Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Hans 29 lut 2016, 20:58
ego, masz branie. Tutaj teraz, wcześniej moje deklaracje, temat jetodika kiedyś tam o ile dobrze pamiętam. Mnie to by kusiło, żeby sektę założyć i tych ludzi jakoś zagospodarować. Od czasu, kiedy zobaczyłem "Czas Apokalipsy", to chciałem być Walterem Kurtzem.

Wkurza mnie to, że będę jeszcze żył ze 40 lat, a czuję, jak z każdym dniem mam coraz mniej włosów, moje dziąsła cofają się bardziej, moja skóra staje się mniej elastyczna, na brwi zaczął wyrastać mi jeden długi i gruby włos. AAAAAAAA!!!!!!!!
Feed your head
Feed your head

Wkurza mnie:

przez Steviear 01 mar 2016, 01:23
to ze nie moge spac w nocy. ciagle mam ambicje ktorych w dzien nie zrealizuje. chcialabym to, tamto itp. nie moge po prostu spac. odzwyczailam sie od normalnej pory snu i nie moge normalnie. strasznie mnie roznosi energia i mam milion pomyslow. jaka radosc sprawia mi pozyteczne spedzanie czasu na pracy - ale tylko w nocy bo w dzien sie mecze strasznie. czuje ze marnuje te poklady energii. ze powinnam z tego korzystac. szkoda ze teraz jest tak dobrze. dlaczego teraz.....wkurza mnie ze nie moge tego zmienic za nic po prostu.

Wkurza mnie:

przez Druid 01 mar 2016, 12:39
AnissemSirch napisał(a):
Druid napisał(a):Czy ja coś komuś obiecywałam? [ups, chyba coś kiedyś Jolantce]

Ostry lesbijski sex i dozgonną wierność.
Wolałabym białe homomałżeństwo z astralną siostrą

Wkurza mnie, jak ktoś się na mnie wkurza o coś, co sam robi
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Druid 01 mar 2016, 14:02
wkurzają mnie różni kumaci użytkownicy forum, którzy nie wypowiadają się wzajemnie w swoich wątkach, tylko czekają, aż inni zajrzą do ich "piaskownicy"

dzieci, kurrrrrrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Druid

Wkurza mnie:

przez Druid 01 mar 2016, 19:52
:roll: no dobra, abrakadabra mnie wkurzył /fantazjowałam, że topię w przeręblu/
Druid

Wkurza mnie:

przez mark123 02 mar 2016, 19:33
Że w tym tygodniu nie mogłem pójść na sesję do terapeuty.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 04 mar 2016, 13:29
Wkurza mnie, że dziś mija termin mojej rezerwacji na książkę, którą zarezerwowałam w bibliotece już z 2-3 miesiące temu (bo byłam któraś tam w kolejce). Termin mija, a teraz, gdy nadeszła moja kolej, ktoś, kto miał ją przede mną, nadal nie oddał - termin miał do wczoraj. :evil: Jednak najbardziej wkurzające i niezrozumiałe jest to, że gdyby oddał na czas, książkę musiałabym odebrać najpóźniej do następnego dnia. A co teraz? Po północy skończy mi się rezerwacja, usuną mnie, a jak ten ktoś odda, to dostanie osoba następna po mnie, a ja będę musiała od początku rezerwować? Albo w innej filii i znowu czekać 2378924942794 dni, bo książka jest rozchwytywana? :evil:

Wkurza mnie:

przez take 05 mar 2016, 14:39
Moją naturę denerwuje zachowanie mojej mamy. Niedawno miałem ochotę czy pokusę(?), dosadnie mówiąc, "sprać" ją po twarzy za to, co mówi czy jak się zachowuje. Tata ogólnie lepiej od mamy się według mojej natury nie zachowuje.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 02:23
Nic mnie nie wkurza, oprócz wkurzania się czasem (coraz rzadziej) na los i okazjonalnie na ludzkie przypadki debilizmów czy scoorwysyństwa. A tak to przyjmuje to wszystko z obojętnością jako pochodna oglądania discovery i animal planet:)

Wkurza mnie:

przez dar 07 mar 2016, 03:42
mnie wkurza i nawet nie wiem czy tak naprawdę wkurza ale drażni. Myślami już rozwalam moje złe samopoczucie... chwilami czuje się już jedną nogą że rozwiązałem problemy ale ta durna blokada stopuje mnie w dalszym działaniu. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez Reynevan 08 mar 2016, 16:35
take napisał(a):Moją naturę denerwuje zachowanie mojej mamy. Niedawno miałem ochotę czy pokusę(?), dosadnie mówiąc, "sprać" ją po twarzy za to, co mówi czy jak się zachowuje.

A gdyby to była Najświętsza Panienka Niepokalana Dziewica Maryja? Nie wstyd byłoby obywatelowi prać Matuchnę po ryju?
Reynevan

Wkurza mnie:

przez mark123 08 mar 2016, 22:36
take napisał(a):Moją naturę denerwuje zachowanie mojej mamy. Niedawno miałem ochotę czy pokusę(?), dosadnie mówiąc, "sprać" ją po twarzy za to, co mówi czy jak się zachowuje. Tata ogólnie lepiej od mamy się według mojej natury nie zachowuje.

Ja często mam ochotę "sprać" wszystkich ludzi na Ziemi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Powietrzny Kowal 09 mar 2016, 04:38
Fkuża mnie sadystyczny Mark! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Wkurza mnie:

przez take 09 mar 2016, 08:29
Mnie może denerwować to, gdy moja siostra narzeka na mnie, że nie zamykam drzwi, czy że często chodzę (np. z mojego pokoju do łazienki).
F21, F42.2, F84.5

Sortuj wg