Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez mark123 02 mar 2016, 19:33
Że w tym tygodniu nie mogłem pójść na sesję do terapeuty.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 04 mar 2016, 13:29
Wkurza mnie, że dziś mija termin mojej rezerwacji na książkę, którą zarezerwowałam w bibliotece już z 2-3 miesiące temu (bo byłam któraś tam w kolejce). Termin mija, a teraz, gdy nadeszła moja kolej, ktoś, kto miał ją przede mną, nadal nie oddał - termin miał do wczoraj. :evil: Jednak najbardziej wkurzające i niezrozumiałe jest to, że gdyby oddał na czas, książkę musiałabym odebrać najpóźniej do następnego dnia. A co teraz? Po północy skończy mi się rezerwacja, usuną mnie, a jak ten ktoś odda, to dostanie osoba następna po mnie, a ja będę musiała od początku rezerwować? Albo w innej filii i znowu czekać 2378924942794 dni, bo książka jest rozchwytywana? :evil:

Wkurza mnie:

przez take 05 mar 2016, 14:39
Moją naturę denerwuje zachowanie mojej mamy. Niedawno miałem ochotę czy pokusę(?), dosadnie mówiąc, "sprać" ją po twarzy za to, co mówi czy jak się zachowuje. Tata ogólnie lepiej od mamy się według mojej natury nie zachowuje.
F21, F42.2, F84.5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 02:23
Nic mnie nie wkurza, oprócz wkurzania się czasem (coraz rzadziej) na los i okazjonalnie na ludzkie przypadki debilizmów czy scoorwysyństwa. A tak to przyjmuje to wszystko z obojętnością jako pochodna oglądania discovery i animal planet:)

Wkurza mnie:

przez dar 07 mar 2016, 03:42
mnie wkurza i nawet nie wiem czy tak naprawdę wkurza ale drażni. Myślami już rozwalam moje złe samopoczucie... chwilami czuje się już jedną nogą że rozwiązałem problemy ale ta durna blokada stopuje mnie w dalszym działaniu. :roll:
dar

Wkurza mnie:

przez Reynevan 08 mar 2016, 16:35
take napisał(a):Moją naturę denerwuje zachowanie mojej mamy. Niedawno miałem ochotę czy pokusę(?), dosadnie mówiąc, "sprać" ją po twarzy za to, co mówi czy jak się zachowuje.

A gdyby to była Najświętsza Panienka Niepokalana Dziewica Maryja? Nie wstyd byłoby obywatelowi prać Matuchnę po ryju?
Reynevan

Wkurza mnie:

przez mark123 08 mar 2016, 22:36
take napisał(a):Moją naturę denerwuje zachowanie mojej mamy. Niedawno miałem ochotę czy pokusę(?), dosadnie mówiąc, "sprać" ją po twarzy za to, co mówi czy jak się zachowuje. Tata ogólnie lepiej od mamy się według mojej natury nie zachowuje.

Ja często mam ochotę "sprać" wszystkich ludzi na Ziemi.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Wkurza mnie:

przez Powietrzny Kowal 09 mar 2016, 04:38
Fkuża mnie sadystyczny Mark! Obrazek
Coś o ludziach, dzieciach i kobietach... bez spięć... - https://www.youtube.com/watch?v=zyyTJ1TUW2M

Wkurza mnie:

przez take 09 mar 2016, 08:29
Mnie może denerwować to, gdy moja siostra narzeka na mnie, że nie zamykam drzwi, czy że często chodzę (np. z mojego pokoju do łazienki).
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez NN4V 09 mar 2016, 10:34
mark123 napisał(a):...Ja często mam ochotę "sprać" wszystkich ludzi na Ziemi.

Obrazek
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Wkurza mnie:

przez mark123 09 mar 2016, 10:42
take napisał(a):Mnie może denerwować to, gdy moja siostra narzeka na mnie, że nie zamykam drzwi, czy że często chodzę (np. z mojego pokoju do łazienki).

Moją emocjonalność wkurza, gdy ktoś ma jakiekolwiek uwagi do mnie, emocjonalny dystans do siebie mam na poziomie "bezwzględnego zera". Kiedyś moja emocjonalność nie miała takiego problemu z przyjmowaniem uwag. Moja emocjonalność jest teraz bardziej infantylna niż np. 10 lat temu.

Wkurza mnie:

przez Bluepb 09 mar 2016, 12:09
A gdyby to była Najświętsza Panienka Niepokalana Dziewica Maryja? Nie wstyd byłoby obywatelowi prać Matuchnę po ryju?

Mistrz. :yeah: :lol:

Co mnie wkurwia chyba szybciej można by napisać co mnie nie denerwuje. :bezradny:
Albo pisać tylko te ważniejsze...
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Wkurza mnie:

przez take 09 mar 2016, 12:14
Mi się nie podoba moja potrzeba posiadania żony. Chciałbym być od niej wolny i jej nie czuć.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez pajacyk1 11 mar 2016, 21:47
Wkurza mnie!
Moja skłonność do popadania w zaburzenia, obsesje, depresję,
nadmierna emocjonalność, wręcz kobieca; wstydzę się tego.
Równowaga to dla mnie pojęcie abstrakcyjnie i to mnie totalnie wkurza;
Wkurza mnie, że życie nie ma przycisku 'escape' albo 'pauza'
Z czasem, zamiast dorastać staję się coraz bardziej pojebany, jeżeli chodzi o charakter i relacje z ludźmi,
wkurza mnie, że jedynym plusem mojego życia jest chwila, kiedy kładę się spać.

Sortuj wg