Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez take 05 wrz 2016, 18:34
Nie podoba mi się rozpusta, której na świecie jest pełno.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez Michellea 06 wrz 2016, 01:40
Wkurza mnie to, co się dzieje z tym foro: 503, hejty, trolle, "merytoryczne" dyskusje, wywyższanie się

Wkurza mnie:

przez Tella 06 wrz 2016, 07:33
Że każdy narzeka, że mało zarabia, a jakoś chyba minimalną tylko ja mam:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 06 wrz 2016, 10:04
Nie podoba mi się podział forumowiczów,na prawdziwych Polaków i tych gorszych.I dyskryminacje ateistów.

Wkurza mnie:

przez Rabinizm 06 wrz 2016, 10:30
Michellea napisał(a):Wkurza mnie to, co się dzieje z tym foro: 503, hejty, trolle, "merytoryczne" dyskusje, wywyższanie się

Czyli rozpasanie.

Wkurza mnie:

przez Arhol 06 wrz 2016, 11:14
Brak protestów z prawdziwego zdarzenia z pochodniami,widłami i stosem gdzie przynajmniej 2 plebów spłonie za konszachty z szatanem a 4 gospodarstwa zostaną zburzone bądź spalone przez wściekły tłum dla samej zasady zadym podczas protestu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 09 wrz 2016, 14:58
Zjebane wakacje, a z drugiej strony ewentualny zbliżający się wyjazd sprawia, że chce mi się rzygać. Marzę o czymś ZUPEŁNIE innym... :(

Wkurza mnie:

przez julusia 09 wrz 2016, 20:31
cena Zolafrenu bez refundacji :evil:
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Wkurza mnie:

przez alone05 10 wrz 2016, 15:44
WinterTea napisał(a):Po raz kolejny, i nie ostatni wkurwiają mnie kobiety z wózkami i ciążami. Narzekają na wszystko, myślą też, że wszystko im się należy z racji tego, że dysponują wstrętnym brzuchem, albo wózkiem z obślinionym bachorem. Uważają, że tylko one nie mogą ustać w kolejce, nie liczą się z tym, że nie tylko one mają prawo gorzej się czuć. Na domiar złego, w drodze do pracy jedna z mamusiek wsiadając do metra przejechała mi wózkiem po stopie, nie przeprosiła, tylko wepchnęła się potrącając przy tym innych i ignorując uwagę mężczyzny, który skomentował jej zachowanie, bo w oddali ujrzała wolne miejsce. Myślałam, że odryzę jej ucho :evil:
Przy okazji dodam, że wkurwiają mnie ludzie, którzy uważają, że panie, które nie chcą miec dzieci to egoistki, dlatego, że my mamy po prostu inne plany, mamy tez prawo do wlasnych decyzji. Nie kazda musi grzać dupę wśród sterty pieluch.

Pozdrawiam Panie, które wolą się rozwijać w sposób odmienny niż posiadanie rodziny.

Ja nie będę mieć dzieci. Ani nawet faceta. Adoptuję świnkę morską. Zwierzęta są lepsze od ludzi. Mam neurotyczną osobowość.

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 10 wrz 2016, 15:53
alone05 napisał(a):
WinterTea napisał(a):Po raz kolejny, i nie ostatni wkurwiają mnie kobiety z wózkami i ciążami. Narzekają na wszystko, myślą też, że wszystko im się należy z racji tego, że dysponują wstrętnym brzuchem, albo wózkiem z obślinionym bachorem. Uważają, że tylko one nie mogą ustać w kolejce, nie liczą się z tym, że nie tylko one mają prawo gorzej się czuć. Na domiar złego, w drodze do pracy jedna z mamusiek wsiadając do metra przejechała mi wózkiem po stopie, nie przeprosiła, tylko wepchnęła się potrącając przy tym innych i ignorując uwagę mężczyzny, który skomentował jej zachowanie, bo w oddali ujrzała wolne miejsce. Myślałam, że odryzę jej ucho :evil:
Przy okazji dodam, że wkurwiają mnie ludzie, którzy uważają, że panie, które nie chcą miec dzieci to egoistki, dlatego, że my mamy po prostu inne plany, mamy tez prawo do wlasnych decyzji. Nie kazda musi grzać dupę wśród sterty pieluch.

Pozdrawiam Panie, które wolą się rozwijać w sposób odmienny niż posiadanie rodziny.

Ja nie będę mieć dzieci. Ani nawet faceta. Adoptuję świnkę morską. Zwierzęta są lepsze od ludzi. Mam neurotyczną osobowość.

he, he mnie też wkurzaja kobiety z bachorami. Po co one w ogóle pchaja sie z wózkiem do metra czy autobusu. To powinno być zakazane.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez mark123 10 wrz 2016, 16:47
alone05 napisał(a):

Ja nie będę mieć ani dzieci, ani kobiety ani zwierzęcia, wszystkie istoty działają mi na nerwy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Naemo 10 wrz 2016, 17:20
Wkurza mnie, ze chciałabym kota, ale bałabym się mieszkać sama, a jak będę mieszkała ze współlokatorem boję się, ze nie będę mogła mieć kota wtedy D: Jak żyć?
f60.3 | deprecha | sertralina 100 mg, trittico CR 50 mg

stop existing and start living

szaleństwo jest najbardziej prymitywną i zdesperowaną formą wyrażania emocji

ale jakże skuteczną

Wkurza mnie:

przez tosia_j 10 wrz 2016, 21:41
wspołlokator musi miec kota
outsider

Wkurza mnie:

przez Arhol 10 wrz 2016, 22:13
Nathaliee napisał(a):Wkurza mnie, ze chciałabym kota, ale bałabym się mieszkać sama, a jak będę mieszkała ze współlokatorem boję się, ze nie będę mogła mieć kota wtedy D: Jak żyć?

kot będzie kotem i współlokatorem jednocześnie
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg