Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez elo 26 maja 2016, 21:13
Monster6 napisał(a):Wkurzają mnie skutki uboczne i niepożadne działania psychotropów.Bo przez to się nie leczę i jest ze mną żle.Na 1 pomagają a 20 innych rzeczy rozwalają.

to co ty niby zresz? halowpierdol?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 26 maja 2016, 21:13
AnissemSirch napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):To, że tak strasznie się boję i to, że wciąż odwlekam ciężką konfrontację :?

Prędzej, czy później i tak to Cię dopadnie z perspektywy czasu i to z podwójną mocą. Nie ma co przekładać na potem.

Masz rację, ale tak bardzo się boję... i ten brak wsparcia. Boje się , że zostanę całkiem sama.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 26 maja 2016, 21:24
siostrawiatru napisał(a):
AnissemSirch napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):To, że tak strasznie się boję i to, że wciąż odwlekam ciężką konfrontację :?

Prędzej, czy później i tak to Cię dopadnie z perspektywy czasu i to z podwójną mocą. Nie ma co przekładać na potem.

Masz rację, ale tak bardzo się boję... i ten brak wsparcia. Boje się , że zostanę całkiem sama.

A może staniesz się przez to bardziej niezależna.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Arhol 27 maja 2016, 16:57
Reklamy Auchan układane przez jakiegoś przyjeba,dostaje drgawek i kurwicy gdy słyszę "dobro dobro" i inne ścierwo w radiu po 10x dziennie.
Obok cancerowej reklamy z lisowską puszczaną z uporem fanatyka w grudniu,żadne inne gówno mnie tak nie triggerowało.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez nic się nie stało 30 maja 2016, 21:32
Seriale, które emituje tvp i głosiki ułożonych dzieci - nienaturalne.
nic się nie stało

Wkurza mnie:

przez Monster6 01 cze 2016, 17:27
Wkurzają mnie ludzie nie mający swojego zdania.Takie chorągiewy że jak inni klaszczą to i oni klaszczą jak inni pierdzą to i oni pierdzą.Jak większość się od kogoś odwraca to oni też.Wkurzają mnie dupolizy co w oczy przyjaciele a za plecami skurwiele.Wkurzają mnie ludzie którzy przejmują się tym co inni sobie pomyślą.Nawet jak mają jakieś zdanie to go nie wyrażą bo co sobie inni pomyślą? To jakieś niewolnictwo jest.Wkurzają mnie ludzie którzy idą jak te owieczki za tłumem.Wkurzają mnie ludzie którzy godzą się na coś i ulegają mimo że mają odmienne na to zdanie i mają na to wpływ.Wkurza mnie jeszcze stygmatyzacja chorób psychicznych,polskie zacofanie,moja choroba i skutki uboczne psychotropów.

Wkurza mnie:

przez sailorka 01 cze 2016, 18:34
sama siebie wkurzam
Cześć, jestem czubkiem

Wkurza mnie:

przez Michellea 04 cze 2016, 20:17
Wkurza mnie wszechobecny idiotyzm

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 20:26
Michellea napisał(a):Wkurza mnie wszechobecny idiotyzm

Ja już powoli zaczynam akceptować to, ze czasem genetyka mutuje genetycznych pojebów. No niestety natura nie jest idealna.

Wkurza mnie:

przez Piotrek1996 05 cze 2016, 20:04
AnissemSirch napisał(a):

Ja już powoli zaczynam akceptować to, ze czasem genetyka mutuje genetycznych pojebów. No niestety natura nie jest idealna.

Nawet niestety nie czasami, a często dość.
A odnośnie tematu to mnie wkurza alkohol, mój "ojciec" dzięki któremu między innymi założyłem tutaj konto, nieużywanie mózgu, gadanie na tematy o których nie ma się w ogóle pojęcia, tłumy duże obcych ludzi, przemoc bez powodu itp.

Wkurza mnie:

przez nic się nie stało 06 cze 2016, 13:41
Gdy nie można żyć z kimś bez okazywania sobie silnych emocji. Od miłości do nienawiści. Niektórzy tylko tak potrafią egzystować.
nic się nie stało

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 09 cze 2016, 21:57
Bankomat wyciął mi kartę, a to skurwiel nienażarty.

Wkurza mnie:

przez zielony95 13 cze 2016, 21:05

Mnie tez.

Wkurza mnie:

przez fifikse 16 cze 2016, 09:56
wkurza mnie (mało powiedziane!) GŁUPOTA wszystkich tych przemądrzałych narcystycznych, egotycznych, egoistycznych, przeintelektualizowanych ludzików, mających się za ch** wie kogo, wszystkowiedzących, rozumiejących znających w rzeczywistości samych siebie nie znają, nie rozumieją, gówno o sobie, o innych, o wszystkim w ogóle - o świecie/życiu - wiedzą. NIE WIEDZĄ. nic.im.po.tym "intelekcie" - całej tej ich mondrości, bo do MĄDROŚCI to im daleko... i wqr*ia mnie to, że mnie to wq***a. zostawić to, omijać, odciąć (się).

Sortuj wg