Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kotek em 25 lis 2015, 19:31
Wkurzyła mnie dzisiaj baba na rowerze. A, i standardowo kierowcy, którzy tarasują mi drogę :evil:.
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Zosia_89 25 lis 2015, 19:42
ekspert_abcZdrowie, kurczę, widzę chyba pierwszą "osobistą" wypowiedź :105: ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Wkurza mnie:

przez black swan 25 lis 2015, 21:30
Wkurza mnie ziom, który robi z igły widły i zadaje mi pytania, jakby zwariował na tym punkcie. Faceci i ich ego. Im mocniej nadmuchane, tym głośniejszy huk, jak pęka.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez austerija 25 lis 2015, 21:42
Ból fizyczny.

Wkurza mnie:

przez khaleesi 25 lis 2015, 21:59
a mnie wkurza baba z pracy która ma mi za złe, że ja nie jestem samotną matką a ona tak i ona musi harować a ja nie mam żadnych dzieci i po robocie mogę sobie leżeć do góry brzuchem. Kużwa to chyba moje prawo by żyć po swojemu. :idea: :!:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez take 25 lis 2015, 22:14
Mnie denerwuje zachowanie mojej mamy, która niedawno dała mi wulgarną burę za brak porządku w pokoju. I nawet nieco przemocy fizycznej zastosowała. Niech się takimi głupotami nie przejmuje i dzieci nie maltretuje. Wobec siostry też dziś się bardzo źle zachowała.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 25 lis 2015, 22:23
khaleesi napisał(a):a mnie wkurza baba z pracy która ma mi za złe, że ja nie jestem samotną matką a ona tak i ona musi harować a ja nie mam żadnych dzieci i po robocie mogę sobie leżeć do góry brzuchem. Kużwa to chyba moje prawo by żyć po swojemu. :idea: :!:

A ja słyszałem w poprzedniej pracy coś odwrotnego, że zazdroszczą mi że jestem sam i nie mam nikogo na głowie i że jakby oni byli w takiej sytuacji jak ja to by dawno rzucili tą prace i/albo wyjechali na zachód.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez khaleesi 25 lis 2015, 22:32
carlosbueno, no ja słyszę, że nie mam obowiązków i że mam tak zajebiście, że mi swoją robotę chętnie chcą dołożyć byle same wcześniej wyjść. Tupet i bezczelność.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 25 lis 2015, 22:36
khaleesi napisał(a):carlosbueno, no ja słyszę, że nie mam obowiązków i że mam tak zajebiście, że mi swoją robotę chętnie chcą dołożyć byle same wcześniej wyjść. Tupet i bezczelność.
Ale oni w ogóle nie zauważają minusów bycia samotnym( chodzi o mój przypadek bo Twego nie znam) typu zero motywacji do życia, samotność, nuda itd, itd jakby tak wspaniale byłobyc samotnym to czemu ludzie się łącza w pary i mają dzieci.

Wkurza mnie:

przez khaleesi 25 lis 2015, 22:40
carlosbueno, to są kobity takie co tylko mężów i dzieci i tylko o tym nawijają i ja muszę tego słuchać niestety ale w zasadzie połowy tego co paplają nie słyszę. :D Mnie mierzi żywot jakie one prowadzą ale im przecież tego nie powiem. :lol:
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 25 lis 2015, 22:42
khaleesi napisał(a):carlosbueno, to są kobity takie co tylko mężów i dzieci i tylko o tym nawijają i ja muszę tego słuchać niestety ale w zasadzie połowy tego co paplają nie słyszę. :D Mnie mierzi żywot jakie one prowadzą ale im przecież tego nie powiem. :lol:
Jakbys miała męża i dzieci to może też bys o tym paaplała :mrgreen: to główny temat rozmowy większości zwykłych ludzi nie będą przecież mówić o swoich problemach psychicznych i bólu egzystencjalnym.

Wkurza mnie:

przez Candy14 25 lis 2015, 22:43
Nic mnie nie wkurza ...dobrze jest :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez take 25 lis 2015, 22:43
Mnie denerwuje to, że przebywanie w stanie wolnym może dla mnie czasem być męczące. Chciałbym, aby bezżenność i abstynencja mnie nie "bolały".
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez Christina 25 lis 2015, 22:50
khaleesi i take - u mnie bardzo podobnie.

Sortuj wg