Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Masturbow 16 lis 2015, 22:12
no wiadomo, poczucie humoru to mechanizm obronny u wielu osób. wtedy, jak mi się wydawało, że jestem opętana? jak się odpowiednio nakręcę, to za trzy minuty zacznę w to święcie wierzyć, tak to już ze mną bywa, jestem pierwszoligową paranoiczką. boję się też czarnych kotów przebiegających drogę, że potwór ugryzie mnie w stopę jak ją wystawię spod kołdry i zarażenia hiv dotykając rurki w autobusie. co nie znaczy, że gdzieś z tyłu głowy nie zdaję sobie sprawy, że jest to niedorzeczne, taką mam osobowość już, że się boję czego tylko się da :) nie mam zamiaru się z Ciebie nalewać w kwestiach wiary, to Twoja rzecz i jeśli Ci pomaga i znajdujesz w tym swój sens, to dobrze dla Ciebie tak naprawdę :)
Masturbow

Wkurza mnie:

przez jetodik 16 lis 2015, 22:23
Masturbow, no o tamtą sytuacją właśnie mi chodziło :p
okej już rozumiem, spoczko, a swoją drogą to jak chcesz możesz się nalewać, ja tam nie jestem na tym punkcie wrażliwy, zresztą i tak pół forum już się ze mnie nalewa:D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Wkurza mnie:

przez koszykova 17 lis 2015, 04:10
moja pustka w głowie!
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez tahela 17 lis 2015, 04:40
ze trzeba przezyc ten grudzień i połowe listopada ,az zacznie sie robic później ciemno i zyc prztyjemni9ej będzie, teraz takie krótkie te dnie sa niestety :bezradny:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Wkurza mnie:

przez zalezna 17 lis 2015, 17:12
wkurza mnie Francja i jej wszechobecne problemy, które sama sobie stworzyła, a teraz płacze i robi z siebie ofiarę.
zalezna

Wkurza mnie:

przez WinterTea 17 lis 2015, 17:50
To, że mnie ludzie obgadują za plecami i moje żałosne zachowanie.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez Steviear 18 lis 2015, 12:09
Zachowanie ludzi z którymi muszę przebywać. Po co tu są skoro tylko przeszkadzają innym? Wkurwia mnie to że się głośno zachowuja, mam ochotę powiedzieć żeby się wreszcie przymkneli bo naprawdę rzygam już tym gromkim śmiechem i parszywym zachowaniem.

Wkurza mnie:

przez khaleesi 18 lis 2015, 17:06
zalezna napisał(a):wkurza mnie Francja i jej wszechobecne problemy, które sama sobie stworzyła, a teraz płacze i robi z siebie ofiarę.
:great:

wkurza mnie, że na ulicach są doły i w czasie deszczu są ogromne kałuże i trzeba uważać by żadne auto nie ochlapało gdy ide chodnikiem :evil:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez zalezna 18 lis 2015, 19:49
khaleesi napisał(a):wkurza mnie, że na ulicach są doły i w czasie deszczu są ogromne kałuże i trzeba uważać by żadne auto nie ochlapało gdy ide chodnikiem :evil:

własnie dziś zostałam ochlapana. od pasa w dół. :evil:
zalezna

Wkurza mnie:

przez SrebrnaSowa 18 lis 2015, 20:43
Wkurza mnie ,rozpalona chęć poznania "wszystkiego",przytłaczająco wytykająca palcem żałośnie słabe samopoznanie..... :?
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Wkurza mnie:

przez afi 18 lis 2015, 21:12
pomocyyyy
afi

Wkurza mnie:

przez austerija 18 lis 2015, 23:46
Osoba która od lat życia mi nie ułatwia, eufemistycznie rzecz ujmując. Po co mam się /cenzura/ starać? Dla takiego wyjebania jak to które teraz czuję?

Wkurza mnie:

przez ClementineKruczynski 19 lis 2015, 00:36
Wkurza mnie pewna laska K. bo żyje, a ja wegetuję. Wkurzają mnie wszyscy ludzie, którzy żyją. Wkurza mnie to jaka jestem. A bardziej dołuje. Wkurza mnie to, że mój facet nie podejmuje żadnych konkretnych działań w pewnych celach przyszłościowo-życiowych i że jest chyba większym leserem niż ja i że też powinien się raczej leczyć, albo mu nie zależy. Wkurza mnie to, że nie potrafię zainteresować sobą ciekawych ludzi bo sama jestem bylejaka. Wkurza mnie moja bylejakość. Wkurzają mnie moje pretensje do całego świata i to, że rodzina mnie nienawidzi i sami nienawidzą siebie nawzajem. Wkurza mnie to, że mojej Mamie życie nie wyszło i jest jak jest.

Wkurza mnie:

przez mark123 19 lis 2015, 09:34
Że pewna osoba daje mi do zrozumienia, że nie powinienem przejmować się tym, że grozi mi utrata możliwości odżywiania doustnego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg