Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez Ludowa 18 sie 2010, 12:19
Wkurza mnie jak ktoś sie umawia na konkretny termin , a potem podając idiotyczne wymówki odwołuje, albo przekłada.
Ludowa

przez brokenwing 20 sie 2010, 12:31
Właśnie wróciłem ze spaceru z psem, wk>wia mnie jak stare baby ze swoimi mega -rozpieszczonymi pieskami ,same nie sprzątają po psach.A na mnie,jak sprzątam kupsko ,patrzą jak bym miał trąd ,te wszystkie dewoty ..bym im w kieszeń te g>wienka ,ich piesków ,powsadzał .
brokenwing

przez Shadowmere 20 sie 2010, 12:36
wkurza mnie to,że każdy przejaw milości i uznania,biorę za litość lub dobroduszność.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 20 sie 2010, 15:58
brokenwing napisał(a):Właśnie wróciłem ze spaceru z psem, wk>wia mnie jak stare baby ze swoimi mega -rozpieszczonymi pieskami ,same nie sprzątają po psach.A na mnie,jak sprzątam kupsko ,patrzą jak bym miał trąd ,te wszystkie dewoty ..bym im w kieszeń te g>wienka ,ich piesków ,powsadzał .

Hurra!! Nie jestem osamotniony w swoim punkcie widzenia :mrgreen: :mrgreen: !!
Mam sąsiada w bloku naprzeciwko, ktory wyprowadza psa swojego na boisko pobliskie, celem wykasztanienia psa na nie. Nadmieniam, ze na nim (boisku, nie psie) dzieciaki w piłkę grają i w berka, i nieraz któreś w to (..) wejdzie i miesem rzuca, czemu sie nie dziwie ..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez noise 20 sie 2010, 21:36
wkurza mnie to, że ludzie są w większości takimi kutasami i mają w dupie innych ludzi. Wkurza mnie to, że nie mam samochodu, że mam jebanego pecha i wszystko musi mi się prędzej czy później 10 razy rozpie.rdolić...
noise

przez zlasu 23 sie 2010, 22:13
Dzisiaj mnie wk*rwia zamulony internet i ogólnie kiepska konfiguracja sieci na osiedlu :|

przez Paranoja 23 sie 2010, 22:14
o tak, dziś mogę napisac, że wkurzają mnie moje wredne krosty na języku
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wiejskifilozof 24 sie 2010, 12:34
Mnie wkurza , jak złośliwi ludzie mówią ,że mam rentę po znajomości czytaj: łapówki . Często słyszę . O on ma załatwione , jest zdrowy tylko udaję . To mnie wkurza :evil:

[Dodane po edycji:]

Przemoc w rodzinie :evil:

przez noise 25 sie 2010, 18:13
Wszystko mnie wku.rwia, wszystko. Aż chce mi się rzygać, tak mnie wszystko wku.rwia. :x
noise

przez Pasman 27 sie 2010, 07:57
Wkurza mnie sasiadka ktora robi do mnie krzywe miny.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez wiejskifilozof 27 sie 2010, 08:34
Kiedy komputer się zawiesza .

przez Roberrrto 27 sie 2010, 13:15
To dziewcze z góry, bo mi tu jakąś debilną muzę na full puszcza :evil:
Roberrrto

przez nieidealna 27 sie 2010, 14:50
to, że chce i nie chcę.
że mogę i nie mogę.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez wrazliwy 27 sie 2010, 19:14
Wkurza mnie trochę że muszę czekać na rozwiązanie sytuacji, która nie zależy ode mnie tak naprawdę, ale która jest dla mnie trochę istotna.
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

Sortuj wg