Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 16:10
Reynevan napisał(a):A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile:

A co to jest kiedy lubię kogoś, kto nie myśli jak ja, a wręcz ma doprowadzające mnie do szału poglądy na pewne sprawy? ;)

Wkurza mnie:

przez zalezna 02 lip 2016, 16:11
wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie, moje nie-szczupłe ciało. nie mieszczę się w 90% moich rzeczy :/
zalezna

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 16:18
zalezna napisał(a):wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie, moje nie-szczupłe ciało. nie mieszczę się w 90% moich rzeczy :/

Polecam witaminki B, mi na paznokcie świetnie podziałały :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez joha 02 lip 2016, 16:22
Michellea napisał(a):Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię. Wtedy mi się włącza natręctwo, że zaczynam ją lubić :mrgreen:

Dziękuję :oops: Niestety, ale jestem już zajęty. Elo skradła serce me :D

Antimatter napisał(a):Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.
joha

Wkurza mnie:

przez Antimatter 02 lip 2016, 16:25
Pewnie albo stad pojde, moje drogie alter ego, albo bede toczyl te nierowna walke z okrutnym swiatem :P Albo i mnie dopadnie taka typowa wszystkojednosc.

Wkurza mnie:

przez cdn. 02 lip 2016, 16:27
Ciotki, z którymi mieszkam, i nie mają wystarczających jaj by rozmawiać ze mną w cztery oczy, co ich boli na duszy, tylko wywieszają karteczki na tablicy informacyjnej zwanej lodówką. Ale jak chcą ode mnie cokolwiek pożyczyć to jakoś się mnie już nie bojom. Fałszywe mordy.

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 16:36
joha napisał(a):
Michellea napisał(a):Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię. Wtedy mi się włącza natręctwo, że zaczynam ją lubić :mrgreen:

Dziękuję :oops: Niestety, ale jestem już zajęty.

Lubisz sobie pochlebiać, nie? Nie zyskujesz tym sympatii wśród kobiet.

Elo skradła serce me :D

Myślałam, że Druid. Biedna elo teraz ma służyć za pocieszycielkę :D

Wkurza mnie:

przez Arhol 02 lip 2016, 16:41
Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

#moderacjauje
#takbyło

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez Monster6 02 lip 2016, 16:46
Arhol napisał(a):

#moderacjauje
#takbyło

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.

Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.
Możesz mnie zbanować na zwrócenie uwagi :smile:
CHAD typu I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Wkurza mnie:

przez Arhol 02 lip 2016, 16:54
Monster6 napisał(a):
Arhol napisał(a):

#moderacjauje
#takbyło

Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.
Możesz mnie zbanować na zwrócenie uwagi :smile:

whatever : D,biorąc pod uwagę ile razy cię banowaliśmy jak długo nie zaczniesz rzucać gównem w innych userów nie ma sensu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez joha 02 lip 2016, 16:59
Michellea napisał(a):Lubisz sobie pochlebiać, nie? Nie zyskujesz tym sympatii wśród kobiet.

Użalam się nad sobą - źle. Schlebiam sobie - też źle. Zdecyduj się wreszcie na coś. Oh wait, jesteś kobietą :P

Myślałam, że Druid. Biedna elo teraz ma służyć za pocieszycielkę :D

Takie są dylematy samca alfa - tyle kobiet do wyboru, tak mało czasu by wszystkie za..poznać :D Druidziątko ma foszka, jak jej przejdzie to sama się do mnie odezwie ;)
joha

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 16:59
Michellea napisał(a):
Reynevan napisał(a):A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile:

A co to jest kiedy lubię kogoś, kto nie myśli jak ja, a wręcz ma doprowadzające mnie do szału poglądy na pewne sprawy? ;)

Akceptacja odmienności 8)

joha napisał(a):Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

Mirkujesz?
Reynevan

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 17:02
Monster6 napisał(a):Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.

Jakie państwo, taka moderacja...
Reynevan

Wkurza mnie:

przez Monster6 02 lip 2016, 17:03
Arhol, Nie chodzi o mnie.Tylko o to że na tym forum większość tematów jest zajebana OT.W niektórych żeby przeczytać coś dotyczącego tematu trzeba przekopywać się przez wszelkiego rodzaju OT.Przez pewien czas ''raporotwałem'' jak to nazwałeś i jaka była reakcja moderacji? Moderator napisała proszę o to o to i o to i na tym się skończyło.OT się toczył dalej i dalej.
A ty tutaj wyjeżdzasz że wielcy święci moderatorzy robią porządek na forum? Chyba na innym forum bo na pewno nie na tym.
CHAD typu I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Sortuj wg