Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 16:51
Antimatter napisał(a):Zwyczajna analogia

co prosze? w zyciu sie z tym nie zgodze bo:
analogia
znaczne podobieństwo dwóch rzeczy, ich właściwości, cech itp.; także: sytuacja, zjawisko, rzecz zbieżne z czymś lub bardzo do czegoś podobne

i ty moj drogi stosujesz zupelnie co innego:
hiperbola
1. «zwrot stylistyczny polegający na zamierzonej przesadzie w opisie przedmiotu lub zjawiska

troche przykre ze nie umiesz rozroznic tych pojec :cry:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Wkurza mnie:

przez Antimatter 03 lip 2016, 17:00
Dla mnie sytuacje sa analogiczne, naprawde. Nie same w sobie, bo oczywiscie sa kompletnie rozne, ale w sposobie zachowania. Chcesz czepiac sie detali i retoryki zamiast odniesc sie do meritum to prosze uprzejmie, ale po co taka dyskusja, skoro niczego nie wniesie, a tez ma za zadanie przyznac, ze ja akurat nie mam racji i ze to bylo normalne zachowanie, do ktorego kazdy ma prawo. Dla mnie to bylo podle i bede przy tym obstawal.

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 17:08
Antimatter napisał(a):Dla mnie sytuacje sa analogiczne, naprawde.

przykro mi bo wedlug mnie w ogole nie :)))
Antimatter napisał(a): Dla mnie to bylo podle i bede przy tym obstawal.
spoko niech ci bedzie :))) tylko znowu siebie cytuje:
elo napisał(a):niby niebo mogl byc milszy/cieplejszy i rzucic te dzien dobry itepe i w ogole lecz...
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Antimatter 03 lip 2016, 17:17
Poddaje sie, naprawde, skoro i tak sie nie odnosisz do tego, co pisze, a dodatkowo jeszcze cytujesz sama siebie.

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 17:23
Antimatter napisał(a):nie odnosisz do tego, co pisze
nie odnosze sie bo piszesz kompletne bzdury typu:
Antimatter napisał(a):Troche tak, jakby wychodzac na ulice bylo przyzwolenie do tego, by bic kogos po twarzy i ludzie normalnie to traktowali, a jeszcze, jak elo, bronili takiego zachowania, bo przeciez on mial prawo.
Antimatter napisał(a):dodatkowo jeszcze cytujesz sama siebie
robie to bys szybciej przyswoil info - choc to skutku nie odnosi niestety : (((
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Wkurza mnie:

przez Antimatter 03 lip 2016, 17:29
Dobrze, ja pisze kompletne bzdury, a czlowiek witajacy kogos czystym chamstwem i buractwem jest... a zreszta, szkoda czasu, bo i tak nie przebija sie absolutnie nic.

W porzadku, tym samym wygralas, mozesz byc z siebie zadowolona, ja opuszczam to miejsce, nie bedziesz na moje kompletne bzdury juz narazona, a na jego wybitne madrosci jak najbardziej :)

Wkurza mnie:

przez elo 03 lip 2016, 17:36
Antimatter napisał(a):W porzadku, tym samym wygralas, mozesz byc z siebie zadowolona, ja opuszczam to miejsce, nie bedziesz na moje kompletne bzdury juz narazona, a na jego wybitne madrosci jak najbardziej :)

jezu nie o to mi chodzilo - nigdy nie dyskutuje po to by moc wykrzyczec komus ze jestem wygrywem czy ze on przegrywem
lubie po prostu gdy ktos rozumie co do niego pisze... tylko tyle - nic wiecej
pozdro :)))
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Wkurza mnie:

przez Nihil 03 lip 2016, 17:38
elo, dobrze, już dobrze - cycki byś lepiej pokazała :D
robaki-biedaki xD

Wkurza mnie:

przez Nihil 03 lip 2016, 17:43
Antimatter, Krecik, a Ty sie ogarnij - heh, bo Cię Trolle w internecie żywcem zjedza ;)
robaki-biedaki xD

Wkurza mnie:

przez alone05 03 lip 2016, 17:54
joha napisał(a):Z pomaganiem sobie na odległość to jak ze studiami medycznymi przez Internet. Może się da, lecz to nie to samo. Lepszym lekarstwem jest spotkać się, pogadać, napić, znowu pogadać... Albo wybrać się i uskuteczniać wspólnie(!) jakąś aktywność, ścianka wspinaczkowa, kajaki, rower, spacer. To są najlepsze formy terapii. Zobaczyć się, usłyszeć, dotknąć, uśmiechnąć...
Na forum każdy jest trochę inny niż w rzeczywistości, trochę udajemy, trochę pajacujemy a "papier" wszystko przyjmie. Zupełnie inaczej zachowywalibyśmy się twarzą w twarz. Tylko jak się spotkać? Sam próbuję, ale bezskutecznie. Podrywam elo a ona ma mnie w rzyci, więc pozostaje mi tylko pisanie :(

W internecie ludzie są lepsi niż na żywo. Na żywo ludzie wydają się egoistyczni, materialistyczni i ukrywają wiele faktów ze swojego życia, w internecie byłoby to niemożliwe tak się maskować, na żywo jak najbardziej można się maskować.

Wkurza mnie:

przez Liber8 03 lip 2016, 19:16
Nihil napisał(a):elo, dobrze, już dobrze - cycki byś lepiej pokazała :D

Głodnemu elo na myśli, nie dla psa elo, itd
Fakty są takie, że (nam) psom pozostaje skomlenie, elo jest nieosiągalna. Czas się z tym pogodzić :D

Wkurza mnie:

przez joha 04 lip 2016, 23:52
Nie to nie, bez łaski. Są inne kwiatki :smile:
joha

Wkurza mnie:

przez zalezna 06 lip 2016, 01:15
że samotnie nawet w internetach.
zalezna

Wkurza mnie:

przez mark123 06 lip 2016, 05:28
alone05 napisał(a):
joha napisał(a):Z pomaganiem sobie na odległość to jak ze studiami medycznymi przez Internet. Może się da, lecz to nie to samo. Lepszym lekarstwem jest spotkać się, pogadać, napić, znowu pogadać... Albo wybrać się i uskuteczniać wspólnie(!) jakąś aktywność, ścianka wspinaczkowa, kajaki, rower, spacer. To są najlepsze formy terapii. Zobaczyć się, usłyszeć, dotknąć, uśmiechnąć...
Na forum każdy jest trochę inny niż w rzeczywistości, trochę udajemy, trochę pajacujemy a "papier" wszystko przyjmie. Zupełnie inaczej zachowywalibyśmy się twarzą w twarz. Tylko jak się spotkać? Sam próbuję, ale bezskutecznie. Podrywam elo a ona ma mnie w rzyci, więc pozostaje mi tylko pisanie :(

W internecie ludzie są lepsi niż na żywo. Na żywo ludzie wydają się egoistyczni, materialistyczni i ukrywają wiele faktów ze swojego życia, w internecie byłoby to niemożliwe tak się maskować, na żywo jak najbardziej można się maskować.

Nie, to w internecie można się w dowolny sposób maskować, a na żywo jest to niemożliwe. W internecie łatwo błędnie kogoś ocenić. Nawet jeśli ktoś się maskuje, wpisy to tylko wpisy, po nich można co najwyżej ocenić jaka dana osoba jest jako użytkownik internetowy. Ocenić osobę całościowo można tylko wtedy, gdy się ją zna na żywo.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg