Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez bonsai 19 cze 2015, 16:36
Ja też tu sam siedzę, więc podtrzymuję swoje stwierdzenie. ;)

Można zapytać wprost o co chodzi, zwykle jak się odpowiednio naciśnie, to ludzie w końcu powiedzą co im na wątrobie leży.
bonsai

Wkurza mnie:

przez WinterTea 19 cze 2015, 16:45
Bonsai, na niektórych pytanie wprost nie działa :( będą chcieli to się odezwą, nie to nie. Ja zrobiłam co mogłam, żeby się dowiedzieć o co chodzi... nie chcą, niech się nie odzywają. Ja im już dupy lizać nie będę. To są dorośli ludzie.
Plus w tym wszystkim, że weekend się zaczął i może czeka mnie coś niezwykłego :)
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez żabinka 19 cze 2015, 17:56
moja osoba, słaby charakter

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Marcin2013 19 cze 2015, 17:58
To że siedzę beszczynie

Wkurza mnie:

przez mark123 19 cze 2015, 19:22
Że większość ludzi lubi weekend.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Artemizja 19 cze 2015, 19:22
mark123, ja nie lubię, bo wtedy zawsze najwięcej pracy 8)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 19 cze 2015, 19:24
mark123 napisał(a):Że większość ludzi lubi weekend.
Ale to chyba tylko ci którzy pracują, bo w weekend pracować nie muszą. Ja mam zwykle w niedzielę największego doła, a w sobotę pracuje.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Artemizja 20 cze 2015, 14:14
Moje zamulenie i lekki ból głowy.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez take 20 cze 2015, 16:49
To, w jaki sposób często używane są określenia takie jak "nonverbal learning disorder" czy "nonverbal learning disability".

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 21 cze 2015, 11:23
khaleesi napisał(a):wkurzają mnie palacze szczególnie na przystankach. Kurde po prostu wyplewić ich. Unicestwić i zatruć tak jak oni nas zatruwają paląc. W imię czego mi ktoś smrodzi powietrze. Niech sobie nałozy worek foliowy i tam pali. Kurna.

To zwróć takiej osobie uwagę.

Ja parę dni temu byłam dosłownie o milimetry od wyrwania kudłów jednej bezczelnej gówniarze (~18-20 lat), która paliła na przystanku. Bezczelnej, bo na uwagi mojej mamy, żeby zgasiła, bo na przystankach jest zakaz palenia, smarkula tylko głupkowato się śmiała i bezczelnie odpowiadała. Postraszyłam ją tylko policją, a szkoda, bo mogłam wyrwać te kudły. Fajnie by wyglądała łysa. 8)

Wkurza mnie:

przez Zebrec 21 cze 2015, 13:55
To, że weekendy tak szybko mijają. :evil:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez mark123 21 cze 2015, 14:49
carlosbueno napisał(a):
mark123 napisał(a):Że większość ludzi lubi weekend.
Ale to chyba tylko ci którzy pracują, bo w weekend pracować nie muszą. Ja mam zwykle w niedzielę największego doła, a w sobotę pracuje.

Z obserwacji wypowiedzi w internecie wnioskuję, że znaczna większość ludzi bardzo lubi weekendy. No chyba, że część ludzi tylko tak se gada w internecie, a naprawdę nie lubi weekendów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Difane 21 cze 2015, 19:05
Wkurzyła mnie baba od kebaba. Żeby pół godziny czekać na głupiego duruma z mięsem mieszanym w sosie czosnkowym. Właściwie to gdybym nie zgłosił reklamacji to czekałbym do rana. I jeszcze twierdziła że krzyczała, chociaż ja cały czas jej słuchałem i z pewnością ani razu nie wymieniła tego co zamówiłem. Ale tacy oni są proszę państwa. Tak nas traktują przybysze ze wschodu, z Azji mniejszej czy większej. Niech nie myślą że puszczę płazem takie traktowanie rodowitego Polaka na polskiej ziemi. Zgłaszam to do prokuratury.

Wkurza mnie:

przez Don Kamillo 21 cze 2015, 20:59
Nie dość że wszystko mnie napier.. akumulator nowy o kant czegoś rozwalić, to jeszcze sąsiad zapier.. jak głupi i potracił mi psa. Ma szczescie, ze mnie tam nie było bo dziś mam niespozyte pokłady negatywnej energii.. naszczescie szybki myk do weterynarza i wszystko powinno być dobrze..

kiepski dzień był, naszczęście się konczy
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Sortuj wg