Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez khaleesi 16 paź 2015, 18:45
pracodawczyni pierdolnięta baba jakim prawem ona mi czyni wyrzuty, że ja męza i dzieci nie mam i sobie mogę zostawać dzień na dzień dłużej niż reszta i odwalać za nich robote i oczywiście nie mogę nic powiedzieć bo grozi zwolnieniem :roll: Jestem tam najmłodsza pewnie dlatego sobie stare prukwy pozwalają :evil:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 16 paź 2015, 18:55
khaleesi napisał(a):pracodawczyni pierdolnięta baba jakim prawem ona mi czyni wyrzuty, że ja męza i dzieci nie mam i sobie mogę zostawać dzień na dzień dłużej niż reszta i odwalać za nich robote i oczywiście nie mogę nic powiedzieć bo grozi zwolnieniem :roll: Jestem tam najmłodsza pewnie dlatego sobie stare prukwy pozwalają :evil:
bo wolne i bezdzietne kobiety to wymarzony okaz dla pracodawców w przeciwieństwie do takowych facetów którzy są zwykle mniej odpowiedzialni. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez khaleesi 16 paź 2015, 18:59
carlosbueno, ale co mnie to ch*j obchodzi, ze one mają dzieci i dały sobie je robić mnie się należą takie same prawa a tu wychodzi na to, ze one z racji że są matkami i dojeżdżają z jakieś wsi zabitej dechami nie dość, ze mogą sobie pózniej przyjechać ode mnie to sobie jeszcze mogą wcześniej wyjśc a dostajemy tą samą kasę. Kur*a już ja ich urządze :evil:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 16 paź 2015, 19:01
khaleesi, Po co piszesz mniejszą czcionką nagle? :P
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 16 paź 2015, 19:05
khaleesi napisał(a):carlosbueno, ale co mnie to ch*j obchodzi, ze one mają dzieci i dały sobie je robić mnie się należą takie same prawa a tu wychodzi na to, ze one z racji że są matkami i dojeżdżają z jakieś wsi zabitej dechami nie dość, ze mogą sobie pózniej przyjechać ode mnie to sobie jeszcze mogą wcześniej wyjśc a dostajemy tą samą kasę. Kur*a już ja ich urządze :evil:
w naszej sytuacji demograficznej matki trzeba wspierać no ale nie kosztem innych i tak że pracując więcej od nich dostaje się taką samą kasę.

Wkurza mnie:

przez Evia 16 paź 2015, 19:08
khaleesi napisał(a):pracodawczyni pierdolnięta baba jakim prawem ona mi czyni wyrzuty, że ja męza i dzieci nie mam i sobie mogę zostawać dzień na dzień dłużej niż reszta i odwalać za nich robote i oczywiście nie mogę nic powiedzieć bo grozi zwolnieniem :roll: Jestem tam najmłodsza pewnie dlatego sobie stare prukwy pozwalają :evil:

No to faktycznie wkurzające.
Również jestem u siebie w pracy najmłodsza. Kiedyś przed świętami była afera bo wzięłam wolne. No bo jak to? Nie mam rodziny, nie muszę przygotowywać świąt itd. Przecież ja nie potrzebuję tak wolnego jak inni. Powiedziałam stanowczo, że mam swoje życie i nic im do tego. Na szczęście w moim przypadku wstawiła się za mną szefowa :smile: Powiedziała, że byłam pierwsza w "rezerwacji" i to reszta ma problem :P
Teraz mam już spokój i nikt mi się w nic nie wcina.

carlosbueno napisał(a):bo wolne i bezdzietne kobiety to wymarzony okaz dla pracodawców

Nie koniecznie. Wolne i bezdzietne kobiety są problemem bo w każdej chwili mogą zajść w ciążę i będą chciały iść na macierzyńskie.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 16 paź 2015, 19:11
Evia napisał(a):

No to faktycznie wkurzające.
Również jestem u siebie w pracy najmłodsza. Kiedyś przed świętami była afera bo wzięłam wolne. No bo jak to? Nie mam rodziny, nie muszę przygotowywać świąt itd. Przecież ja nie potrzebuję tak wolnego jak inni. Powiedziałam stanowczo, że mam swoje życie i nic im do tego. Na szczęście w moim przypadku wstawiła się za mną szefowa :smile: Powiedziała, że byłam pierwsza w "rezerwacji" i to reszta ma problem :P
Teraz mam już spokój i nikt mi się w nic nie wcina.

carlosbueno napisał(a):bo wolne i bezdzietne kobiety to wymarzony okaz dla pracodawców

Nie koniecznie. Wolne i bezdzietne kobiety są problemem bo w każdej chwili mogą zajść w ciążę i będą chciały iść na macierzyńskie.

w takim razie lesbijki najlepsze albo panie po 50-ce z odchowanymi pociechami ale tych podobno nikt nie chce zatrudniać.

Wkurza mnie:

przez Evia 16 paź 2015, 19:13
carlosbueno napisał(a):panie po 50-ce z odchowanymi pociechami ale tych podobno nikt nie chce zatrudniać.

Chcą zatrudniać, bo często mają już doświadczenie, nie są tak rozwydrzone i nie trzeba płacić zusu

Wkurza mnie:

przez khaleesi 16 paź 2015, 19:14
Evia, a tu szefowa ma dzieciory i broni bab kuzwa ja im te dzieci zrobiłam? niech mają wąty do mężów a nie do mnie :evil: abstrakcyjna, bo tak
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez zalezna 16 paź 2015, 23:49
e dopiero teraz do mnie dotarło jakie rzeczy powinnam zrobić w przeszłości w konkretnym czasie. to już minęło, już tego nie cofnę, by to zmienić.
fuck, to jest najgorsze. jakoś nie umiem się z tym pogodzić. jestem dosłownie na siebie wściekła, bo nie dostanę kolejnej szansy. przepadło :cry:
zalezna

Wkurza mnie:

przez galopująca na oślep 18 paź 2015, 22:18
Zapieprzanie w pracy za siebie i dodatkowo za osoby, które mają na wszystko wyj...ne i nie robią prawie nic.
galopująca na oślep

Wkurza mnie:

przez *_* 18 paź 2015, 22:25
Nie podoba mi się to że psycholog polubiła na swym profilu kogoś na kogo ja napewno nie zagłosuję.
*_*
obserwowany

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 18 paź 2015, 22:54
Cholerny ból głowy.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez ChrisMessina 18 paź 2015, 22:59
abstrakcyjna napisał(a):Cholerny ból głowy.

Utnij ją i po problemie.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Sortuj wg