Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 14:31
Antimatter napisał(a):Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Hello World
Reynevan

Wkurza mnie:

przez Monster6 02 lip 2016, 14:39
Wkurzają mnie ploty ludzi o tym że byłem w psychiatryku że jestem świrem i wariatem i przez to się boją i mają mnie za świra.Traktują jak jakiegoś niebezpiecznego psychopatę i wstydzą się znajomości z kimś takim.Jak by to moja wina była że się leczyłem i choruję.STYGMATYZACJA
W sumie jebać ich.Ale wkrótce trzeba będzie tak jebać wszystkich.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Wkurza mnie:

przez Antimatter 02 lip 2016, 14:54
Ale jedna osoba oleje, a drugiej bedzie przykro i naprawde to przezyje mocno, a czesc osob po prostu napieprza w prawo i w lewo wylewajac swoja frustracje. Nie rozumiem tego, bo przeciez wiele osob tu bylo krzywdzonych na rozne sposoby, szuka tu pomocy, ciepla i wsparcia, a dostaje po dupie i kazdy macha lapka.

Ja postaram sie swoja wrednosc wzniesc na wyzyny i reagowac :)

Poza tym malo rzeczy mnie ostatnio wkurza ostatnio, oby trwalo to jak najdluzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Reynevan 02 lip 2016, 15:13
Antimatter napisał(a):Ale jedna osoba oleje, a drugiej bedzie przykro i naprawde to przezyje mocno, a czesc osob po prostu napieprza w prawo i w lewo wylewajac swoja frustracje. Nie rozumiem tego, bo przeciez wiele osob tu bylo krzywdzonych na rozne sposoby, szuka tu pomocy, ciepla i wsparcia, a dostaje po dupie i kazdy macha lapka.

Z tym da się żyć, a nawet machnąć na to ręką. Mianowicie po co zatruwać sobie myśli odmiennym punktem widzenia, przez dziesięciolecia kreowanym przez odmienną inteligencję, wyobraźnię, doświadczenia etc? Brzmi to jak truizm, ale na w/w osobnicze składowe nie mamy wpływu, tak więc jako ludzie nigdy się nie dogadamy w 100%. A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile: Trochę to zawile opisałam, ale jestem pewna, że rozumisz. :D

Antimatter napisał(a):Ja postaram sie swoja wrednosc wzniesc na wyzyny i reagowac :)

Zawsze to próba wybicia się ponad przeciętność, zatem działaj

Antimatter napisał(a):Poza tym malo rzeczy mnie ostatnio wkurza ostatnio, oby trwalo to jak najdluzej.

Mnie też :smile:
Reynevan

Wkurza mnie:

przez WinterTea 02 lip 2016, 15:31
Rodziny z dziećmi, i ogólnie ludzie. Mam ich wszystkich serdecznie dosyć. Całe szczęście już wróciłam na moje odludzie, czyli do domu.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez WinterTea 02 lip 2016, 15:34
Rodziny z dziećmi, i ogólnie ludzie. Mam ich wszystkich serdecznie dosyć. Całe szczęście już wróciłam na moje odludzie, czyli do domu.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 16:10
Reynevan napisał(a):A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile:

A co to jest kiedy lubię kogoś, kto nie myśli jak ja, a wręcz ma doprowadzające mnie do szału poglądy na pewne sprawy? ;)

Wkurza mnie:

przez zalezna 02 lip 2016, 16:11
wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie, moje nie-szczupłe ciało. nie mieszczę się w 90% moich rzeczy :/
zalezna

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 16:18
zalezna napisał(a):wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie, moje nie-szczupłe ciało. nie mieszczę się w 90% moich rzeczy :/

Polecam witaminki B, mi na paznokcie świetnie podziałały :smile:

Wkurza mnie:

przez joha 02 lip 2016, 16:22
Michellea napisał(a):Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię. Wtedy mi się włącza natręctwo, że zaczynam ją lubić :mrgreen:

Dziękuję :oops: Niestety, ale jestem już zajęty. Elo skradła serce me :D

Antimatter napisał(a):Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.
joha

Wkurza mnie:

przez Antimatter 02 lip 2016, 16:25
Pewnie albo stad pojde, moje drogie alter ego, albo bede toczyl te nierowna walke z okrutnym swiatem :P Albo i mnie dopadnie taka typowa wszystkojednosc.

Wkurza mnie:

przez cdn. 02 lip 2016, 16:27
Ciotki, z którymi mieszkam, i nie mają wystarczających jaj by rozmawiać ze mną w cztery oczy, co ich boli na duszy, tylko wywieszają karteczki na tablicy informacyjnej zwanej lodówką. Ale jak chcą ode mnie cokolwiek pożyczyć to jakoś się mnie już nie bojom. Fałszywe mordy.

Wkurza mnie:

przez Michellea 02 lip 2016, 16:36
joha napisał(a):
Michellea napisał(a):Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię. Wtedy mi się włącza natręctwo, że zaczynam ją lubić :mrgreen:

Dziękuję :oops: Niestety, ale jestem już zajęty.

Lubisz sobie pochlebiać, nie? Nie zyskujesz tym sympatii wśród kobiet.

Elo skradła serce me :D

Myślałam, że Druid. Biedna elo teraz ma służyć za pocieszycielkę :D

Wkurza mnie:

przez Arhol 02 lip 2016, 16:41
Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

#moderacjauje
#takbyło

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg