Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez Valeria 06 wrz 2010, 12:08
Dean napisał(a):Wkurza mnie i to strasznie gdy czytam posty kolejnych uzytkowników w których piszą że mają rodzinę,kochająca osobę,pracę,jakoś tam lepiej,gorzej poukładane życie,rozrywki i kwitują je stwierdzeniem "i mam depresję"

/cenzura/ jak ja bym chciał mieć takie problemy.

jaki jest wyznacznik kto bardziej choruje???
ktos kto jest sam czy ktos kto ma oparcie???
kazdy z nas jest inny i dla Ciebie problem depresja znaczy cos innego a np dlas takiej nastolatki,ktora chłopak rzucił tez cos innego.......
wiec proponuje aby kazdy zajał sie własnym tyłkiem a nie mowił czy komentował druga osobe (czy jest chora czy nie tylko na podstawie własnego widzimisie)
wkurza mnie TO!

przez Korba 06 wrz 2010, 12:20
Krwiopij napisał(a):Korba, Tak sobie wlasnie uświadomilam,żę moja mama ma bardzo podobną historię życiową do Twojej.Tata szybko jej umarł,Mama zostawila ją gdy byla w liceum i wyjechala do ukochanego.

I tu muszę Cię pochwalić-jestes bardzo silna.Moja mama jest alkoholiczką od 23 lat...A Ty?
Wow,brak mi slow.Taka silna dziewczyna..

Haniu, Kochanie, dzięki za te słowa.
Miałam silne ciągoty do alkoholu. Teraz już się pilnuję, chociaż momentami, gdy jestem zrozpaczona, to mam nieraz ochotę tak się strasznie upodlić alkoholem. Tak żeby się "doniszczyć".
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez rikarika 06 wrz 2010, 17:27
Wkurza mnie ogólna znieczulica chorego, upośledzonego, konsumpcyjnego społeczeństwa.
Tylko wariaci są coś warci ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 06 wrz 2010, 17:42
Dean, a jakbyś się poczuł, gdy ktoś to napisał o Tobie?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 06 wrz 2010, 17:46
Dean, nie ma problemów ważnych i mniej ważnych. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Większość uważa, że jego problem jest najstraszniejszy. I mają do tego prawo.
Ty też masz prawo mieć swoje zdanie, ale nie obrażaj przy tym innych...
Poza tym staraj się nie oceniać powierzchownie ludzi - to, że mówią o wydarzeniu x nie znaczy wcale, ze nie ukrywają gdzieś smutnego wydarzenia y...
paradoksy

przez Valeria 06 wrz 2010, 18:18
rikarika napisał(a):Wkurza mnie ogólna znieczulica chorego, upośledzonego, konsumpcyjnego społeczeństwa.
podpisuje sie obiema łapkami

[Dodane po edycji:]

Dean napisał(a):
Z jakiegos powodu jest sie "psychologicznym hipochondrykiem"..

Depresja stałą się modna,mówi się o niej w mediach.Każdy problem,smutek to już depresja,każda trudność to zaburzenie.
Moim zdaniem ludzie zbyt mocno przyglądają się swoim emocją to jest szkodliwe wiem z doświadczenia.
Nie mówię że nie należy szukac pomocy gdy jest cięzko chodzi o proporcje,nie chce nikogo obrazić ale dla mnie sporo problemów tutaj jest po prostu wydumanych.Moja obserwacja,można się z nią zgadzać lub nie.

dla mnie hipochondrykami sa stare babcie ktore z racji tego ze nie maja innego zajęcia chodza od lekarza i opowiadaja ..ze tu skrzyka..tam boli..i pogadac z kim jest.....a my "furomowi hipochondrycy"szukamy odpowiedzi...na nasze objawy,lęki, wymioty,strach,słabosci...myslisz ze łatwo jest tak jeczec i jezcze zeby to przynosiło satysfakcje....czesto w chorobach psychicznych wystepuja dolegliwosci somatyczne tak silne ze sobie nawet nie wyobrazasz a niejeden z nas doswiadczył tego na własnej skórze...dlatego trzeba byc elastycznym i obiektywnym anie stawiac wszystichw równym rządku....

[Dodane po edycji:]

depresja NIE jest modna-jest choroba.najgorsza bo czujes bol ktorego nie potrafisz zlokalizowac boli Cie wszystko wiem bo latam od ponad 3 lat po lekarzach i juz chyba wszystkie limity na NFZ wykorzystałam:/
o depresji teraz jest głosno kiedy ludzie zaczeli ja postrzegac jako stan choroby,w USa dostajesz na depresje6 mieschow zwolnienia bez mrugniecia okiem...przechodzi terapie..a u nas.......

przez wovacuum 07 wrz 2010, 15:55
wkurzajà mnie ludzie,ktorzy zazdroszczà innym ustabilizowanego zycia.
wovacuum

przez brokenwing 07 wrz 2010, 15:58
wovacuum, a mnie nie ,bo sam taki jestem .Czemu mam nie zazdrościć ...sam bym chciał mieć stabilne życie ...wiec zazdroszczę .Zazdrosc to czasem motywacja .

A wkurza mnie biurokracja .
brokenwing

przez wovacuum 07 wrz 2010, 16:01
brokenwing, ach nie musi Ciè to wkurzac.mnie tak-bo ja po prostu nie zazdroszczè..tak ogolnie.a biurokracja,to owszem,potrafi byc wkoorwiajaca 8)
wovacuum

przez anwet 09 wrz 2010, 15:54
Mnie wkurwiają ludzie, którzy po trupach dążą do celu..

a z dnia dzisiejszego co mnie wkurwia??
był egzamin..
sporo osób mówiło " nic nie umiem, poddam termin, oddam pustą kartkę.." i ch*j
na 60 osób pustą kartkę oddały 4 osoby. W tym ja.

I po co takie pier*olenie ?
Jakby nie mógł ktoś powiedzieć, tak, uczyłem się więc mam nadzieję że zdam..
Oczywiście wyniki już są.
Prawie wszyscy zdali.. banda kujonów jeb*nych..
anwet

przez rikarika 09 wrz 2010, 16:59
Wkurza mnie to, że nie jestem w stanie nauczyć się na egzaminy :evil: i uleję przez to rok :evil: w najgorszym okresie wróciło mi to badziewie :cry:
Tylko wariaci są coś warci ;)

przez Goldielocks 09 wrz 2010, 18:40
Wkurza mnie, że prawdziwe sku*wysyny grają pozytywną stronę mocy... Wkurza mnie, że niektórzy wierzą w każde słowo i dobre chęci owych skr...

Iluż takich ludzi miałam już okazję poznać... Life's brutal.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez -asia- 09 wrz 2010, 19:00
mnie dziś wkurza wszystko, dosłownie wszystkooooo!!!!!!
-asia-

przez Goldielocks 09 wrz 2010, 19:10
-asia- napisał(a):mnie dziś wkurza wszystko, dosłownie wszystkooooo!!!!!!

Trudne dni - kiedy to czerwona rzeka wychyla się ze swych brzegów...? ;)
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Sortuj wg