Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez filip133 13 sie 2015, 00:12
Nic się nie odezwała od 8:45... Wkurzające już jest to że nie mogę przestać myśleć o niej i czekać na smsa od niej, muszę czekać aż mi to minie. Wkurza mnie że jestem takim niedojrzałym facetem, który wszedł w niedojrzały związek z taką dziewczyną która robi teraz takie niedojrzałe rzeczy, Ona ma przecież w listopadzie dwudzieste urodziny dopiero... Wkurzam się strasznie że przez to wszystko ciągle myślę o tym, że mam 27 lat prawie, a właśnie rozpada mi się dopiero mój pierwszy związek, jestem taki strasznie niedoświadczony i brakuje mi tak bardzo pewności siebie od zawsze. I weź tu trzymaj się w garści i myśl pozytywnie. (I jeszcze się wkurzam że ciągle marudzę na tym forum o tym związku XD Może już najwyższa pora wymazywać go z pamięci, tylko na to trzeba jeszcze parę dni pewnie.)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Wkurza mnie:

przez Purpurowy 13 sie 2015, 00:32
Zaraz coś /cenzura/ rozpierdolę. Z jebanej zazdrości.

Wkurza mnie:

przez Purpurowy 13 sie 2015, 00:32
Zaraz coś /cenzura/ rozpierdolę. Z jebanej zazdrości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 13 sie 2015, 10:54
Że nie mieszkam w regionie z ładnymi krajobrazami.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 13 sie 2015, 10:55
Że nie było gdzie zaparkować, a jeśli cokolwiek wolne, to tylko te je*ane koperty. :evil:

Wkurza mnie:

przez Steviear 13 sie 2015, 16:05
Że nie czuje głodu ani przyjemności. Tylko wstręt do tego żarcia. Wkurza mnie to, bo nie nienawidzę się zmuszać.
Wkurza mnie to że wszyscy mówią powinnam jeść i męczą mnie tekstami gdy nie chce słodyczy -że to nie ma prawie kalorii. Co mnie to obchodzi? Przecież nie muszę lubić słodyczy.
Gdy robią obiad to też mi na siłę nakładają i muszę kłamać że już jadlam bo argument- nie jestem głodna na nikogo nie działa.

Wkurza mnie:

przez WinterTea 13 sie 2015, 20:41
Koleżanka z pracy, która wymyśliła sobie, że chcę się jej pozbyć :evil:
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 13 sie 2015, 23:34
kurwaaa jestem sierotą do potęgi , robiłam dziś pranie i jak jakiś debil do prania tkanin białych włożyłam szare spodnie , plus temperatura 60 stopni , wszystko zafarbowało na szaro , mój nowy stanik poszedł się yebać nie wspominając o gaciach i dwóch koszulkach , kurva mam ochotę sobie przypierdolić za mój brak mózgu :why: :why:

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 13 sie 2015, 23:37
Steviear, Nigdy nie czujesz głodu? Mi się prawie ciągle chce jeść. :roll:
kupmitrumne, Współczuję mega. :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez zalezna 14 sie 2015, 12:39
bledna diagnoza... i bede sie z nia m eczyc do konca zycia ,tak samo jak z pozwoleniem na prace. za kazdym razem to samo. i jeszcze dlugo bede brala neuroleptyki ktore nie sa na moja chorobe i ktore w niczym mi jeszcze nie pomogly. podobnie jak pomoc psychologiczna. w domu wszyscy kaza mi udawac szczesliwa. czuje sie najsamotniejszym czlowiekiem na ziemi w tej chwili i chce mi sie ryczec bo nie mam do kogo zwrocic sie o pomoc. nikogo nie obchodzi naprawde moja osoba ani to co sie ze mna dzieje. nie widze sensu byc dluzej na tym swiecie. nie chce zyc.
zalezna

Wkurza mnie:

przez mark123 14 sie 2015, 21:16
Że jutro sklepy pozamykane i za bardzo nie mam gdzie iść na spacer.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez amaymon 14 sie 2015, 21:18
Moja samotność.
amaymon

Wkurza mnie:

przez Zebrec 15 sie 2015, 02:31
To, że palenie tytoniu (podobno) szkodzi zdrowiu. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez Purpurowy 15 sie 2015, 19:54
Wkurwia mnie człowiek-mefedron.

Sortuj wg