Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Infamis 16 lis 2011, 21:55
Złodziejstwo, kombinatorstwo, chciwość. Grzechy kardynalne tego narodu. Człowiek przyjeżdża na stację (koncern o zasięgu globalnym, hajmerykański), tankuje 70 litrów, odjeżdża. Po przejechaniu 50km okazuje się, że paliwo ma taką jakość, że samochód ma tyle mocy ile Fiat 126p (nie ujmując bynajmniej legendzie polskiej motoryzacji) i dławi się okrutnie. /cenzura/ ich pierdolona mać.
Infamis

Wkurza mnie:

przez Nel 16 lis 2011, 22:02
....znowu nic...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Wkurza mnie:

przez Infamis 16 lis 2011, 22:06
dune napisał(a):....znowu nic...

Się musi Neuroś bardziej starać znaczy się. :twisted:
Infamis

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez małaMI25 16 lis 2011, 22:07
że ktoś próbuje mną manipulowac :evil:
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Wkurza mnie:

przez Noopii 16 lis 2011, 22:07
Moje smędzenie Cię nie wkurza?.jestem beznadziejny..ostatnio
Noopii

Wkurza mnie:

przez Nel 16 lis 2011, 22:13
Neu(e)rotyk, a to juz nie dzis....dzis jestem znieczulona...szkoda starań...jestem jak jak łania....

Noopii, a nie...nawet tak nie mów...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 17 lis 2011, 09:20
że zawsze na forum nie ma tej osoby, której potrzebuję.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez Sabaidee 17 lis 2011, 09:27
kornelia_lilia, no cóż, tak bywa, że sami niepotrzebni
Sabaidee

Wkurza mnie:

przez paradoksy 17 lis 2011, 09:33
że wróciły wspomnienia.. te złe :-| te najgorsze momenty dotychczasowego życia, a w pracy siedzę i musze być uśmiechnięta, wesoła i komunikatywna.. a najchętniej zakopałabym się w łóżku :why:

-- 17 lis 2011, 09:34 --

poza tym w ciągu 5 dni w pracy po 12 h miałam jeden dzień wolnego i dzisiaj moja wydajność wynosi nie więcej jak 10%...
paradoksy

Wkurza mnie:

przez Amon_Rah 17 lis 2011, 09:36
Wkurza mnie stagnacja. Wkurzaja mnie niewykupione jeszcze recepty. Wkurza mnie, ze jeszcze nie pojechalem do swojej psychiatry i w dwa miejsca w ktore musze dojechac do 17 grudnia...A zegar tyka...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Wkurza mnie:

przez paradoksy 17 lis 2011, 09:38
Amon_Rah, Ty nadal w PL jesteś?
paradoksy

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 17 lis 2011, 09:47
paradoksy, przejebana robota, współczuję. I to jest najtrudniejsze, żeby zachować pozory, kiedy jest źle.

-- 17 lis 2011, 09:54 --

Sabaidee napisał(a):kornelia_lilia, no cóż, tak bywa, że sami niepotrzebni

tak tego, bym nie określiła. Z jednymi łapie się lepszy kontakt, a z innymi trochę gorszy. Jedni lepiej są w stanie coś zrozumieć, a inni mniej, ale to nie świadczy o ich zbyteczności.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez paradoksy 17 lis 2011, 10:05
poza ciągłymi testami , wizytami shoppera (który dziś chodzi :lol: ah to moje szczęście) i pojebanymi nieraz klientami to bardzo lubię moją pracę
chyba mój żywioł, tylko myślę nad czymś co nie wymaga obsługi klientów, ale przede mną długa droga na drabinie kariery zawodowej, jestem narazie na samym dole ;)
paradoksy

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 17 lis 2011, 10:09
paradoksy, no to w takim razie powodzenia i mega cierpliwości do klientów :smile:

Sortuj wg