Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez pingwin 06 lip 2010, 17:22
wkurza mnie, że skończył się sezon na truskawki, że październik jest dopiero w październiku (chcę na studia już:) i że jak już zacznę płakać to mogłabym stanąć w konkury z fontanną przy pkinie, to tak mainly dzisiaj;)

przez Sean1 06 lip 2010, 17:32
namiestnik dzięki.
A mnie dziś nic nie wkurza. Jestem happy, a w dodatku czekają na mnie 4 desperadosy i wieczór z Kiepskimi i meczem :lol: Ogólnie jea niga, mam dziś na wszystko wyje.bane.

przez k_o82 06 lip 2010, 17:44
moja psychika ... :why:
k_o82

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Angelene 10 lip 2010, 21:01
Wkurzają mnie kolesie na parkingu koło mojego domu. parkują tam i na full podkręcają muzykę tak że w promieniu 200 metrów wszyscy słyszą. czy naprawdę wszyscy muszą wiedzieć czego oni słuchają! przez nich nawet nie słyszę własnej muzyki!
Angelene

przez Roberrrto 10 lip 2010, 22:00
Angelene mam ten sam problem. Naprawdę wkurrrrzające! :evil:
Roberrrto

przez Alienated 10 lip 2010, 22:18
Wkurza mnie lato oraz bezpośrednio związany z nim fakt, że nie mogę praktycznie nigdzie ruszyć się z domu. Nie cierpię sytuacji kiedy już po kilkudziesięciu minutach jestem cały mokry, choć zupełnie niedawno zafundowałem sobie prysznic. Irytuje mnie również to, że nie mam możliwości założyć na siebie niczego konkretnego jeśli już zdecyduję się dokądś udać. Nie należę do gości paradujących bez zażenowania po mieście w sandałkach i krótkich spodenkach, więc zwykle mam na sobie coś więcej ;) Nie jest to jednak ciągle strój pozwalający czuć mi się w pełni komfortowo...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez wovacuum 11 lip 2010, 17:50
Muchy-dzis wkurzajà mnie muchy...i barany u sàsiadow-ryczà tak sobie od 6 rano i nie zamierzajà przestac-chyba poproszè mèza,zeby je zamordowal :twisted:
wovacuum

przez nenaja 11 lip 2010, 18:26
Kurna no, jak nie -30, to +30 :roll: załamka...i weź tu się człowieku lepiej czuj :(
nenaja

przez paradoksy 11 lip 2010, 19:24
masakryczna jest ta pogoda, temperatura, stojące w miejscu powietrze, zaduch i parnota...idzie wykitować.
paradoksy

przez Roberrrto 12 lip 2010, 00:56
Ależ mnie wkurzają te wszystkie muszki, komary a nawet zgraja biedronek, które mi nawlatywały do pokoju i żyć normalnie nie dają.
Roberrrto

przez Klinkier 12 lip 2010, 10:23
Kilka rzeczy mnie wkurza:) Wkurza mnie głupie ludzkie gadanie, które do niczego nie prowadzi, marudzenie, użalanie się nad sobą. Wkurza mnie ludzki egoizm, wykorzystywanie innych, wkurza mnie iluzoryczność naszego świata, cała ta gra, nasze role. Wkurza mnie to, że choć próbuje się wyzbyć tego uczucia wciąż nie potrafię zaakceptować tego wszystkiego, ponieważ samo wkurzanie się w niczym nie pomaga :)

przez linka 12 lip 2010, 13:07
Wkurzają mnie starzy ludzie, którzy zamiast siedzieć w domu na du.pie w takie upały, to ładują się na rower, albo wyłażą na "jakże pewnie niezbędne" zakupy......i później dziwne, że ktoś zasłabł......... :evil: :evil: :evil: :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nenaja 12 lip 2010, 16:41
Q...a, Q...a, Q...a... wkurza mnie, jak ktoś znika bez słowa pożegnania, a tym bardziej bez jakiegokolwiek wyjaśnienia :!: :evil:
nenaja

przez Korba 12 lip 2010, 19:13
wkurza mnie idiotyczna histeria z powodu krzyża przed pałacem prezydenckim :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg