Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez JERZY62 20 maja 2016, 22:06
Szkoda nerwów na złość :smile:
♪♪♪

Wkurza mnie:

przez Lord Kapucyn 20 maja 2016, 22:18
Michellea napisał(a):Ja też mam te durne filmiki. Serio, filmik co dwa posty to gruba przesada :?

Hm, ja mam Operę i najnowszą wersję AdBlocka Plus i te filmiki wyświetlają mi się tylko gdy jestem niezalogowany (na nowej skórce), a gdy jestem zalogowany (korzystam ze starej skórki) reklam nie ma wcale. Wniosek płynie z tego taki, że AdBlock nie ma tu nic do rzeczy, a na starej skórce te reklamy po prostu nie banglają ze względu na pewne ograniczenia techniczne. Pozostaje popróbować z innymi listami/filtrami do AdBlocka+ ewentualnie dołożyć NoScript albo w razie fiaska przełączyć się na starą skórkę w ustawieniach forum.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Wkurza mnie:

przez bedzielepiej 20 maja 2016, 22:35
a pod Twoim postem się wyświetlił 90 -letni dziad psychiatra z pytaniem jak sobie radzić ze stresem...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 21 maja 2016, 09:13
Że będę miał ojca menela.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Evia 21 maja 2016, 17:16
Eh, nawet nie wiem od czego zacząć :?
To pewnie nic nowego, że wkurza mnie ten cały świat, w którym się czuję jak niepasujący puzzel.
Serdecznie nim rzygam.
Dobija mnie oszołomstwo i ciemnogród (pewnie według owych oszołomów jest odwrotnie)
Kiedy owi osobnicy zdawali się być odlegli, to jeszcze dało się jakoś żyć ale jak się dowiedziałam, że dzielę dach z taką osobą, to moje rozgoryczenie sięgnęło dna.
Wkurwia mnie cały schemat, role społeczne, łańcuch pokarmowy... Ale chyba najbardziej to, ze zostałam bezwolnie rzucona w ten makabryczny wir.
No i jakby można było nie wspomnieć, że wkurza mnie, że moje poczucie beznadziei jest na tyle silne, że wróciłam na forum dla czubków, co jedynie potęguję jeszcze bardziej ową beznadziejność :?

Chyba powinnam zacząć coś jarać, żeby chociaż w namiastce umilić sobie życie :bezradny:

Wkurza mnie:

przez Lord Kapucyn 21 maja 2016, 18:43
wkurza mnie, że moje poczucie beznadziei jest na tyle silne, że wróciłam na forum dla czubków

Tak, my też pozdrawiamy. :twisted:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Wkurza mnie:

przez Malarz cieni 21 maja 2016, 20:46
mark123 napisał(a):Że będę miał ojca menela.
Nie przejmuj się, ja już od dawna mam. ;)
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Wkurza mnie:

przez mark123 21 maja 2016, 20:59
Malarz cieni napisał(a):
mark123 napisał(a):Że będę miał ojca menela.
Nie przejmuj się, ja już od dawna mam. ;)

Jestem zbyt infantylny emocjonalnie, by móc się tym nie przejmować.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez misty-eyed 21 maja 2016, 21:16
mark123, nie da się nie przejmować, ale trzeba jakoś z tym żyć...złapać dystans, który pozwoli Ci nie zatruć własnego życia.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Wkurza mnie:

przez mark123 21 maja 2016, 21:32
misty-eyed napisał(a):mark123, nie da się nie przejmować, ale trzeba jakoś z tym żyć...złapać dystans, który pozwoli Ci nie zatruć własnego życia.

Na razie nie wiem, jak złapać dystans, tym bardziej, że im jestem starszy, tym ten dystans robi się coraz jeszcze mniejszy.

Wkurza mnie:

przez stx 21 maja 2016, 21:51
wkurza mnie fakt, że przez traktowanie ludzi jak zwierzęta w mojej byłej pracy zmieniła się moja psychika, pojawiło się takie przyzwyczajenie stresu przy przełożonych i moim marzeniem było znaleźć dobrą pracę. znalazłem pracę świetną, ale straciłem ją przez ową zrytą psychikę, bo jakiś lęk przy szefie mi się pojawiał mimo że był to bardzo sympatyczny i luźny człowiek(zupełnie odwrotnie niż w poprzedniej pracy). no i niestety jak byli klienci a on ze mną siedział to ja się zachował jak typowa osoba z fobią, a jak go nie było to już było w sumie ok... byłoby świetnie bo po kilku dniach miałem zostać już całkowicie sam, ale niestety, brak mi słów
stx

Wkurza mnie:

przez misty-eyed 21 maja 2016, 22:09
mark123, trzeba popracować nad tym. Najlepiej ze specjalistą.
Miałem problem z dystansem do spraw z dzieciństwa, ale mi bardzo pomogła psychoterapia...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Wkurza mnie:

przez mark123 22 maja 2016, 09:16
misty-eyed napisał(a):mark123, trzeba popracować nad tym. Najlepiej ze specjalistą.
Miałem problem z dystansem do spraw z dzieciństwa, ale mi bardzo pomogła psychoterapia...

W aspekcie braku dystansu do rodziców, specjaliści pracują tylko z tymi, którzy mieli traumy (u tych, co nie mieli traum, praca byłaby trudniejsza, bo nie są znane przyczyny i specjalistom się chyba po prostu nie chce myśleć). Terapeutka, do której chodziłem mi powiedziała, że nie można nic zrobić z moimi emocjami wobec ojca, bo nie mam traum (czyli według specjalistki jestem do końca życia skazany na paniczny lęk przed ojcem i na nienawiść i złość do niego).
I po tym, co mi specjalistka powiedziała, jeszcze bardziej zazdroszczę tym, co mieli trudne dzieciństwo.

Wkurza mnie:

przez Trupia Główka 23 maja 2016, 15:36
Mój brak podejścia do życia i ciągły niepokój.

Sortuj wg