze jest bardzo suche,skóra dodatkowo wysusza się...staram się zmieniać "natłuszczacze" i "nawilżacze", ciągle poszukuję, może akurat trafię na właściwy dla siebie....

-- 25 sty 2012, 01:59 --

Zresztą, jak wspomniałam, poza nerwicą i cukrzycą, niektóre leki, które zażywam także wzmagają objawy łuszczycy. Nie jest to miłe, wbrew pozorom....
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Nel 25 sty 2012, 02:02
jasaw, szczerze współczuję, a próbowałas te balsamy dla dzieci np emolium balneumhermal?
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Wkurza mnie:

przez *Monika* 25 sty 2012, 02:05
jasaw, No, a może dieta? Jej zmiana? Jakiś dobry dietetyk?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg