Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 06 lip 2011, 14:24
To,że nie mam ambicji :P

Wkurza mnie:

przez amelia83 06 lip 2011, 17:55
..że ku*wa nie ma lata
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez bretta 06 lip 2011, 18:36
że znowu mnie boli głowa :evil:
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 06 lip 2011, 19:20
strach przed tym co nowe :?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez Nel 06 lip 2011, 23:22
nic mnie juz dzis nie wkurza....juz jestem zmeczona...wogole dzis sie skonczy za 40min...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Wkurza mnie:

przez marcja 06 lip 2011, 23:48
To, ze do pracy nie moge isc na normalna godzine czyli np. na 11-12, tylko zapieprzam na 8 i NIGDY nie moge posiedziec w nocy, co uwielbiam... :?

Wkurza mnie:

przez Infamis 06 lip 2011, 23:50
A ja mam wkurwa, że tak bardzo skupiam uwagę na swojej psyche. JA, JA, JA, k....a, cały czas JA. To zawęża mi horyzont a sprawy ważne tracę z pola widzenia :evil:
Infamis

Wkurza mnie:

przez Nel 07 lip 2011, 22:13
Neu(e)rotyk napisał(a):A ja mam wkurwa, że tak bardzo skupiam uwagę na swojej psyche. JA, JA, JA, k....a, cały czas JA. To zawęża mi horyzont a sprawy ważne tracę z pola widzenia :evil:

Ja nie wiem czy ty sobie zdajesz sprawę jaka mądrą rzecz powiedziałeś ... ;)

a mnie wkurza ze kupiłam sobie spodnie z rozwalonym suwakiem :evil:
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Wkurza mnie:

przez Aditi 07 lip 2011, 22:22
a mnie wkurza ze musze sie uczyc do poniedzialkowego egzaminu

Wkurza mnie:

przez Nel 07 lip 2011, 22:31
Aditi, przelóż na wtorek ;)

Nel

Wkurza mnie:

przez BiałyLatawiec 07 lip 2011, 23:17
Nie potrafie zebrac sie do kontynuowania pisania swojego dziennika/pamietnika...Trwonie czas na necie!
"Nieszczęsny! Tysiac gróźb mnie osaczyło,
Tysiąc trwóg każe drżeć, słabnąć, omdlewać.
Ja- pogrzebany jestem pod ziemia,
W grobowcu ciała".

Wkurza mnie:

przez Eve 08 lip 2011, 14:48
Moja matka! Mam jej dość... trduno m ją opisac. W każdym razie życie dorosłe wedle jej opisów to obowiązki i inne sranie w banie typu: nie ma spania do 12 i leniuchowania, są obowiązki.. Matko kochana, jak ja takie coś słyszę, to chce mi się płakac ze wściekłości i bezsilności! Albo ma śmieszną obsesję na punkcie porządku i pierwsze jej słowa do mnei, gdy się obudze, to: masz bałagan. I rusza mi moje rzeczy, bo 'chce wytrzeć kurze i nie ma jak'. Ja oszaleję! :evil: Chcę mieć wrescie to cholerne 18 lat i sayonara! Mam dooooość. :x :x :x
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 10 lip 2011, 09:27
Brak ambicji
lęki
nie martwię się bezrobociem . :twisted:
to mnie wkurza .

Wkurza mnie:

przez Agasaya 10 lip 2011, 14:49
Eve, nasze mamy są bardzo podobne... tylko wiesz ja np chciałabym że moja mama mnie czasem wsparła, pomogła ogarnąć mieszkanie bo ja nie zawsze mam siłę. Wiem że ona nie ma czasu bo ciężko pracuje żebyśmy mogły żyć w miarę godnie... ale kompletnie nie wspiera mnie w chorobie i też ciągle słyszę że dorosłe życie bla bla bla... tylko że ja mam 25 lat i wiem o tym... wydoroślałam w wieku 12 lat... więc po co to całe pieprzenie...? Ona się zachowuje jakby mi życie mlekiem i miodem opływało zawsze... :roll:

no w każdym razie mnie również wkurza mnie moja matka... nie... wróć... ona mnie wkur...ia i doprowadza do szału...
przyjechali brat z bratową a że ja o tym nie wiedziałam że będą bo mi nikt nie powiedział to przygotowałam obiad dla dwóch osób... dostałam zjebę i teraz mam nakazane zjeść z nimi pizzę... czyli węglowodany których nie jem od dawna :evil:
Kur...a w tym domu nawet nie można trzymać diety... ani mieć własnej woli... :cry:
Agasaya

Sortuj wg