Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Wołodi 23 maja 2016, 17:05
Wkurza mnie bóg. Nie wiem jak się nazywa taka jednostka chorobowa ale ja chronicznie nienawidzę tego skurwiałego zjebanego pizdolca i szmaty kurwy w dupe jebanej co zwą go bogiem. Syna kurwy i legionisty równie mocno. Jak widzę ojca i syna patusów szarpiących się o resztkę wódki to dopowiadam sobie w myślach "stworzeni na podobieństwo pana" :D Dzisiaj musiałem 3 razy (słownie: trzy) brać prysznic bo tej dziwce wszetecznej coś odjebało i zrobił chyba ze 40 stopni na pomorzu. Oprócz tego i kompulsywnego trzepania jestem całkiem normalny ale w takich sytuacjach budzi się we mnie jebana bestia. Mam poglądy w zasadzie prawicowe (poza aborcją i eutanazją) ale kocham komuszków za to co robili z klechostwem <3 Wszystkie miejsca trzepania :D sobie do wielkiego cwelucha powinny zostać z urzędu zaorane!
zbanowany

Wkurza mnie:

przez Michellea 23 maja 2016, 19:12
Wkurza mnie, że mam od groma nadliczbowych neuronów lustrzanych :o

Wkurza mnie:

przez cdn. 25 maja 2016, 05:16
Wkurzają mnie ludzie, choć czasem daję im taką cudowną sposobność aby zrobić mi coś na "złość". Wystarczy na przykład wyjście z pieczary naprzeciw społeczeństwu. I właśnie, nie wiem wtenczas co mam robić, jak mam zareagować. Gdy na przykład ktoś widząc moje zatroskanie i przygnębienie zaczyna do mnie mówić jak do pięciolatka albo gdy ktoś doradza mi w oczywistych sprawach, ja wtedy powtarzam jak mantrę za nim, przecież o tym wiem, to ta osoba zaczyna , co? - ze mnie się śmiać, że już wszystko wiem i taka mądrala ze mnie, oczywiście to ja znowu wychodzę na durnia. Gdy ktoś , oczywiście w trosce o mnie, mówi mi co mam robić - zrób to, taomto, posprzątaj, pozamiataj. Wiele tych rzeczy jest mówionych niby w żartach, wśród nieraz przyjaznych rozmów - nie ma jakby konkretów, więc trudniej mi cokolwiek powiedzieć, tym bardziej, że wśród tych cudownie luźno rzuconych słów, powiedzianych nieraz żartem, ostre przeciwstawienie się wyglądałoby co najmniej karykaturalnie.
Czasami próbuję otwarcie z co niektórymi osobnikami porozmawiać o tym co mi przeszkadza w ich zachowaniu, jak kawa na ławę, zwykle po fakcie, bo po prostu nie potrafię inaczej, to jak tylko wyczują co się święci, to uciekają przede mną jak przed diabłem, zmieniają od razu temat, lub odkładają telefon.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Disaster123 26 maja 2016, 12:59
*Mówię, że sobię kupie pewną rzecz przez internet*
- " Przez internet? Nie możesz pójść do normalnego sklepu?"
*Idę do NORMALNEGO sklepu po rzecz, którą już widziałam w necie*
- "to nie mogłaś kupić przez internet?"

:roll:

Wkurza mnie:

przez Monster6 26 maja 2016, 13:05
Wkurzają mnie skutki uboczne i niepożadne działania psychotropów.Bo przez to się nie leczę i jest ze mną żle.Na 1 pomagają a 20 innych rzeczy rozwalają.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 26 maja 2016, 21:07
To, że tak strasznie się boję i to, że wciąż odwlekam ciężką konfrontację :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 26 maja 2016, 21:11
siostrawiatru napisał(a):To, że tak strasznie się boję i to, że wciąż odwlekam ciężką konfrontację :?

Prędzej, czy później i tak to Cię dopadnie z perspektywy czasu i to z podwójną mocą. Nie ma co przekładać na potem.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Wkurza mnie:

przez elo 26 maja 2016, 21:13
Monster6 napisał(a):Wkurzają mnie skutki uboczne i niepożadne działania psychotropów.Bo przez to się nie leczę i jest ze mną żle.Na 1 pomagają a 20 innych rzeczy rozwalają.

to co ty niby zresz? halowpierdol?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 26 maja 2016, 21:13
AnissemSirch napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):To, że tak strasznie się boję i to, że wciąż odwlekam ciężką konfrontację :?

Prędzej, czy później i tak to Cię dopadnie z perspektywy czasu i to z podwójną mocą. Nie ma co przekładać na potem.

Masz rację, ale tak bardzo się boję... i ten brak wsparcia. Boje się , że zostanę całkiem sama.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez AnissemSirch 26 maja 2016, 21:24
siostrawiatru napisał(a):
AnissemSirch napisał(a):

Masz rację, ale tak bardzo się boję... i ten brak wsparcia. Boje się , że zostanę całkiem sama.

A może staniesz się przez to bardziej niezależna.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Wkurza mnie:

przez Arhol 27 maja 2016, 16:57
Reklamy Auchan układane przez jakiegoś przyjeba,dostaje drgawek i kurwicy gdy słyszę "dobro dobro" i inne ścierwo w radiu po 10x dziennie.
Obok cancerowej reklamy z lisowską puszczaną z uporem fanatyka w grudniu,żadne inne gówno mnie tak nie triggerowało.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez nic się nie stało 30 maja 2016, 21:32
Seriale, które emituje tvp i głosiki ułożonych dzieci - nienaturalne.
nic się nie stało

Wkurza mnie:

przez Monster6 01 cze 2016, 17:27
Wkurzają mnie ludzie nie mający swojego zdania.Takie chorągiewy że jak inni klaszczą to i oni klaszczą jak inni pierdzą to i oni pierdzą.Jak większość się od kogoś odwraca to oni też.Wkurzają mnie dupolizy co w oczy przyjaciele a za plecami skurwiele.Wkurzają mnie ludzie którzy przejmują się tym co inni sobie pomyślą.Nawet jak mają jakieś zdanie to go nie wyrażą bo co sobie inni pomyślą? To jakieś niewolnictwo jest.Wkurzają mnie ludzie którzy idą jak te owieczki za tłumem.Wkurzają mnie ludzie którzy godzą się na coś i ulegają mimo że mają odmienne na to zdanie i mają na to wpływ.Wkurza mnie jeszcze stygmatyzacja chorób psychicznych,polskie zacofanie,moja choroba i skutki uboczne psychotropów.

Wkurza mnie:

przez sailorka 01 cze 2016, 18:34
sama siebie wkurzam
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg