Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez zalezna 07 wrz 2015, 20:26
do szału mnie doprowadza mój internet, nic sobie nie moge obejrzec bo non stop mi sie wszystko zacina . ja pier.. :/
zalezna

Wkurza mnie:

przez chojrakowa 08 wrz 2015, 09:13
Mój szef. Znów ma dzień szukania chooja do dupy. A ja mam się rozdwoić najlepiej.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

Wkurza mnie:

przez julusia 08 wrz 2015, 11:47
bezduszność i znieczulica wielu osób...i chyba bardziej załamuje niż wkurza
Wenlafaksyna 225 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
Rysperydon 1 mg
doraźnie: Chlorprothixen, Alprazolam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez filip133 08 wrz 2015, 11:52
julusia napisał(a):bezduszność i znieczulica wielu osób...i chyba bardziej załamuje niż wkurza

O tak, mnie też... Tyle razy mam wrażenie że ja jestem dużo bardziej czuły i empatyczny i martwię się o innych, niż te szare tłumy innych osób..

Wkurza mnie:

przez sailorka 08 wrz 2015, 12:16
bezduszność wobec uchodźców wkurza najbardziej
Cześć, jestem czubkiem

Wkurza mnie:

przez amaymon 08 wrz 2015, 13:43
1. Promotor. :evil:
2. Niewiedza innych ludzi, co do zagrożeń związanych z przyjmowaniem uchodźców.
amaymon

Wkurza mnie:

przez filip133 08 wrz 2015, 20:13
Dzisiejszego popołudnia nie dają mi spokoju pojawiające się co jakiś czas jakieś myśli o byłej... :evil:

Wkurza mnie:

przez zalezna 09 wrz 2015, 16:03
Wkurzają mnie faceci. Nie rozumieją, że nie odbieranie telefonów oznacza "nie chcę się z Tobą widywać" i nękają Cię nimi dzień w dzień po kilka razy aż Cię trafi ciężki szlag. Myślą, że jak się już spotykasz z nimi ( z uprzejmości raz na jakiś czas) to znaczy, że jesteś w nich zakochana. A jak wychodzi na jaw, że nie ,mają pretensje i mówią "to po co się ze mną spotykałaś". LOL.
zalezna

Wkurza mnie:

przez Celice 09 wrz 2015, 16:51
zalezna, ale mają rację. Z uprzejmości to można komuś drzwi otworzyć, ale nie spotkać się. Bo to wygląda jakbyś z łaski to robiła, a oni biorą to za dobrą monetę. W dodatku trafiasz na natrętów.
Celice

Wkurza mnie:

przez zalezna 09 wrz 2015, 17:09
Celice napisał(a):zalezna, ale mają rację. Z uprzejmości to można komuś drzwi otworzyć, ale nie spotkać się. Bo to wygląda jakbyś z łaski to robiła, a oni biorą to za dobrą monetę. W dodatku trafiasz na natrętów.

Chodzi o to, że ja się z nimi spotykam traktując ich jako kolegów, a oni ZAWSZE traktują to jak randkę uważają, że robię to , bo mi się podobają/zakochana jestem itp. .Sami sobie coś wmawiają, a później mają do innych pretensje o to co sami sobie pomyśleli. Gdzie tu logika. Pamiętam jeszcze jak chodziłam do szkoły to przelotem widywałam się z jednym kolegą, czasem rozmawialiśmy. W końcu kiedyś tam mnie gdzieś zaprosił i na tym pierwszym (!) spotkaniu stwierdził coś w stylu: wiedziałem, że zawsze Ci się podobałem, że te uśmiechy na stołówce coś oznaczały, że gapiłaś się na mnie , a ja wtedy takie WTF bo nidy takie rzeczy nie miały miejsca.
Podobnie było z innym facetem i on po 2 tygodniach przelotnego widywania się stwierdził, że to co czuje to mnie to BIG LOVE i w ogóle oh (tak, faceci w ogóle nie odróżniają pożądania od prawdziwego zakochania ,no , ale ok) nie byłoby może w tym nic dziwnego,gdyby nie to, że ten facet miał 40 pare lat na karku. Nie dziwcie się więc, skąd się potem biorą rozwody...
zalezna

Wkurza mnie:

przez Celice 09 wrz 2015, 17:18
zalezna, nie wszyscy tak mają, ale nie spotykałbym się z kimś, kto takie rzeczy sobie wkręca. Takich najlepiej trzymać na dystans. A oni mają problem ze swoim ego i chcą się dowartościować.
Celice

Wkurza mnie:

przez zalezna 09 wrz 2015, 17:22
Celice napisał(a):zalezna, nie wszyscy tak mają, ale nie spotykałbym się z kimś, kto takie rzeczy sobie wkręca. Takich najlepiej trzymać na dystans. A oni mają problem ze swoim ego i chcą się dowartościować.

No, ja dlatego to ukróciłam, ale to już drugi facet -natręt w ciągu ostatnich paru miesięcy, który do mnie bez przerwy wydzwania i nie rozumie słowa NIE.
zalezna

Wkurza mnie:

przez ChrisMessina 09 wrz 2015, 19:50
Wszyscy i wszystko do okoła, nad i pod. Wrrr...
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 10 wrz 2015, 17:53
pacjenci rzucający się jak wszy na grzebieniu….jakbym kurna siedziała i kawę piła w pracy, a nie latała całe 8h :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Sortuj wg