Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Kontrast 26 lis 2015, 23:15
hujowi ludzie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 26 lis 2015, 23:20
ekspert_abcZdrowie, Pomaga Ci na to jakaś maść albo tabletki? Cokolwiek? Mnie boli w dolnym odcinku pleców najbardziej, ale ogólnie całe plecy bolą. :roll: :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez zalezna 26 lis 2015, 23:32
abstrakcyjna napisał(a):ekspert_abcZdrowie, Pomaga Ci na to jakaś maść albo tabletki? Cokolwiek? Mnie boli w dolnym odcinku pleców najbardziej, ale ogólnie całe plecy bolą. :roll: :?

ja chętnie zamienię moje dolegliwości na ból pleców.
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez samnieswój 26 lis 2015, 23:34
A znasz przyczynę bólu pleców?

Wkurza mnie:

przez Christina 27 lis 2015, 01:15
ekspert_abcZdrowie

Ruch to zdrowie!!
Może za dużo przy komputerze siedzisz?

Ruch to podstawa.

Wkurza mnie:

przez Steviear 27 lis 2015, 02:13
take napisał(a):Mi nie podoba się to, że mama kładzie rzeczy takie jak książki w tej części mojego łóżka, na której kładę nogi, gdy leżę na łóżku. Boję się, że przez to te książki zostaną zakażone. Boję się także zakażenia miejsc, na których te książki będą leżeć. Na dodatek bywa wulgarna, agresywna i narzeka na nieporządek w pokoju, a sama kładzie przedmioty użytku tam, gdzie kładzie się nogi, które mają kontakt z podłogą w domu, po której czasem np. kot ze dworu połazi.

Tak poza tematem z ciekawości spytam. Czy korzystasz z biblioteki czy każde książki kupujesz? Wszystkie są dotykane nawet te w księgarni...
Kiedyś mialam tego typu fobie, na szczęście mam teraz tylko w niewielkim stopniu- pozostałości. Wszystko to bylo strasznie irracjonalne. Masz tego świadomość?mamy nie powinieneś winić. Równie dobrze mogłaby to wszystko wywalić a sprząta po Tobie.

Wkurza mnie:

przez Zosia_89 27 lis 2015, 10:30
fakt, że nasze forum zawirusowało mi cały komputer :evil:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Wkurza mnie:

przez zalezna 27 lis 2015, 15:16
wkurza mnie to, że jakie buty nie kupie wszystkie mnie albo cisna albo obcieraja w efekcie nie chodze w 90% butow jakie posiadam :evil: :evil:
zalezna

Wkurza mnie:

przez mark123 27 lis 2015, 15:20
Że odwaga, by "kombinować" to jedyny sposób na szansę szybkiego załatwienia niektórych spraw.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Kontrast 27 lis 2015, 15:21
zalezna, to jak standardowo kobieta:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Wkurza mnie:

przez zalezna 27 lis 2015, 15:45
Kontrast napisał(a):zalezna, to jak standardowo kobieta:)

ale najlepsze jest w tym wszystkim to, że ja nie chodzę w ogóle w butach na obcasach/szpilkach i tym podobne.
Mnie potrafią obetrzeć nawet zwykłe botki czy adidasy! (oczywiście jak przymierzam w sklepie to są idealne)
zalezna

Wkurza mnie:

przez khaleesi 27 lis 2015, 18:42
nic mnie nie wkurza. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez schizonerw 27 lis 2015, 19:12
Wkurwia mnie cały świat, a szczególnie wyrośnięte, mówiące karaluchy (czyli ludzie).

Wkurza mnie:

przez ekspert_abcZdrowie 27 lis 2015, 20:12
Christina, owszem, sporo czasu spędzam przed komputerem, bo około 4 godzin dziennie, ale myślę, że inni znacznie dłużej przesiadują przed monitorem, więc nie jestem w czołówce pod tym względem. Poza tym codziennie funduję sobie godzinny bieg albo przynajmniej marsz, więc z ruchem u mnie też nie najgorzej. Pracując w szkole, też na brak ruchu nie mogę narzekać. Nie siedzę wyłącznie przy biurku ;) Ostatnio po prostu szarpnęłam niezręcznie ciężką rzecz, chcąc ją przenieść, no i chyba to jest powód mojego bólu. Dzisiaj jest ciut lepiej na szczęście.
Psycholog

Sortuj wg