Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Michellea 04 cze 2016, 20:17
Wkurza mnie wszechobecny idiotyzm

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 20:26
Michellea napisał(a):Wkurza mnie wszechobecny idiotyzm

Ja już powoli zaczynam akceptować to, ze czasem genetyka mutuje genetycznych pojebów. No niestety natura nie jest idealna.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Wkurza mnie:

przez Piotrek1996 05 cze 2016, 20:04
AnissemSirch napisał(a):

Ja już powoli zaczynam akceptować to, ze czasem genetyka mutuje genetycznych pojebów. No niestety natura nie jest idealna.

Nawet niestety nie czasami, a często dość.
A odnośnie tematu to mnie wkurza alkohol, mój "ojciec" dzięki któremu między innymi założyłem tutaj konto, nieużywanie mózgu, gadanie na tematy o których nie ma się w ogóle pojęcia, tłumy duże obcych ludzi, przemoc bez powodu itp.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez nic się nie stało 06 cze 2016, 13:41
Gdy nie można żyć z kimś bez okazywania sobie silnych emocji. Od miłości do nienawiści. Niektórzy tylko tak potrafią egzystować.
nic się nie stało

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 09 cze 2016, 21:57
Bankomat wyciął mi kartę, a to skurwiel nienażarty.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Wkurza mnie:

przez zielony95 13 cze 2016, 21:05

Mnie tez.

Wkurza mnie:

przez fifikse 16 cze 2016, 09:56
wkurza mnie (mało powiedziane!) GŁUPOTA wszystkich tych przemądrzałych narcystycznych, egotycznych, egoistycznych, przeintelektualizowanych ludzików, mających się za ch** wie kogo, wszystkowiedzących, rozumiejących znających w rzeczywistości samych siebie nie znają, nie rozumieją, gówno o sobie, o innych, o wszystkim w ogóle - o świecie/życiu - wiedzą. NIE WIEDZĄ. nic.im.po.tym "intelekcie" - całej tej ich mondrości, bo do MĄDROŚCI to im daleko... i wqr*ia mnie to, że mnie to wq***a. zostawić to, omijać, odciąć (się).

Wkurza mnie:

przez Arhol 21 cze 2016, 13:17
Dziś z cyklu kocham swoją pracę,która przypomina czasem dziwną hybrydę dnia świstaka z festiwalem spierdolenia i kultem 40-50 produktów na_jebane_20000,jako gwóźdź programu głupia pizda strugająca osobę z cyklu " i wanna be brygadzistka but szefy chuje nie dadzo awansu i cały pleb je równy"
Fuck
This
Shit.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez Wołodi 24 cze 2016, 15:21
Wkurza mnie lato. Każde dłuższe przebywanie poza domem kończy się uje*aniem jak świnia. Trzeba marnować dużo więcej wody na prysznice i pranie cuchnących ubrań. Jednym z moich dalszych celów jest osiągnięcie takiej zaradności finansowej abym mógł (przy założeniu że pozostanę w Polsce) wybywać stąd na te cholerne trzy miesiące pracując za granicą lub po prostu utrzymywać się z zaskórniaków. Szkoda że w Azji jest tak gorąco bo chciałbym sobie tam przygruchać jakąś słodką drobną azjatkę :105:
zbanowany

Wkurza mnie:

przez zalezna 26 cze 2016, 17:01
EURO. Ciągle tylko w TV o sporcie na okrągło. Niedługo piłka wyskoczy mi z lodówki. Rzygać się chce. Wszystkie "demoty" również o sporcie i piłkarzach. Ja prdl. Jak w TV nie o TK to o meczach. I jeszcze każdy kanał na który przełączasz same reklamy. Gdybym mogła wywaliłabym z domu telewizor. Niestety nie jest mój.
zalezna

Wkurza mnie:

przez Mug 28 cze 2016, 13:33
Wkurza mnie moja nerwica. Tak po prostu po ludzku jestem nią zmęczony.
Mug

Wkurza mnie:

przez Michellea 28 cze 2016, 15:56
Moja zryta psychika mnie wkurza.

Wkurza mnie:

przez Kiya 28 cze 2016, 23:51
Rodzina.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez NN4V 29 cze 2016, 07:06
zalezna napisał(a):EURO. Ciągle tylko w TV o sporcie na okrągło. Niedługo piłka wyskoczy mi z lodówki. Rzygać się chce. Wszystkie "demoty" również o sporcie i piłkarzach. Ja prdl. Jak w TV nie o TK to o meczach. I jeszcze każdy kanał na który przełączasz same reklamy. Gdybym mogła wywaliłabym z domu telewizor. Niestety nie jest mój.

1. Przed meczem nalej do środka trochę wody.
2. Oddal się gdy durny kibic będzie włączał.
3. Jak włączy podejdź i powiedz: "o, zepsułeś".
:mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg