Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez halenore 22 cze 2011, 21:31
Lady_B napisał(a):halenore, ja żrę afobam od 5 lat, doraźnie bo doraźnie ale tolerancja wzrosła i dopiero minimum 2 mg są w stanie mnie zmulić... a żeby zasnąć przy tych lękach które mam to pewnie z 5 pójdzie tak realnie patrząc ale wtedy taka paczka starczy mi na ile? 3 dni... całe 3 noce spania.... o bo padnę z rozkoszy zaraz... jestem wkurzona... tak wkurzona że nie wiem co zrobię zaraz...

A ja od 8 lat, ale z przerwami. Dlatego 0,5 mnie zwala. A ty brała kiedy Stilnox albo Imovane? Tylko tak na krótką metę?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Wkurza mnie:

przez Agasaya 22 cze 2011, 22:56
halenore, nie brałam bo ja się leczę ogólnie od 6-7 tygodni, a afobam jem od tylu lat bo nieraz z nerwów spać nie mogłam (zaczęło się po rozstaniu z mega toksycznym i agresywnym facetem który mi groził i się bałam go jak cholera) i moja lekarka takie rozwiązanie wymyśliła... działało więc nie miałam nawet czasu się zastanawiać jak to działa i czy jest coś innego... a teraz po 1mg mnie jeszcze rzuca po łóżku jak mnie mocno przyciśnie lęk...
no w każdym razie przygodę z lekami mam długą ale mało interesującą w sensie że mało leków próbowałam...
A co to za dragi te o których piszesz??
Agasaya

Wkurza mnie:

przez halenore 22 cze 2011, 23:13
Lady_B, to są typowe dragi nasenne. Ja po zolpidemie zachowywałam się dziwnie,ale spoko. Ja należę do mniejszości. Dużo osób pisało tu, że zolpidem bądź zopiklon (Imovane) im pomogły. Oczywiście jest to lek do przejściowego leczenia nim zaczną działać antydperesanty albo doraźny jak masz naprawdę upiorny dzień. Nie najgorzej śpi się też po Trittico. paradoksy, napisała, że dobrze spała po chlorprotixenie, możesz zapytać ją jak to dokładnie było. Mianserynę też na sen polecają. Powinnaś dostać coś na sen, bo ty strasznie się męczysz (jak czytam twoje posty). Zresztą wiem z doświadczenia, jak się człowiek męczy z braku snu.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Agasaya 22 cze 2011, 23:21
halenore, no właśnie ja nie kumam że nawet psychiatra na moją bezsenność zapisał mi benzo... (cloranxen) który kompletnie się nie sprawdza... nikt mi nie chce dać nic na sen... może to być dlatego że boją się próby samobójczej u mnie??
będę 4 lipca u doktorka to padnę na kolana i będę go błaaagać o coś na sen... bo chyba zaczynam fiksować :?
Agasaya

Wkurza mnie:

przez mind 22 cze 2011, 23:55
Lady_B ja mam tak samo i zacząłem już prowadzić nieregularny tryb życia. Pracuję w nocy,czasem nawet się łapię że chcę po urzędach o 3 w nocy wydzwaniać z jakimiś pytaniami, śpię 4 godziny co półtorej doby, a w dzień ludziom mówię dobry wieczór i dobranoc, i jeszcze sobie wmawiam że czuję się coraz lepiej. Ehhh

Wkurza mnie:

przez Nel 23 cze 2011, 00:08
Ja śpię...żeby tylko mi sie przestalo śnić...
kto jest w stanie wymienic co go wkurza....
mnie generalnie wiekszość...i wszytskiego....
no chyba ze mi akurat wszytsko jeno :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Wkurza mnie:

przez statusquo 23 cze 2011, 19:46
upał i hałas - chyba zmienię tryb życia na nocny ;)
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

Wkurza mnie:

przez Nel 23 cze 2011, 20:25
Sorrow napisał(a):Wkurza mnie bezsensowny pociąg do dziewczyn którymi nie jestem zainteresowany. To jest takie debilne. Organizm ludzki chce uprawiać seks z przypadkowo napotkanymi osobami pomimo tego, że ludzkie młode są uzależnione od rodziców przez kilkanaście lat. Kompletny bezsens.

twoj pociąg nie jest zupelnie bezsensowny, jest atawistyczny.... :twisted:
poza tym nie z każdego sexu są młode...i chwała :)
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Wkurza mnie:

przez Sorrow 23 cze 2011, 21:01
dune napisał(a):
Sorrow napisał(a):Wkurza mnie bezsensowny pociąg do dziewczyn którymi nie jestem zainteresowany. To jest takie debilne. Organizm ludzki chce uprawiać seks z przypadkowo napotkanymi osobami pomimo tego, że ludzkie młode są uzależnione od rodziców przez kilkanaście lat. Kompletny bezsens.

twoj pociąg nie jest zupelnie bezsensowny, jest atawistyczny.... :twisted:

Na jedno wychodzi :P .

Wkurza mnie:

przez Sabaidee 23 cze 2011, 21:25
Wkurza mnie, że zapomniałem dzisiaj wziąć prochów.
Sabaidee

Wkurza mnie:

przez malibu 23 cze 2011, 21:36
he,he, mi sie zadarza zapomniec ze wzięłam prochy i biorę drugi raz :mrgreen: a ostatnio pomyliłam datę wizyty u psychiatry ...zamiast 14-tego o 15 -tej, "stawiłam się " 15-tego o 14-tej :roll: :lol:

Wkurza mnie:

przez statusquo 24 cze 2011, 09:07
Wkurza mnie zacinający się Enter - i po co mi było brać się za czyszczenie klawiatury - mam kolejny dowód na to, że przesadne dbanie o czystość przynosi więcej szkody niż pożytku :D
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 24 cze 2011, 09:31
Wolno komp chodzi ,wrrrrrr :evil:

Wkurza mnie:

przez Nel 24 cze 2011, 11:35
wkurza mnie ze musze selektywnie czyscic historię bo jestem notorycznie inwigilowana :evil:

Nel

Sortuj wg